sex un MR

Aizsāka autors 

autors
sex un MR
27.10.2005 04:04
cik kaitiigi gan viirietim, gan sievietei ir nodarboties ar sexu MR laikaa?
makonis
Re: sex un MR
27.10.2005 10:51
dzemdes kaklinjsh ir valjaa! un sieviete uznjeemiigaaka pret vismazaako infekciju, neatkariigi no taa ka tev ir vieniigais partneris. Apkaart mikrobu pietiekoshi. Viirietim arii kaitiigi ja MR asinis tiks iekshaa kanaalaa. Nemaaceeshu paskaidrot kaadeelj, jo it kaa ejakulaacijas laikaa viss iztecees, bet laikam tomeer risks ir. to dzirdeeju no aarsta.
Viirieti it kaa vareetu pasargaat ar prezervatiivu, bet pashai...... tomeer vajadzeetu padomaat par savu veseliibu!
Re: sex un MR
27.10.2005 16:03
Otrs faktors-intensiiva seksa laikaa, ja sievietei asinjoshana pietiekami speciiga, asinis var nokluut arii vedera domumaa caur olvadiem....un tas nu nepavisam vairs nav tik nevainiigi...:( neiesaku:(
Mammis
Re: sex un MR
27.10.2005 16:07
> mmm

Tev liekas, ka olvadi atveras uz vçdera dobumu? Dîvaini, man lîdz ðim likâs, ka tie savieno olnîcas ar dzemdi.
Palabojiet, ja kâds gudrâks...
Re: sex un MR
27.10.2005 16:15
manupraat savâdas diskusijas, jo esmu nodarbojusies ar sex MR laikaa visu apziniigo muþu. un tas nav nemaz tik mazs:) Bet par tâm infekcijâm protams varçtu bût patiesi. Ja partneri ir vairâki tad nevajadzçtu, bet ja viens pastâvîgs, tad neredzu nekâdus ðíçrðïus. tas pat uzvelk, ja protams virietis nav paarbijies no asinîm lîdz nâvei:) es gan taadus neesmu sastapusi, bet iespejams, ka tâ varçtu gadîties, piemçram, ja salasâs info ðâdâ diskusijâ......:), kur pagaidâm neizlasîju nevienu pieredzç apstiprinâtu info.
To:nezinite
Re: sex un MR
27.10.2005 16:21
citaa forumaa meitene atzinaas ka dabuja pamatiigu iekaisijumu ar smagaam sekaam. Vinjai bija VIENS uzticiigs parteris.
Ja nekljuudos www.atceries.lv
gadas jau visaadi. Tev vnk paveicaas! Nepropagandee to!!!
daalija
Re: sex un MR
27.10.2005 16:29
katrs tachu dara kaa grib! ja viirietim pofig un ja ar imuunsisteemu pashai viss o.k., tad tachu var. tomeer bez prezervatiiva laikam nevajadzeetu
zeïonka
Re: sex un MR
27.10.2005 16:35
Sievietei tas ir kaitîgi. mmm nemaz tik daudz nekïûdâs, jo tieði tâ - var dabût endometriozi. Neviens îsti nezin no kâ tâ rodas, bet viena no versijâm ir - dzimumakts MR laikâ. Tad bez íirurìijas grûti iztikt.
daalija
Re: sex un MR
27.10.2005 16:46
kas ir endometrioze???
Re: sex un MR
27.10.2005 16:49
Mammis .....

Luugums nemedikjim ( vai arii aarkaartiiig sliktam medikjim ) savus spriedeleejumus shajaa forumaa neizteikt...Iedomaajies, cik daudz laika aizietu, ja tagad tev saaktu staastiit anatomiju:PPP Un olvadiem kaa gadijies kaa ne , nav vis viena atvere, bet gan divas....Ja buusi paveerojis dabaa, tad jebkura cauruljveida veidojumam ir tomeer 2 atveres....
autors
Re: sex un MR
29.10.2005 03:27
viss! lai mana bruute aizmirst sexu kad vinjai MR.lai i neprasa,pie velna,skan taa visa padariishana ne paaraak jautri :(
marja
Re: sex un MR
29.10.2005 12:00
kaut mançjais arî bûtu tik saprâtigs kâ autors. jo man, mîlçjoties mr laikâ, ir diezgan disfonkortabli, baidos no pastiprinâtas asiòoðanas un vispâr nevaru normâli atbrîvoties. bet viòð uzvelkas vçl vairâk. cenðos, cenðos atrunât, kamçr mîïâ miera labad nâkas "spçlçt" lîdz. laikam noþçlojami :(
Re: sex un MR
29.10.2005 12:06
Nu man arii ir gana daudz sex bijis MR laikaa. Nav maniits ka man vai partnereem no taa buutu kaadas probleemas. Bet olvadiem patieshaam otri gali ir valjaa taa kaa sievieteem ir "caurums" veederaa:(
alko
Re: sex un MR
29.10.2005 12:06
Marja, izklausâs ka tu savçjam esi tik tâds pielikums kas radîts pasaulç lai pildîtu viòa vçlmes..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 18?
Ziņa: