Oceola

Aizsāka Skumjâ 

Oceola
05.12.2005 15:30
Ko Jûs / tie, kas visu vienmçr zin / sakat par Oceolas produkciju. Tâ kâ finansiâli nekas nebija jâmaksâ lai tur iestâtos (iemaksu nosedza sponsors) / iestâjos ðajâ klubâ. Vismaz sev jau kaut ko gada laikâ nopirkðu / jo nav nekâdas saistîbas preèu pârdoðanas ziòâ.
Tagad pçdçjâs Ievâs tâdi kâ reklâmas raksti bija. Pastâstiet / ja kâds ko lieto. Interesç tas veselîbas dzçriens.
Lilanda
Re: Oceola
05.12.2005 15:42
es pati arii gribu tur iestaaties. Mani interesee duunju shampuuns, esot labs pret blaugznaam. Un propolisa kreems aadai arii esot baigi labs, esmu dzirdeejusi no tiem, kas lieto.
Re: Oceola
05.12.2005 15:54
Iestâðanâs maksa oficiâli ir 4 ls / varu Tev pieteikties kâ sponsors. Tâ kâ man sponsors bija radiniece / kâ ziemsv. dâvanu nomaksâja ðos 4 ls.
Tâdçï vien var iestâties / ka nav nekâdi noteikti daudzumi jânopçrk. Vçl pat neessmu izpçtîjusi to cenrâdi / kas ir kluba bedriem. Laikam bija nepilni 30% lçtâk / vai 23%
Kâda ir lietojusi to placentas kremu?????////
alko
Re: Oceola
05.12.2005 19:19
Visu vienmçr nezinu, bet no Oceolas kâdreiz lietoju - zobu pastu un ari veselîbas dzçrienu. Jo man ieteica, tie cilvçki kas izplata. Kaut kâdas izmaiòas nemanîju, tikai lietoju ar domu ka tas ir labi organismam.

Ðeit forumâ tikai lasu ka tâdi produkti ir saistîti ar "finansu piramîdu" utml. Iespçjams ka tâ.
Re: Oceola
05.12.2005 20:05
Nesapratu to pçdçjo teikumu ///
Tâ atmaksa ir pçc "piramîdas" principa. Bet tas taèu nenozîmç, ka ðie prod. ie bezvçrtîgi??????????//
Vai kâ savâdâk?
zane
Re: Oceola
05.12.2005 20:06
Manâ sapratnç tas nozîmç to, ka klients par to preci baigi pârmaksâ.
alko
Re: Oceola
05.12.2005 20:14
Domâju ka produkti ir vçrtîgi. Bet iespçjams, kâ Zane saka, ka nâkas par tiem stipri pârmaksât. Nezinu, bet sprieþu pçc tiem daudzajiem viedokïiem tçmâs par UB, korâïu klubu u.c.
zane
Re: Oceola
05.12.2005 20:17
Nu bet kur tad rodas tâs cenas pa 30-40 un pat 60 dolâriem par iepakojumu?
Tak jau lai izplatîtâji varçtu 4 x gadâ ''papildinât zinâðanas ârzemçs'' (rullçt guríi 5* kûrortâ Çìiptç). Aptiekâ lçtâk. Un droðâk.
Re: Oceola
05.12.2005 21:32
Nesen lasîju / ka vismaz no "lejas gala" uz to Coral Cluba konferenci Çìiptç brauca par savu naudu. Protams / ka vadoðie brauca .....(na haïavu).
Tâ, kas rakstîja, pati jau bija direktores statuðâ / bet vienalga maksâja. Tâdu direktoru laikam jau stipri daudz.
zane
Re: Oceola
05.12.2005 21:37
Es jau ar par to, ka ja èetrreiz gadâ paðam jâmaksâ tie Ls700 par konferenci, kâds gan uzcenojums jâuzliek produktiem
betamaks
Re: Oceola
06.12.2005 02:35
:)var redzeet, ka cilveekiem ir maz nojausmas, kas ir piramiida un kas tiikla maarketings, varbuut pirms runaat labaak palasiit publikaacijas vai kaadu graamatu par sho teemu nevis klausiities, ko teica viena tante. Buutu paintereseejushies kaut vienaa no tiikla kompaanijaam, no kurienes kas rodas un kaads tad iisti ir tas uzcenojums. Juus aptiekaas laikam visu peerkat BEZ uzcenojuma un neiedomaajaties, cik starpnieku ir starp farmaacijas ruupniicu un jums???????
Re: Oceola
06.12.2005 08:04
Nesaku / ka esmu liela gudriniece, bet man uz rokas ir 2 shçmas / viss aiziet kâ pa íçdîti. Ja piem. X iesaista Y / y iesaista Z / Z iesaista...../// Tad pirmais / ðinî gadîjumâ X saòem visvairâk. Tikai nesaki / ka tâ nav. Protams, arî caur aptiekâm pçrkam ar starpniekiem.
@*@
Re: Oceola
06.12.2005 11:48
Biju iesaistîjusies Oceolâ, atzîstu, ka laba produkcija, lai gan ne visu esmu izmçìinâjusi, un cenas diezgan lielas, bet vienkârði sapratu, ka tas nav priekð manis, un pçc gada neatjaunoju lîgmu (tur laikam jâsamaksâ dâlîbas maksa 2Ls, vai kâ).
Re: Oceola
06.12.2005 17:41
Jâ / tâ arî ir. Bet var taèu palikt, nekâdu îpaðu biznesu neaktivizçjot. Ja gadâ kaut ko nopçrkot, ar to arî pietiek. Tagad gribu nopirkt tos skuju dzçrienus (aizmirsu nosaukumu) / tâ cenu starpîba jau nosedz man nâkamâ gada iemaksu / jo kâ jau rakstîju / iestâjos / neko nemaksâjot.
Staigât / kâdam ko piedâvât / tas arî nav priekð manis.
Re: Oceola
06.12.2005 22:48
Produkcija laba un var taèu pirkt tikai sev un savai ìimenei, radiem, draugiem, respektîvi - ar atlaidçm, bet uz to neko nepelnot, toties lçtâk nekâ no citiem izplatîtâjiem vai veikalâ.
Arî manâ stilâ nav konsultanta darbs, taèu iegâdâjos ar atlaidçm kosmçtiku sev, mammai UB, tçjas u.t.t. :)



:)
dansiga
Re: Oceola
06.12.2005 23:32
Heh ..... es izmantoju shad tad draudzenes pakalpojumus, pati nebuudama biedrs ... Lietoju duunju masku un toniku sejai ...... ljooti patiik .... Par ieskhaa dzeramajeim gan neko nemaaku pateikt jo nelietoju.
Re: Oceola
07.12.2005 08:35
Nu es jau arî gan draudzenâm, gan ....savçjiem tâpat par manâm cenâm atdoðu. Lai vismaz kâdam prieks.
grieta
Re: Oceola
07.12.2005 16:09
es Oceolâ iesaistîjos pirms gada tieði ði veselîbas dzçrina HO-FI dçï, jo jau sen mana homeopâte bija ieteikusi to lietot, kad tas bija vçl dabûjams aptiekâs. Secinâjums lietojot pagâjuðo sezonu- no ìimenes locekïiem nevienam nav bijuði citi saaukstçðanâs simptomi kâ tikai iesnas! nezinu, vai tâ ir sakritîba, taèu mçs turamies, ja òem vçrâ to, ka mans 5-gadîgais bçrns slimoja ik pçc 2 nedçïâm un manu draugu ìimenes arî novçrojuðas imunitâtes nostiprinâðanos lietojot HO-Fi.
vçl ìimenç esam iecienîjuði zâïu tçjas, garðaugu sâli ar jodu, dûòu masku un propolisa balzâmus rokâm, kâjâm, galvas âdai un pçc skûðanâs.
es iesaistîjos pa 4ls, bet ne reizi neesmu noþçlojusi, jo ik pa trim mçneðiem arî maniem draugiem rodas vajadzîba kaut ko iegâdâties,kas vismaz sedz piegâdes izmaksas un paði varam lietot par paðizmaksu!
Re: Oceola
07.12.2005 17:52
Paldies par informâciju. Apmçram manas domas + vajadzîbas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 5?
Ziņa: