Vçnas...

Aizsāka Mateus 

Vçnas...
26.10.2005 17:33
...no kaa ir atkarîgs cik ïoti tâs izspieþas? Esmu redzçjis cilvçkus, kuriem 24h diennaktî tâs ir kâ striíi uz âru, citiem vispâr redzçt nevar, man paðam peedçjâ laikâ arî mçdz tâ reâli izspiesties uz rokâm...nu ja paceï rokas uz augðu tad protams pazûd =) Vot veselîga interese... no kâ tas ir...

Varbût no tâ, ka kâdreiz dikti sportoju.... 6 mçn pârtraucu un tagad atkal esmu atsâcis?
Re: Vçnas...
26.10.2005 20:11
Nu nekaa nedariishana un seedosh darbs pie nekaa laba nenovediis:)))
Re: Vçnas...
26.10.2005 20:12
doctus: iisti neiebraucu sakariibaa...
Re: Vçnas...
26.10.2005 20:14
ir, ir, Mateus tas no sportoshanas!
kachaa masu un buusi smuki veenains (vismaz man liekas, ka ir smuki) ;)))
Re: Vçnas...
26.10.2005 20:20
Ilgsoshi staavosh un ilgstoshi seedosh darbs veicina veenu izspieshanos kaajaam. Rokaam parasti to nenoveero. Vieniigi- ja tev ir vispaareejs saistaudu vaajums
Re: Vçnas...
26.10.2005 20:33
Prichom te ilgstosha seedeeshana :D
es visu laiku esmu aktiivi sportojis, tad paartraucu uz 6meen un nu jau meenesis kaa atsaaku un aidaa :D veenas dazhreiz izspiezhas nezheeliigi...pats noceeroju tieshi uz rokaam
Re: Vçnas...
26.10.2005 20:35
Uz rokaam peec idejas vajadzeetu izspiesties no lielas fiziskas slodzes:) Mosh tu strauji notieveeji? Nerausties,gan jau nav mirstamaa kaite
Re: Vçnas...
26.10.2005 20:56
Es jau neraustos :)
un nav jau visu laiku izspiedushaas tik taa...pa briizhiem meedz. Arii uz pieres sieva ir maniijusi man kautkad. Notieveeju gan. Kaa tad vel var buut ja pamet svaru zaali :) no ~90kg un 78kg nokritos.

Bet taas veenas mani vismazaak uztrauc...tik taa sportiska interese :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 10?
Ziņa: