negribas mîlçties

Aizsāka jamse 

jamse
negribas mîlçties
04.11.2005 12:07
vispâr un nemaz
ja tâ labi padomâ nekad arî tâ îpaði nav gribçjies
vienkârði samîlçjusies biju
tagad arî mîlu, bet gribas sadot buchas un lai samîïo
nevis mîlçties
kaut kas acîm redzami navkârtîba

piebilde
hormonâlâs tabletes nelietoju
orgasms ir tikai no orâlâ seksa
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 12:18
Kâ saprotu, tad ðeit Tu meklç iespçju sevi uzbudinât, lai gribçtos mîlçties - nu lai Tev izdodâs.
Bet ja loìiski padomâsi, tad izdomâsi, ka sieviete nav nekâda seksmaðîna, kurai no dzimðanas lîdz nâvei jâgrib mîlçties. Ieklausies savâ organismâ, izrevidç savu domâðanu, uzskatus un tad izspried vai negribçðana ir slimîba, vai tikai normâla dzîves situâcija.

jamse
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 12:27
tieshi taa
nesaprotu vai mana negribçðana ir galvas vai organisma vaina (a kâ lai to noskaidro?)
bez
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 12:31
Mana situaacija taada ,ïoti miileeju savu viiru ,viss bija èikeniekaa ,liidz vecis saaka maajaa naakt iedzeeris ,vairaak nevareeju dzeeruðu viiru sev pielaist klaat ,manas juutas atsala ...Izrunaajam ðo teemu ,viòð pamazaam mainaas ,bet man ir liels atsalums pret vinju ,sexs vispaar negribas ,viss notiek manaa galvinjaa....
jamse
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 12:37
nee vîrs nedzer un vispaar nevarçtu teikt ka ir kaut kur vainojams - labâks nav iedomâjams


ps
atcerçjos, reizeem sexu sagribas ja izdzer glâzi vîna - bet cik tad bieþi dzersi :)
muris
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 13:02
Manai sievai tâpat bija - ka negribçjâs. Nu rezultâtâ man ir draugs, kuram nekad nav problçmu....
Tâdas jau tâs sievietes ir, ka nezina ko grib, bet pçc tam sûdzas ka vîrieði vainîgi :)
bez
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 13:06
Par to es arii viss vairaak baidos ,ka ar savu attieksmi mans viirs atradiis citu ,vainiiga buushu vien es....
muris
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 13:13
Protams ka atradîs, jo vîrietis (ja viòð tâds ir) domâ tikai par seksu. Ja to nevar dabût mâjâs, tad meklç kaut kur citur!
bez
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 13:25
Aizdomaajos ,zinu,ka Tev taisniiba....
Iisteniibaa viedi vaardi .....
Mammis
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 13:46
Klau, ja peec glaazes viina gribulis paraadaas, varbuut probleema ir taa, ka Tev gruuti atslaabinaaties un izbaudiit procesu? Viins relaksee.
ineta
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 13:48
Arî es daþreiz par to aizdomâjos. Es, piemçram laulîbâ esmu jau gandrîz desmit gadus, un man vispâr ir tâ, ka tâ îsteni gribâs tikai vienu vai divas reizes mçnesî, tad arî loìikski - izjûtu orgasmu, bet pârçjâs reizçs es baudu gûstu no tâ, ka manam vîram ir labi. Varbût es cituprât, nçesmu îsti vesela, bet man pilnîbâ pietiktu mçnesî divas - trîs reizes, bet tâ no sirds.
Es domâju, ka nav îpaði liels skaits sievieðu, kam bieþi ir nepârvarama kâre pret seksu. Uzskatu, ka tas ir diezgan muïíigi ðadâs lietâs uzstâdît kaut kâdus kritçrijus. Piemçram, seksam ir jâbût divas trîs reizes nedçlâ, pretçjâ gadijumâ - laulîbas dzîvç ir iestâjusies rutîna, un tâ ir apdraudçta.
Katram ir savs dzîves ritms, apstâkïi, un galu galâ tâds lietas nav prognozçjamas un ieliekamas râmîðos.
jamse
Mammis
04.11.2005 13:50
bet ko lai dara? cik tad es varu dzert (man garðo vîns bet ne jau katru dienu) kâ tad to lai noorganizç - to atslâbinâðnos?
mjaa
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 14:03
Scentuelle....
eni
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 14:05
nu man bija lîdzîgi, viss it kâ labi, bet seksu vairs pavisam negribçjâs, teikðu tâ- pat riebâs. sâkumâ jutos vain;iga, tad sâku analizçt. pirmkârt, negribâs tâpçc, ka ir jâgrib. principâ draugs vârdu 'nç'nesaprata, ja sacîju nç- vienmçr turpinâja uzmâkties tik ilgi, kamçr man vieglâk bija sakostiem zobiem to izdarît nekâ turpinât teikt nç; otrkârt, mums kopâ bija bezgala garlaicîgi un man jau bija apnicis bût tai, kas vienmçr izdomâ ko darîsim un visu norrganizç, biju nonâkusi pie jautâjuma- nu kam man vispâr ðo vîrieti vajag; atbilstoði arî organisms reaìçja- nu nevajag. Plus vçl vienu laiku man bija veselîbas problçmas- regulâra piena sçne antiobiotiku rezultâtâ, kas mîlçðanos padarîja sâpîgu un vienmçr sekss beidzâs ar kârtçjo urînceïu iekaisumu un kârtçjâm antibiotikâm....diemþçl tâ tika uzskatîta tikai par manu problçmu un drauga mîïâkais izteiciens bija "nu ir sievietes, kam tie ieskaisumi bieþi gadâs...". visa tâ rezultâtâ nu nav jâbrînâs, ka seksu negribas, pat ja vecim liekas, ka viss ir kârtîbâ. Izðíîros ar draugu, jo sorry, paðas labsajûta ir daudz svarîgâka nekâ tas vai vîrietiem sekss ir regulâri. Tagad man ir ïoti mîïð draugs, ar kuru ir lielisks sekss, jo viòð vienmçr saprot manu nç. ja var brîvi pateikt nç, gribâs teikt jâ daudz bieþâk.
tâkâ paanalizç savas attiecîbas:
jamse
eni
04.11.2005 14:07
ar nç teikðanu nav problçmas
tikai nu vîrietim gribas vismaz vienreiz nedçïâ
a man varbût reizi mçnesî pirms mçneðreizçm
citâdi ne druskas
ineta
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 14:14
Atslâbinâðanâs recepte tev paðai jâsastâda sava, neviens tev to neiedos tâdu, kas derçs tieði tev. Varbût, tev nav kaut kâs îsti kârtîbâ ar savastarpçjâm attiecîbâm, ja vienmçr ir vajadzîgs vîns?

Vispâr man liekas, ka tâ patieðam ir prâta vaina. Tev vajadzçtu palasît iedvesmojoðu literaturu, tikai tu pati zini, kas ir tas, kas tevi no tâ attur. Ir taèu jâbût kaut kâdam iemeslam, un ar to arî ir jâsâk.
Tas var bût jebkas. Tu vari ïoti mîlçt savu vîru, bet kaut kas tavâ zemapzinâ sçþ, kas traucç tev atbrîvoties.Tu labi padomâ,kurâ momentâ, tev iestâjas stop.
Varbût, tev nevajag nemaz pârlieku satraukties, orgasmu taèu tu izjûtu, tâtad frigida nçesi.
jamse
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 14:19
ta nezinuv-vienkârði iespringt negribas - pat mîïotâ vîrieða dçï
pat sevis dçï
negribas un viss
gribas tieðâm kad mçneðreizes ir pçc 1 dienas vai pçc glâzes vîna
bet atbrîvoties nemâku vispâr
kontrolçju visu (daþreiz pat citus cilveekus - vecâkus, vecveckus - mçìinu tâ nedarît bet nesanâk)
jautaajums
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 14:24
A man ir taa, ka sex nu ljoti gribaas, bet manam viiram nu taa...nu tad, kad panaaku savu un viss notiek, saprotu, ka nu negribu es taa, kaa grib un dara vinjsh un taa visu laiku, liidz ar to naakosho reizi man negribaas, jo to, ko gribu es, taapat nebuunu...:( Taada luuk pieredze. P.S. kaadreiz bija oioioi cik labi...
ineta
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 14:32
Tendence kontrolçt visu un vienmçr, patieðâm ir ïoti nejauka un traucçjoða, tâ aizòem tavu lielâko prâta daïu. Redzi, tu pati sev nezinot, atbildi uz savu jautâjumu. Tev ir jâsak ar to, ka ir beidzot jâmâcâs attieksties no kontroliera funkcijâm, tas nav viegli, tas ir milzîgs darbs ar sevi, bet arî nav neiespçjams. Tavâ gadijumâ, tev ir îpaði svarîgi sâkt meklçt ceïus, kas palîdzçt t savu domu prizmu koncentrçt uz kaut ko citu. Tad , kad pârstâtsi noòemties ar citu kontroli, un beigsi bût svarîga,tad arî pamazâm iemâcîsies atbrîvoties, un tad viss notiksies pat s par sevi.
Arî man agrâk bija svarîgi, ko domâ un dara citi, kâ es izskatos, utt... tagad esmu sapratusi, ka tâ ir lietderîgi izðíiesta energija, ka to ir liederîgi izmantot kaut kur citur. Lai, tev veicas!
jamse
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 15:01
it kâ jau jâ nevajag kontrolçt - bet liekas ka ja es neizdarîðu tad jau neviens cits arî ne
eni
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 15:23
kaa tev ir ar prieku citas dzives sfeeraas? aizraushanaas, baudas ir? citur kaut ko gribaas?
jamse
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 15:27
nu man patîk mans darbs, patîk dejot (dejoju 2 reiz nedçïâ)
bet tikko kâ sâku ko nopietnu darît (jausn projekts vai kâ) tad vçlme pat domât par seksu apraujas un vispâr parâdâs vienldzîba pret cilvçkiem - varû vîru pasûtît ar viòa vçlmi mani nobuèot dikti tâlu
dina
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 16:35
man bija slinkums lasit visu te, bet teiksu vienu - ja negribas Tev, varbut gribas viram!!! Un Tu tacu vari vinam to "sniegt" ari savadak.. padoma par to! Nu ja galigi viss Tev riebjas, lai vins kaut dara to pats, bet noteikti gribes tacu blakus Tevi taja bridi....
eni
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 17:18
hmm, tad jautâjums, kas tevi saista, tur pie vîra, kâpçc esi ar viòu kopâ, tieði ar viòu, ne ar vienu citu?
\miu
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 17:26
bet ja gribaas visu laiku? vai sievietei tas ir normaali?
Aseksuaalaa
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 17:31
> \miu

Normaali, bet paarejoshi. Ap gadiem 16-26 man gribeejaas vienmeer, visur un bezmaz ar jebko. Maaciities gruuti, ja par seksu jaadomaa...
Negatiiva pieredze (dranjkjiigs viirietis) paaris gadu laikaa atmaaciija no gribeeshanas. Tagad man kaa jamsei - it kaa pat ir draugs, bet sekss reizi meenesii, tas pats ar piespieshanos (vinjam tachu patiik..., vinjam tachu labi...). Un negribas to seksu ne pa kam.
Priecaajies, kameer ir gribeeshana... veelaak var nebuut...
\miu
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 17:35
nu man paari 20 bet taa gribeshana nesen tikai paraadiijaas, ir bijusi arii drankiigi virieshi bet apetiite veel nav parsista:)) taa kaa tieshaam jaizmanto taa gribeeshana:)
Buce
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 17:42
Un ko darît, ja vîrietim/dzîvesbiedram vispâr negribas? Nu vismaz ar mani.. Ja mçìinu, tad aizbildinâs ar miegs nâk, vçls jau utt.
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 17:43
Kaa nu es nezinu taa tieshaam ir probleema? Nu tev vajag kaut ko nostaadiit taa lai gribeetos... Bet ja negribas tad arii jaameklee taads kam arii mazaak vajag
Aseksuaalaa
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 17:44
> \miu

Hei, tad jau Tev forshi! Ceri, ka tie dranjkjiigie netraapiisies!
Izmanto iespeeju, kjer kaifu, tikai nenokjer siiko :)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 12?
Ziņa: