gastrîts sasaistç ar astmu

Aizsāka nikija 

nikija
gastrîts sasaistç ar astmu
08.11.2005 09:32
vai tas var bût
no kuòìa kairinâjuma un atviïòa slimîbas var sâkties tâds riebîgs kairinoðs klepelis un arî astma
jautâju jo paðlaik ar manîm notiek tieði tâ,meklçju kopsakaribas
dzeru gasec-40 mlg 1* dienâ jau 4 gadu
Diana
Re: gastrîts sasaistç ar astmu
08.11.2005 11:21
Varbuut man taa bija. Skaidri nezinu, jo pat peec to vaarstulju operaacijas veiksanas man astma nepaargaaja. Bet domaaja, ka paaries. Citiem arii meedzot paariet. Taadeelj var buut visaadi. Tagad ar to atvilkni daudz labaak - tikpat kaa nav, bet ar astmu turpinu ciiniities.
nikija
Re: gastrîts sasaistç ar astmu
08.11.2005 14:21
to diana
a ko dakteri tev teica,man saka lai tik dzerot omeparozolu un viss
...
Re: gastrîts sasaistç ar astmu
08.11.2005 14:40
Jâcînas ar atvilni, nevis astmu- çst bieþi, mazâm porcijâm, gultai galvgali augstâk sarîkot, lai drusku slîpeniska tâ gulçðana un pârçjâs ðtelles ko nu tur iesaka
Diana
Re: gastrîts sasaistç ar astmu
08.11.2005 16:15
Man jau taa atvilnja vairs tikpat kaa nav, bet astma videeji smaga. Es arii gadiem eedu omeprazolu, bet tagad tas man vienkaarshi vienmeer ir liidzi drosiibai - ja nu piepeshi atkal saaks dedzinaat. Bet dedzina nu looooto reti (parasti no kafijas bez piena, kaadaam pretsaapju zaaleem). Jaa, un taatad puilmanologe ieteica taisiit operaaciju, gastroenterologs arii - jo vakaros es stipri klepoju un veemu aaraa vakarinjas. Murgs vispaar. Uztaisiija taatad man to operaaciju,bet astma palika, pat kljuva ar laiku speeciigaaka. Tagad jau alergija , piem., no cigareshu duumiem. nu beidzot saaku aarsteeties ar isistaam zaaleem -simbikortu - un saak mazinaaties simptomi. Pat varu nakti dazreiz izguleet neklepojot.

Un gastroenetrologs toreiz teica, ka pret sho kaiti vajagot (atvilni ) lietot nevu\is omeprazolu, bet arii citas, daargaakas zaales, nosaukumu jau laimiigi esmu aizmirsusi. Tas bija pirms 3 gadiem.
mika
Re: gastrîts sasaistç ar astmu
08.11.2005 16:39
Diana
Ko tev operçja?Pçc tâs operâcija tev vairâk nav atvilnis? Man arî atviïna slimîba un citas kuòìa-zarnu trakta kaites.Omeprazols jau paliek par otro maizi.
Diana
Re: gastrîts sasaistç ar astmu
08.11.2005 17:00
Aizmirsu ,kaa saucas taa operaacija;))). Bet buutiiba ir taada,ka man bija valjaa tas vaarstulis,kam jaanosleedzieeja kungjii. Atgrieza veederu un aizsuva vaarstulim galu. Veedera truuce vai kungja truuce taa bija. vIENKAARSHI OMEPRAZOLU ES LIETOJU JAU KAADU LAIKU, SAAKUMAA GAN RANITIDIINU, BET VEELAAK JAU OMEPRAZOLIU LAIKAM 2 REIZES - NO RIITA UN VAKARAA. Neko taapat nevareeju apeest. Nu un tad beidzot mana gimenes aarste Skuja nosuutiija uz Gailezeru pie gastroenterologa uz konsultaaciju. Tur lika iztaisiit rentgenu, redzeejaq, ka taa truuce ir loti liela un pateica, ka zaales dzert ir bezjeegaa un jaadzer tad visu muuzhu un veel jaamokaas. Ka jaataisa operaacija. Tas mani, protams, sokeeja, daudzi atrunaaja, bet pulmonologes ieteikums bija izskiross.
Operaacija ir sameeraa smaga, bet to var iztureet. Paldies Dievam, ka to uztaisiiju! Kad padomaaju, cik ilgi biju mociijusies, nelabi ash paliek...
mika
Re: gastrîts sasaistç ar astmu
08.11.2005 17:23
Diana
Ja nav noslçpums pie kura ârsta tu gâji Linezerâ. Man arî vajadzçtu kâda laba speciâlista konsultâciju. Un paldies par atbildi:)
atvilnis
Re: gastrîts sasaistç ar astmu
08.11.2005 17:56
Ja nav noslçpums pastâsti, pie kâda daktera gâji uz konsultâciju, kur taisîja operâciju. Man ðíiet, ka tie gastro dakteri ir baigi fiksie uz zâïu izrakstîðanu un viss. Jâ un cenas tâm zâlçm arî labâs omeprazols vçl tâ, bet kaut kas labâks kâ nexium lats par tableti, tad jau es labâk maksâju íirurgam un pârstâju tâs ripas rît par 2 lati dienâ. Gads un operâcija ir atmaksâjusies.
Diana
Re: gastrîts sasaistç ar astmu
09.11.2005 11:19
Jaa, operaacija man noteikti ir atmaksaajusies. Jo taas tabletes - nevis omeprazols - bija veel daargaakas. Es gan lietoju lielaakoties indieshu Lomac,bet tikai vieniigi Lomac, jo vienreiz baisi iegraabos. Izdzeeru taas otrasindiesu firmas omeprazolu uz nakti, un tas nebija iedarbojies. Nakts viduu pamodos un domaaju,ka nomirshu - taada dedzinaashana bija.

Es biju Gailezeraa pie Kantaana - vinsh jau pats vecs un slims,bet peec rtg uzreiz pateica,ka operaacija buus labaak un ekonomiskaak arii. Bet opereejos es Juuras mediciinas centraa pie diezgan jauna , bet laba daktera - Jezupova. Protams,makenit iemaksaju,lai labaki rezultati. Un bija arii.
Diana
Re: gastrîts sasaistç ar astmu
09.11.2005 11:29
Jaa, tas centrs nav Vecmiilgraavii, bet gan Sarkandaugavaa. Nav taalu no centra, vispaar biju apmierinaata ar visu.

Lai atkoptos, gan nepiecieshams vairaak nekaa meenesis. Tur nu neko nevar dariit. Bet tas ir paarejosi.
maceklis
Re: gastrîts sasaistç ar astmu
09.11.2005 11:38
Cilveka spekos ir sevi izarstet no smagas slimibas ar savu dveseles speku (gribas speku, attieksmi pret sevi, pret slimibu, pret slimo organu, darbu ar sevi) un Cilveka spekos ir sevi nogalinat ar mazu kaiti to parvershot vispareja saslimsana un kermena bojaejaa (ar savu attieksmi pret sevi, pret savu kermeni, pret slimo organu, pret dzivi)

Kas bus jusu sirdiis, jusu praatos, tas buus juusu dziivees!
Novelu jums atrast speekus sevii, noveelu Jums noticeet, ka Juus varat paveikt neiedomaajamo!
maceklis
Re: gastrîts sasaistç ar astmu
09.11.2005 11:39
Cilveka spekos ir sevi izarstet no smagas slimibas ar savu dveseles speku (gribas speku, attieksmi pret sevi, pret slimibu, pret slimo organu, darbu ar sevi) un Cilveka spekos ir sevi nogalinat ar mazu kaiti to parvershot vispareja saslimsana un kermena bojaejaa (ar savu attieksmi pret sevi, pret savu kermeni, pret slimo organu, pret dzivi)

Kas bus Juusu sirdiis, Juusu praatos, tas buus Juusu dziivees!
Novelu jums atrast speekus sevii, noveelu Jums noticeet, ka Juus varat paveikt neiedomaajamo!

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 18?
Ziņa: