Ja nav liidzeklju.

Aizsāka Vischy 

Vischy
Ja nav liidzeklju.
26.10.2005 17:06
es biju pie ginekoloìes,samaksaaju lielu naudu kaut arii savaa polikliinikaa ar gimenes aarsta nosuutiijumu. Man izdariija anazliizes un pateica,ka man ir ureoplazma,dzeeru zaales kuras arii maksaa ne mazu naudu... Bet ir taada sajuuta ,ka tomeer nekas nav mainiijies. Kaa arii es ljoti gribu beerninju un izveseljoties,ljoti veelos aiziep pie aarsta un veiks visas analiizes lai zinaatu vai man beerni vispaar var buut(ar draugu jau censhamies veselu gadu) BET viziite pie cita ginekologa paksaa 11-17ls + 5-6ls analiizes+5 ls sonoskopija un veel kaut kaadas analiizes +veel zaales 50ls. Ko man dariit ja nav man shaadu liidzeklju????
Re: Ja nav liidzeklju.
26.10.2005 17:26
pieregistrejies citaa polene ;)
qwerty
Re: Ja nav liidzeklju.
26.10.2005 17:39
Eju pie savas maksas ginekoloìes par 6Ls, sonogrâfija iekïauta cenâ, analîzes bez maksas (ja nu vienîgi kâdas specifiskas, ko neapmaksâ slimokase, tad gan jâmaksâ). Tajâ doktorâtâ man ir arî ìimenes ârsts, tapçc analîzes bez maksas. Piekrîtu Mateus - maini poliklîniku.
dana:)
Re: Ja nav liidzeklju.
26.10.2005 20:07
Antibiotikas ureaplazami nemaksâ nemaz tik daudz, tikko pati dzçru.Bija zem 5 ls. Tâ ka maini ârstu, ja jau tik ïoti dârgas zâles arksta. Lai veicas!
Re: Ja nav liidzeklju.
26.10.2005 20:12
qwerty - driikst zinaat, kur ir Tava polikliinika?
...
Re: Ja nav liidzeklju.
27.10.2005 00:32
Ne par tçmu, bet- par kâdu bçrnu iet runa, ja nav pat Ls50 (kurus ar nevar saprast kam vajag)?
autors
Re: Ja nav liidzeklju.
27.10.2005 03:20
tieshaam ar kuru galu tu domaa beernu laist pasaulee ja tu nespeesi vinju uztureet? nabadziibaa audzinaasi ? jutiisies laimiiga ka nebuus ko eest beernam ?!
nesaprotu shitaadus cilveekus.
vinis
Re: Ja nav liidzeklju.
27.10.2005 10:52
Varu ieteikt labu, profesionâlu dakteri, kas strâdâ ar Folla diagnostiku ( cena 8 Ls ), kur nosaka organisma sistçmu veselîbas stâvokli, uzrâdâs arî baktçrijas, parazîti u.c. , ja tie ir organismâ. Ârstçðana notiek ar dabîgiem produktiem , kurus piemeklç diagnostikas laikâ. Cenas nav tik fantastiskas, arî veselîbai dabîgas lietas nekaitç, nekâdas papildus analîzes un izmeklçðanas pamatâ nav vajadzîgas, ja vien nav kâdi îpaði sareþìîjumi.
...
Re: Ja nav liidzeklju.
27.10.2005 11:01
Vakar akurât runâjos ar datoros, fizikâ un citâs man neaptveramâs lietâs izglîtotu cilvçku, kurð bija ievçrtçjis Folla un Imago aparâtus. Un jams teica, ka tâ sistçma neko uztvert nevra, bet darbojas pçc principa, ka pçc ievadîtâ dzimuma un vecuma uz nejauðîbas pamata (grûti man pareizi izteikties, jo runa bija krieviski) katram "izmet" kaut kâdas statistiski ticamâkâs jau iepriekð iepgrogrammçtâs diagnozes. Cilvçks izglîtots tehnikas jomâ, tâ kâ nav pamata neticçt. paðas bez nekâdâm sûdzîbâm uzrâdîja erozîvu gastrîtu. kobru jau neies rît lai to pârbuadîtu. un pat ja bûtu- kam ta nav gastrîta
Re: Ja nav liidzeklju.
27.10.2005 13:12
tâpçc jau arî nevari palikt stâvoklî, ka ir ureaplazma, jo tâ to procesu kavç.
qwerty
Re: Ja nav liidzeklju.
27.10.2005 15:07
pluume
1.doktorâts Teikâ, Âraiðu ielâ. Dr. Ozoliòa (viòa arî Stradiòos strâdâ).
Re: Ja nav liidzeklju.
27.10.2005 15:15
to ...
Ku! labu laiku atpakaï kaut ko lîdzîgu par to diagnostiku teica. Vçl pamatoja. Bet nu ja tauta grib brînumus!!!! Nebûtu dators, tad tâ diagnostika tiktu veikta ar kristâla lodi. Mana mamma, dakteris ar 50 gadu stâþu bez kompjûtera ar ïoti lielu ticamîbas/trâpîjuma pakâpi var pateikt, kas cilvçkam varçtu bût par vainâm. Atliek iedot viòai tos pribambasus rokâs un atvçrt privâtpraksi.
Es varu ieteikt ïoti labu ârstu - ginekologu Linezerâ - Juri Vîtolu. Lai pie viòa tiktu ir jâziedo viena diena, jo pie viòa ir "dzîvâ rinda" un viòð bieþi ir operâcijâs. Vienkârði jâdodas uz Linezeru, ginekoloìijas nodaïu (4.stâvs) un jâgaida.
Re: Ja nav liidzeklju.
27.10.2005 15:28
Pribambasi :-)
galvas sapes
Re: Ja nav liidzeklju.
28.10.2005 12:59
vinis
iedod telefonu, tam dakterim, kas strada ar Folla diagnostiku
vari uzrakstit uz cerismus@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 16?
Ziņa: