noïukuðas krûtis

Aizsāka pedica 

pedica
noïukuðas krûtis
24.03.2002 15:24
Lasîjos pa vecâkiem ziòojumiem, bet neatradu to, kas man vajadzîgs. Pçc divu bçrnu baroðanas manas kâdreiz lielâs un skaistâs krûtis ir kïuvuðas mazâkas, noslîdçjuðas un ... Nu kâ spaniela ausis:))
Gribu noskaidrot, cik maksâ un kâ notiek plastiskâs operâcijas ðâdâ gadîjumâ, kad es nevçlos neko palielinât, neko samazinât, bet nolikt tâs vietâ, piepacelt kâdreizçjos augstumos.
Liels paldies!
Lala
Re: noïukuðas krûtis
25.03.2002 11:50
Neesmu gan ârsts, bet par ðo problçmu jau interesçjos sen, jo man paðai arî ir vçlme izdarît ðâda veida operâciju.
Zinu, ka pie dr. Rodkes maksâ 500 Ls, savukârt pie Ìîïa maksâ 900 Ls. Pie pârçjiem ârstiem cenas ir diapazonâ no 500-900. Var, protams, atrast arî lçtâk, bet tad tu nevari bût pârliecinâta par attiecîgo kvalitâti.
Par paðu operâciju.. ðâdos gadîjoms tiek griezts 3-jâs vietâs.. zem krûts, vertikâli no apakðas lîdz krûðu galiòam un tad vçl apkârt krûðu galiòam. Rçtiòas atkarîbâ no âdas krâsas (gaiða vai ne tik gaiða) paliek gandrîz nemanâmas 1-3 mçneðu laikâ.
Tâ kâ uz priekðu, es pati arî taisos taisît, tikai pârliku uz rudeni.
Labâk ar pâris mazâm rçtiòâm uz krûtîm, nekâ ar krûtîm, kas tev sagâdâ diskomfortu.
Sveicinâta!

Lala jau Jums ïoti precîzi ir atbildçjusi. Jâzina tikai vçl tas, kâds apjoms krûtîm var sanâkt, veicot tikai pacelðanu. Jo skaistas un ar pietiekamu apjomu krûtis var sanâkt, ja ðîm iztukðotâm un nokarenâm krûtîm ir palicis kâds dziedzera saturs, ko, pilnîbâ izmantojot, iegûst to apjomu, ko Jûs vçlaties. Gadâs, ja jau runâ par "spanieïa ausîm", tad dziedzeraudi ir ïoti maz - lîdz ar to arî izmantojamâ materiâla maz - pârsvarâ tikai izstaipîtâ âda, tâtad var gadîties, ka no Jûsu paðas krûtîm nemaz pat 2. -"B'' krûðtura izmçrs nesanâk. Bet tas viss ir risinâms, tikai precîzâk protams var runât konsultâcijâ, kur reâli redz konkrçto situâciju.
Pçcoperâcijas periodâ 2 ned. ir jâstaigâ ar elastîgo saiti ap krûtîm un nevajadzçtu veikt smagu fizisku darbu vai vingrinâjumus. Bat darbaspçjîga Jûs esat jau nâkoðajâs dienâs, jo sâpes kâ tâdas nav, Jûs protams jûtat, ka "kaut kas ir darîts", bet ne stipras sâpes. Jauno krûðturu, òemot vçrâ ârsta ieteikumus ( jo pirmajai pçcoperâcijas veïai ir mazi îpaði noteikumi), Jûs izvçlaties jau 2. ned. pçc operâcijas. Sauïojoties pirmo pusgadu vajadzçtu aizsegt rçtiòas, lai tâs nenopigmentçtos.

Ar cieòu, dr. Evija Rodke.
Sana
Re: noïukuðas krûtis
26.03.2002 15:00
Ari mani interese shis jautajums. turklat man ir loti redzamas strijas. Summa Ls 500 ir pietiekami liela. vai ir iespeja maksat pa dalaam?
Maksâðana pa daïâm principâ ir iespçjama, bet konkrçti jârunâ atseviðíi katrâ gadîjumâ, jo daþas pacientes vçlas iemaksât pa daïâm pirms operâcijas, citas vçlas nomaksât pçc operâcijas ( ðajâ gadîjumâ puse no summas ir nepiecieðama operâcijas dienâ). Visos gadîjumos tiek slçgti lîgumi.
Par strijâm runâjot - liela daïa no tâm tieðâm "aiziet prom" kopâ ar lieko âdu, bet krûts augðdaïâ - virs krûtsgala, daïa arî paliek. Tomçr kosmçtiski skats uzlabojas neapðaubâmi, jo izveidojas jauns, pilnîgs krûts apjoms, lîdz ar to arî palikuðâs strijas vairs nav sakrokotas, bet "izgludinâs".

Ar cieòu, dr. Evija Rodke.
pedica
Re: noïukuðas krûtis
28.03.2002 12:47
Liels paoldies!
Dr.Evija Rodke - tikai luudzu pastaastiet, kur Juus mekleet:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 10?
Ziņa: