Dzimumlocekïa forma

Aizsāka Celms 

stefa
Re: Dzimumlocekïa forma
24.12.2005 22:29
a moð uz nakti vajag piesiet zîmuli?
uiiiiiiiii
Re: Dzimumlocekïa forma
27.12.2005 16:16
Ðausmas, Jûs vîrieði esat dumi!
Viglâk iztaisnot, nekâ atrast normâlu sievieti..................hihi!
Re: Dzimumlocekïa forma
28.12.2005 12:08
Liecies mieraa ar to taisnoshanu!!! :) No pieredzes saku :) Bija viens gaiijumsakars un kaa es buutu gribeejusi, lai nebuutu viens vien sakars ar to cilveeci, kuram bija uz vienu pusi pashkjiebies! :)

Patieshaam - bez jokiem - tas netraucee un miileeshanaas ir super!
Penis
Re: Dzimumlocekïa forma
28.12.2005 15:57
Bet man vinsh ir taa diezgan stipri izliekts uz leju un pa kreisi... Varbuut miileeties tas netraucee, bet es neerti juutos, un gribeetu vinju vismaz mazliet iztaisnot, jo, manupraat, manaa gadiijumaa vinsh tomeer ir par daudz saliecies...
Re: Dzimumlocekïa forma
30.12.2005 23:46
Penis, cik tev gadu?:)
vovo
Re: Dzimumlocekïa forma
16.01.2006 21:10
pzc ;DDDDDDDD gan griboðâs dâmas( nava dzemdes trakuma?), gan diskusija kâ tâda
Vari izpalidzet ari man? Keda7560@inbox.lv katra saita raksta savadak. Viena ka var iztaisnot, vien ka neva un tresaja pa maksu.
floksis
Re: Dzimumlocekïa forma
28.06.2010 15:20
dansiga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 1. ............... viirietis ar galvu!

pašai tev nav galvas! jebkuram cilvēkam tā ir. tev vajadzēja rakstīt - vīrietim ar saprātu un jūtām, nevis ar galvu vien, ko tā dos, ja tā ir tukša?
Re: Dzimumlocekïa forma
04.07.2010 11:45
Varbūt, ka varētu publiskot tos peņa palielināšanas vingrinājumus.(kāpēc tāda noslēpumainība?). Jūs jau te lielākā daļa tāpat zem nikiem sēžiet.

Vienkārši vīrieši varētu trenēt savus locekļus. Latvija sāktu atplaukt, iespējams attīstītos tūrisms un citas sfēŗas.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.07.2010 11:47 by drudzis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 12?
Ziņa: