bçrns rej jau 3-o mçnesi :(

Aizsāka Ideju izsiikums 

Ideju izsiikums
bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 10:11
Puika (7g.)klepo - rejoði, sausi, rîkles gals iekaisis. Vistrakâk iet naktîs. Kad bija izmçìinâti visi mâjas ârstçðanas paòçmieni, bet klepus mîkstâks nepalika, un uz leju arî nepârvietojâs, ar fatâlu samierinâðanos pieòçmâm pediatra piedâvâtâs atb - augmentînu. OK, kompleksi ar sildîðanâm, inhalâcijâm, u.c. mâjas arsenâlu, rieðana apklusa uz 1 nakti. Caureja gan turpinâs vçl tagad...:(
Ðonakt likâs, - bçrns sirdi izklepos. Rçja lîdz 6-iem rîtâ, ap 2-3 pat mazliet apvçmâs. Esmu bez idejâm, un baidos, ka nenorauj piem., hronisku bronhîtu, vai ko tml.
Varbût laiks padomât par fizioterapiju? Kâdu? Vai ir kâds cits padoms???
Vçl stiprâkas antibiotikas?
varbût
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 10:21
varbût nenopietns ieteikums, bet izlasi grâmatu "Vecais Hotabiès"
pieredze ar klepu....
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 10:22
uzraksti uz ivetazv2004@yahoo.com
padalîðos ar savu pieredzi.

Iveta.
Ideju izsiikums
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 10:24
Veco Hotabièu savulaik varçju citçt. Kuru nodaïu esmu palaidusi garâm??? Ja nu tieðâm palîdz (ðoreiz man)?
Buce
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 10:29
Nomaini vai arî pakonsultçjies ar citu ârstu..
Tas nemaz neizklausâs labi - 3 mçneðos... :(
To: Ideju izsiikus
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 10:53
Luudzu uzraksti uz
ivetazv2004@yahoo.com
Ljoti gara veestuliite. ar personiigaam emocijaam..........
gadijums iz dziives....
Tas nav parasts klepus.... pa fikso pie pulmonologa!!!!!!!
Klâra
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 11:11
Tad moþ astmatisks bronhîts. Nav normâli, ka rej. Vai asins analîzes taisîjât? Gan jau, ka ne. To jau tikai slimnîcâ dara. Un astmai raksturîgi nakts klepus. Nomaini spilvenu nevis dûnas, bet sinteponu segu arî.
vinis
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 11:17
Noteikti ieteiktu pârbaudît bçrnu uz daþâdiem parazîtiem. Ir ïoti daudz gadîjumu, kad tieði parazîtu savairoðanâs organismâ ( piemçram lamblijas ) var novest pat lîdz astmai.
Vai bez klepus ir arî citi simptomi ?

Vçl noteikti ïoti palîdzçs limfatiskâs sistçmas attîrîðanas dabas lîdzekïiem.

Tomçr vispirms jâtiek skaidrîbâ ar parazîtiem un tad var uzsâkt citas atveseïoðanas programmas.
iekðçjâ pasaule
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 11:23
Ideju izsîkums -

Pamçìini iepazît un sakârtot SAVU iekðçjo pasauli
aloe
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 11:26
Stiprâkas antibiotikas 3 mçneðus vecam bçrnam??????
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 11:27
Nevajag barot bçrnu ar antibiotikâm, ja nav temperatûras, Ja ir vienkârði klepus, vainu jâmeklç vai alerìijâ, vai ir jâiet pie pulmonologa.
...
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 11:52
aloe lasît ar nemâk savâ frontes pusç. Rakstîts tak- bçrnam 7 gadi.
Rejoðs klepus ðíiet, ka ir gripas gadîjumâ.
P.S. Tikai mans personîgais viedoklis - ja pieauguðais neiet pie ârsta, bet prasa padomu forumâ - ok, tâ ir viòa paða atbildîba, bet par bçrnu atbildîba tomçr ir vecâkiem, un to nu es nekâdi neatbalstu, ka pediatra nozîmçtâs zâles tiek pieòemtas ar "fatâlu samierinâðanos". Ja ârsts neapmierina, ir iespçjas doties pie cita.
maate
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 12:38
Temperatuura – kaa jau iekaisuma gad., 37,2. Mana ieksheejaa pasaule – nu taa, daru ko varu pa celjam uz/no Riiga – 3 h dienaa.
Vai ir bijusi rentgenogramma krûðu kurvim????
Kad bija pçdçja vizîte pie ìim. ârsta?
iekðçjâ pasaule
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 13:59
Mâte, dienâ ir 24 stundas. kas notiek ar to iekðçjo pasauli pârçjâs 21 st....
mâte - pasaulei
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 14:17
Paareejaa laikaa domas pie gjimenes, daraamaam lietaam, etc.
Meerens izmisums, kaa lai sagraabj visus pavedienus savaas triicoshajaas rokjelees. Nedomaaju, ka pasaules deelj buutu riiciibnespeejiiga, bez tam ieksheejaa pasaule ir lieta, kuru kaarto liidz pat mirstamai stundai, vai ne taa?
...
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 14:38
Varbût ref;ukss no kuòìa, kairina rîkli i klepu rada.
Otrs variants- uz astmu velk.
Bçrnu pulmonologs par ïaunu nenâktu.
iekðçjâ pasaule
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 17:30
Mâte, -

Bçrns ir ïoti saistîts ar savu mâti un tâpeec jût viòas uztraukumu, izmisumu. Bçrns vçlas palîdzçt un nevar, tâpec iedzîvojas vainas apziòâ; jûtas bezspçcîgs. Kad mazais saslimst, tad arî viòð sâk izjust cieðanas - tâdas paðas kâ mâte; un tâdâ ceïâ vairs nejût to pastâvîgo vainas apziòu. Tâpçc viòð labi jûtas ja slimîba turpinâs ilgi.

Ja grib mazajam palîdzçt, labâk pacensties atrast kas paðai neïauj dzîvot laimîgi. Bçrns iet vecâku pçdâs. Ja mâte dzîvo laimîgi arî bçrns tiecas uz to un tâds ari kïûst.
to iekðçjâ pasaule
Beidz murgot!!!!
Mono
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 18:10
Tieðâm murgs!Kâ mâte ar savu laimi var pasargât bçrnu no klepus??
Es iesaku aiziet pie Ivetas Kroièas uz 1.slimnicas polikliniku.Manai meitai palîdzçja,jo ìimenes ârsts,jâsaka-tukða vieta...ielaida klepu tâ,ka sâkâs bronhiâlâ astma.
es-e
Re: bçrns rej jau 3-o mçnesi :(
08.11.2005 18:25
es dom., noteikti nomaini ârstu! specializçto plauðu ârstu kaut kâdu.
un ðis gadîjums izskatâs pietiekami smags, lai tu vispirms uzticçtos profesionâlim un nevis interneta garâmgâjçjiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 22?
Ziņa: