ceïa locîtavas endoprotezçðana

Aizsāka pûka 

ceïa locîtavas endoprotezçðana
02.12.2005 21:31
Sakiet, lûdzu, cik aptuveni varçtu izmaksât ceïa locîtavas endoprotezçðana. Lieta tâda, ka mammai ðî operâcija ir nepiecieðama, bet viòa no sava daktera tâ arî îsti nesaprata, cik tas varçtu maksât. Dakteris tikai esot teicis, ka ja grib bezmaksas, tad jâgaida rindâ 9 gadus. Gaidît mçs, protams, nevaram. Un vçl - cik ilgs un smags varçtu bût pats atveseïoðanâs periods?
Paldies jau iepriekð.



:)
silti varu ieteikt, pazvani uz 2.slimnîcas 5.nodaïu. es tur zvanîju par gûþas protçzi. ïoti laipni visu izstâstîja :)
Re: ceïa locîtavas endoprotezçðana
02.12.2005 22:51
Paldies, mur :)



:)
Moljers
Re: ceïa locîtavas endoprotezçðana
02.12.2005 23:32
Tiko gâju tam oficiâlajam ceïam cauri
1) gara rinda
2) ja ârstu konsîlijs nolemj, ka operâcija nevar gaidît, tad ir steidzmâ rinda apmçram vienu gadu
3) ja cilvçks ir ar mieru pats maksât 1/2 tad ir vçl treðâ rinda
Kâ viss mûsu valstî, stipri saputrots.
Re: ceïa locîtavas endoprotezçðana
02.12.2005 23:51
Moljer:

Mçs jau esam uz mieru maksât kaut vai visu summu ne tikai to 1/2, bet gribçtos zinât ap kâdâm summâm tas grozâs?

Un cil ilgi jâgaida tajâ treðajâ rindâ, ja ir uz mieru 1/2 maksât, vismaz aptuveni?



:)
Moljers
Re: ceïa locîtavas endoprotezçðana
03.12.2005 10:31
Tâ ka mana radiniece tika ielikta steidzamajâ rindâ (ceïa locîtava bojâta traumas rezultâtâ ) tad par tâm cenâm neatceros, man liekas, ka figurçja 2000 Ls , bet pieïauju, ka kïûdos.
nu par tiem 9 gadiem man kaut ka neticas,pat guzas endoprotezesana kas ir biezak nav tik ilgi jagaida...
Moljers
Re: ceïa locîtavas endoprotezçðana
03.12.2005 18:22
Ceïu locîtavâm rinda ir krietni garâka nekâ gûþâm.
Iespçjams , ka ârsts nedaudz pârspîlçjis, bet varbût arî nç.
nu piedod bet 9 gadi tie noteikti navvvvvv
daktere
Re: ceïa locîtavas endoprotezçðana
03.12.2005 20:06
Pa 9 gadiem vçl ko var paveikt savas veselîbas labâ. Nesen dzirdçju - 800 Ls Traumâs.
Re: ceïa locîtavas endoprotezçðana
03.12.2005 21:39
Paldies, piezvanîðu uz 2.slimnîcu un Traumâm.



:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 10?
Ziņa: