Svîðana pec alkohola lietoðanas

Aizsāka Jureitis 

Jureitis
Svîðana pec alkohola lietoðanas
26.10.2005 17:25
Sakiet luudzu, ko vareetu noziimeet tas, ka peec alkohola lietoshanas, naakamaas paaris naktis es loti sviistu! Arii seja loti aizpamst paaris dienas! Tieshi pirms iemigshanas, kaa arii nakts laikaa! Gulta ir pilniigi slapja! Vai tas noziimee, ka organisms izdala sliktaas vielas, vai taas ir centraalaas nervu sisteemas probleemas? Alkoholu lietoju 1 reizi nedeeljaa, apmeeram 0,5 L degviina vai alu, apmeeram 3 - 5 litrus! Paldies par atbildeem!

Jureitis
Re: Svîðana pec alkohola lietoðanas
26.10.2005 17:26
Man 26 gadi!
Varbût vçl neesi iemâcîjies dzert.
Ja pampsti varbuut akninja dod zinaat...sviisti.. nu izvadaas saalji varbuut, bet ja sviist kjermenja augshdalja mosh uz motoru biki spiezh... laikam taa. Es gan labaak nedzeu vairaak pa paris malkiem alus retu reizi un varbuut 50g konjaka... nafig vairaak... jeega nekaada tikai suudiigi...
Jureitis
Re: Svîðana pec alkohola lietoðanas
26.10.2005 19:13
Sviist viss kermenis!!!!
Jureitis
Re: Svîðana pec alkohola lietoðanas
26.10.2005 19:15
Un kaapeec izvadaas saalji? No alkohola lietoshanas? AAA, uriins arii taads duljkjains paaaris dienas! Ko noziimee saalju izdaliishanaas no organisma? Varbuut es vispaar nevaru lietot alkoholu? Pagiras jau arii ir drausmiigas!
Kâpçc Jureiti sevi indç? Gribi aizmirsties?
Alkohols veicina sviedru izdaliishanos. (taa sabruksanas produkti). Atkariibaa, cik aatri tas organismaa paarveidojas par gala produktu, buus tev vai nu druumaa poha, vai vakara vemshana. Ja galiigi paardzersies, buus abi
Jureitis
Re: Svîðana pec alkohola lietoðanas
26.10.2005 23:02
Dzeru, lai atbriivotos! Varbuut no komplesiem, varbuut no kautriibas!
Jureiti - tas ir ïoti normâls process, ka pçc alkohola lietoðanas organisms pastiprinâti svîst. Alkohols satur ïoti spçcîgus toksînus un organismam nevajadzîgas lietas, kâ arî rada spçcîgas skâbes - notiek organisma intoksikâcija. Lai tas viss nenonâktu asinîs, organisms cenðas no tâ atbrîvoties caur âdu, caur nierçm, caur vemðanu un caureju- pie spçcîgâkas saindçðanâs.
Organismam var palîdzçt âtrâk attîrîties, dzerot daudz ûdens - vismaz 2 l dienâ - kârtîgi izsvîdîs, bieþi skries uz tualeti, bet organisms âtri bûs tîrs.
dþins&toniks
Re: Svîðana pec alkohola lietoðanas
27.10.2005 11:04
labas uzkodas!!! Kaartiigas vakarinjas tad var iedzert! neticu ka pie tik regulaaras (1x nedeeljaa) dzershanas no 0.5 L sviist 2 dienas. Domaaju ka Tavs organisms jau ir pieradis pie regulaaras indeeshanas, jo tachu lai attiiriitos vajag vismaz 2 nedeeljas! tad var teikt ka organismaa nav alkohols. Vai nu Tu kautreejies pateikt ka lieto daudz vairaak..........
Protams jebkuraa gadijumaa atbilde viena - nemaaki dzert, dzer pienu ;))
Zheel ka tik jaunam puisim regulaara lietoshana sagaadaa baudu, jo savaadaak nedzertu, vai ne...........

Hronikji, kas nodzer no vietas 7-10 dienas sviist kaadas 4-5 dienas un nevar ar zupas karoti traapiit mutee....... redzeeju slimniicaa pie maasas, kad ieskreeju pie taas darbaa......
Jureitis
Re: Svîðana pec alkohola lietoðanas
27.10.2005 11:24
Nu labi, dzeru taadus daudzumus divas reizes nedeeljaa!
Jureiti, bieþi vien cilvçki sâk dzert jo ir iesprostoti savu emociju cietumâ. Kâdâ vecumâ cilvçks sâcis dzert, tâdâ vecumâ ir apstâjusies viòa emocionâlâ attîstîba.

Piem.pusaudþa gados cilvçku sagaida tâdas grûtîbas kâ pirmâ sastapðanâs ar seksuâlajiem instinktiem, tieksme atdalîties no vecâkiem u.tml. Daudzi nevis apzinâs ðos instinktus un grûtîbas un mçìina risinât, bet vienkârði sâk dzert. Un sekas tâdas ka paliek par pusaudþiem visu mûþu (kaut mati jau metas sirmi un iemetas pa krunkai...).
maakonis
Re: Svîðana pec alkohola lietoðanas
27.10.2005 13:57
UPS!
Nebendç sevi!
Liec malâ glâzi un paskaties uz dzîvi ar skaidram acîm!
Laikam stulbi tevi mâcît..., jo sava izvçle jau izdarîta...
un tomçr tâ paliek tavâs rokâs. Nedzert un nesvîst, vai nu dzert un svîst!

*****"Mîïie cilvçciòi palîdziet man! Es dzeru, dzeru, bet man no rîtiem tik slikti!*****
**** garðo speíîtis! bet vakarâ akna plîst puðu!!!!!!! Tâdas sâpes! Bet tak speíîtis ar garðo! Ko man darît?"

neðíiet smieklîgi?
bija draugs, kursh regulâri lietoja graadiigos........ biezhaak nekaa 1xnedeeljaa. Veseliibas uzlaboshana no riitiem arii jau bija obligaata paraadiiba. varbuut ne tik cik sliktas veseliibas deelj, driizaak deelj kopeejaas jawtriibas, tusinja turpinaajuma, rakstura truukuma, teceeshana liidzi pudelju braalju pluusmei. puisim bija tikai 17 gadi....
Bauskas rajons.......
Iesim ciemos?
Ja! ( bet caur veikalu...)
jo kaadi cieminji bez degviina? vienalga kur, vienalga pie kaa..... tikai ar pudeli, jo bez taas "draudzenes" nav ne kaa..... ne parunaat par ko, ne kaartis uzspeeleet. Pat seenes lasiit vajag ar pudeli. Tik jaunam cilveekam bija laba skola maajaas...... kad mamma guleeja blakus goviim, gjimene mekleeja to uz lauka ar lukturiiti un vilka atpakalj maajaas..... govis auroja...... jo maza mâsiòa nevarçja palîdzçt ar tik lielu lopiòu...
kad 16 gadiigs puisis maajaas bija galiigi "labs" maate bija prieciiga un nebija paarmetumu, jo deels tachu maajaas!!! Nekas nenotiks!!
pati knapi turoties uz kaajaam saskandinaaja ar deelu....
Visa dziive paiet ar skanoshiem traukiem no veikala un tukshaaku skanju, kad tie atrodas zem galda vai istabas kaktâ............
Draugs palika ar savu vismiiljaako draudzeni - pudeli!
Prieks ka maasinja ir taalu no gjimenes, kategoriski pret to....

Jureitis! Ko teiksi? Patika staasts iz dziives?
tikai nesaki ka shis ir labs iemeslis pacelt glaaziites........
sorry, ja kaadu mans staasts aizvainoja.........
To: Jureitis
Re: Svîðana pec alkohola lietoðanas
27.10.2005 14:58
sviishana - dabiiga lieta peec visu to suu****** OI! piedodiet, netiirumu uznjemshanas, vajag tachu attiiriities!
jaasaka kaa filmaa: tik mazinjsh un jau samaitats!!!!!
Andriiitis
Re: Svîðana pec alkohola lietoðanas
27.10.2005 15:46
zebra rullee!!!!
Jureitis
Re: Svîðana pec alkohola lietoðanas
27.10.2005 15:49
Jaa, citi mani draugi dzer veel vairaak, bet nesviist! Laikam maneejais organisms ir nokauts!
Jureiti, nav gadîjies draudzçties ar tâdiem kas dzer mazâk?
Varbût vienkârði nepatîk ar tâdiem draudzçties?
Paldies Andriiti!
tas viennoziimiigi nav labi. es domaaju taa riikoties un nedomaat par savu veseliibu:(
Svîsðana ir veselîga!Kâ jau citi te saka ,organisms pats atîrâs.Ar kâdâm metodçm to panâk,cits jautâjums.Labs alkahols nav skâdîgs ,bet tâs krutkas, ko paðlaik tirgo daudzos veikalos un daþos bâros vakaros,oi,oi.Tâpat alus-iesaku sekot lîdzi jaunajâm ðíirnçm-iznâk jauns alus ,ir labs,pçc mçneða ir jau cita garða.Tâtad ieteikums, no lielas pieredzes:òem iekðâ,bet labu,atceries, ka lielâkâ daïa ârzemju dzçrienu ir pakaïtaisîti...Labâk îstu dzçrienu mazâk,nekâ vietçjo vînu zem skaistas etiíetes.Ja pçc tam svîdîsi,íermenis attîrîs ne tikai alkaholu,bet arî pârçjos sâròus.Diemþçl,tie kas nelieto nemaz,mirst âtrâk!/vidçjais procents/.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 21?
Ziņa: