negribas mîlçties

Aizsāka jamse 

\miu
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 17:47
esmu par droshu sexu bet tie virieshi!!! vispaar esmu dzili parsteigta, ka biezi naakas pierunaat lietot prezervatiivu!
Moljers
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 18:22
Nevar saprast kapçc pasaulç tâda netaisnîba.
Griboðas sievietes saprecas ar negriboðiem veèiem, bet tiem griboðajiem veèiem tiek tâs negriboðas sievas :)
Buce
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 18:27
Moljers
Piekrîtu... :)
Tikai rozâ briïïu laikâ visi ir griboði.. :)
anonjimka buushu :)
Re: negribas mîlçties
04.11.2005 18:32
Manai gribeeshani gan nav nekaada sakara ar orgasmu. Lai gan pi eorgasma nemaz tik viegli netieku, kaifu guustu no miileeshnaas kaa taadas ar viirieti, kas patiik un miilu. Un gatava miileeties esmu vienmeer ;)
Es tomeer liakam esmu sexmashiina :DD
Ritenbraucejs
Re: negribas mÄ«lÄ?ties
04.11.2005 18:39
Man ari negribas, i nu un kas? Vienigi man nav pastavigu attiecibu. Es par to gan nesatraucos, gan jau es atradisu kadu kurai ari tik loti negribesies un mes dzivosim ilgi un laimigi.
saba
Re: ritenbraucçjs
05.11.2005 10:49
Nâc pie manis, apnicis mîlçties!
dina
Re: negribas mîlçties
05.11.2005 11:16
ja, jokaini, ka katrs no mums savadaks! Vienam vajag daudz, otram maz... te pavideja teikums, ka piemkles tadu, kurai bus lidzigas vajadzibas ari seksualaja joma... nez ka vins to domaja? Pirmajos randinos jau pavaicas cik biezi grib mileties? Varbut tas ari no otra cilveka atkarigs? No ta, kads ir, ka to dara??? Tik daudz to varbutibu... Ari seksualaja joma var atrast kompromisu. Man pasai puisis, kuram negribas tik biezi ka man, bet kamer no ta netaisa tragediju un ieklausas viens otra teiktaja, sapasam kopa gluzi labi ari saja joma. Nav gluzi ik dienu, bet 3 nedela sanak. Mans noverojums - parasti ta negribesana ir galva. Lidzko atraisas un aizdzen domas, ka noguris un ka labak tak paserfotu...nevis atkal pec tam dusotos, pats iesilst un ari pats grib!
Re: negribas mîlçties
06.11.2005 15:35
Labaak ir tam kursh negrib, nekaa tam kursh grib... Tas kursh grib ir no taa negriboshaa atkariigs
lulu
Re: negribas mîlçties
07.11.2005 14:49
Jamse,es tev ieteiktu apdomat tavas jutas pret tavu draugu,ka jau te bija dauzd reizes minets,jo var but ir kaut kas tas,kas attalina jus viena no otra atiiecibu limeni!Butu logiski gribet but kopa ar virieti,kuru mili.
Zinu pec sevis,jo kad man blakus ir kads,kuru nevaru nosaukt par vienigo mana dzive,tad loti biezi neparadas nekadas vele6anos,bet,tagad,kad atradu savu otro pusiti,varu dro6i pateikt,ka velos but ar vinju jebkura mirkli,jebkura laika.Varbut viss slepjas taja,ka ta nav tava ista milestiba...Piedod ludzu,ja es kljudos,jo,ka pati saproti,nezinu jusu attiecibas.
Pec manam domam,butu labi atteikties no seksa kadu laiku,jo kadel piespiest organismu izjust to,ko tas negrib???Draugam ir jasaprot,jo tu tacu neesi vainiga...Pagaidi,kamer tavs kermenis pats nekliegs par velmi izjust fizisko kaifu!
Un pamegini attslabinaties bez vina.No sakuma atslabini visus muskuljus,lauj vinjam panemt iniciativu savas rokas,aizver acis,nekada gadijuma nedoma par citiem,aizmirsti par apkartejo pasauli vispar,jo tagad,6aja mirkli tu redzi tikai vinju,bet vinjsh tikai tevi!!!...velu veiksmi
Aseksuaalaa
Re: negribas mîlçties
07.11.2005 14:57
> lulu

Gaidot, kad sagribeesies, var nesagribeties nemaz...
Un, kad viirietim buus 4 meeneshus jaagaidam kad nu vinja princesei savilks uz miileeshanos, tad rezultaats ir jau zinaams.

Bet varu piekrist, ka vinjiem (jamsei un vinjas viirietim) viss nav OK zemapzinjas liimenii. Nav uzticeeshanaas, la vareetu atslaabt.
lulu
Re: negribas mîlçties
08.11.2005 21:37
Ja,pilnigi piekritu,ka gaidot,uzniem risku,ka virietis saks skatities uz citam sievietem,ta nav labakais variants.bet ja nu gribe6ana atnaks ne pec 4 men,bet pec nedeljas,viss bus labi un viss notiks:)))!!!Bet jebkura gadijuma,vinjai jalemj pashaj,atkarigi,protams no ta,cik stipri vinja vinjam uzticas...
Re: negribas mîlçties
08.11.2005 22:52
Ak, kaada probleema... kur ir probleema?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 4?
Ziņa: