Kakla osteohondroze

Aizsāka Jelena 

Kakla osteohondroze
07.11.2005 16:41
Padalieties lûdzu ar pieredzi ðîs slimîbas ârstçðanâ. Pçc analîzçm man uzstâdîja diagnozi: disku C4-5-6 nestabilitâte, artroze. Sûdzîbas: pastâvîgi reibst galva, tâda kâ ðûpojoðâ sajûta. Neirologs nekâdas zâles neizrakstîja, teica lai eju uz fizioterapiju. Nu jau bija divas sildîðanas un vingroju kaklu, bet rezultâta nav. Vai vispâr ir reâli izarstçties, vai man tagad lîdz mûþa beigâm ir jâmokas ar reiboòiem.
...
Re: Kakla osteohondroze
07.11.2005 17:12
2 seansi nav nekas. SPondiloze (osteohondroze nekur nepazudîs- ja nu tik osteopâti to iegroza vietâ, nezinu), bet ja panâks muskulatûras atslâbumu kakla daïâ tas ar jau bûs labi.
man peldeeshanu ieteica, lai gan man ir tikai viena skriemelja neliela nobide
is
Re: Kakla osteohondroze
08.11.2005 00:57
man ïoti palîdz kvalitatîva masâþa!
Vilnis
Re: Kakla osteohondroze
08.11.2005 08:57
Ieteiktu pârâk neaizrauties ar masâþâm seviðíi tâm kur liek skriemeïus vietâ, jo ja to pârâk bieþi darîs mugurkaula nestabilitâte tikai pieaugs. Citreiz arî no vingroðanas paliek sliktâk.
Re: Kakla osteohondroze
08.11.2005 09:09
Lai gjimenes aarsts izraksta notropilu galvai, tas asinsvadus paplashinaas, samazinaasies reibonji. Rakstu no personiigaas pieredzes.
Re: Kakla osteohondroze
08.11.2005 10:59
Paldies visiem par atsauksmçm! Es vispâr esmu slinka uz to vingroðanu, bet ko darît, bûs tagad jâvingro citiigi
mur
Re: Kakla osteohondroze
08.11.2005 21:20
nu, man ar taada vaina, rekomendeeti 2 masaazas kursi gadaa + neliela fiziska slodze.
nezinu kāds būs rezultāts,bet man ieteica dzert vārnu kāju tabletes 21 dienu(pa 1 tabl.rītā un vakarā ēšanas laikā),pēc tam 7 dienas pārtraukums.
Kurss 6 reizes t.i. pusgads.Vismaz trīs cilvēkiem ir uzlabojusies veselība.
Re: Kakla osteohondroze
02.08.2009 21:23
VĀRNU KĀJU TABLETES?! Varbūt zirnekļu tīklu mikstūru? Cukurs un milti tabletēs būtu lētāks variants.
Re: Kakla osteohondroze
02.08.2009 21:44
Vārnu kājas tiek lietotas kā pretiekaisuma, pretsāpju līdzeklis, kā līdzeklis pret kaulu sāpēm.
Cukurs un milti ir inde, kachenīt;) Tie nederēs šim nolūkam.
Re: Kakla osteohondroze
02.08.2009 22:47
Es arī mokos ar reiboņiem jau 4gadu!!! Betaserc,Stugeron,Cinnarizin,Ginkor Fort,gingium,nootropil,pramistar,ko tik man nav barojuši ārsti,rezultāta nav... Arī vigroju katru dienu,un masāžas 2gadā.
Sveika!Varbūt pameegini Nuga line masaazas. Daudziem ir paliidzeejis- Avotu iela 1, Riiga.
tikai Jēzus var dziedināt..man ari vakar atklaja sito slimibu...bet es palaujos uz Jēzu..tuvojieties Dievam,Dievam vienalga,kas ta par slimibu,viņš saka tikai vārdu un viss top jauns..:)meklējiet Dievu..so slimibu nevar izarstet ar zalem..tikai Jēzus Kristus..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 12?
Ziņa: