kuras tam gâjuðas cauri

Aizsāka nelaimes èupa 

Re: kuras tam gâjuðas cauri
07.12.2005 14:36
to nelaimes èupa.
Ja esi vairâkkârt pieíçrusi, tad pieíersi vçl. Tie solîjumi nav neko vçrti, jo cilvçkam ir izveidojies tâds dzîves modelis. Protams, Tu vari sevi íidât un meklçt to lielo kâpçc tas notika. Bet pat ja Tavi secinâjumi bûs objektîvi, tie derçs tikai zinâðanai, jo lîdz ðim Tu esi dzîvojusi to dzîvi, kâda Tev ir pieòemama un dabiska. Grûti bûs gadiem ilgi sevi lauzt un censties atbilst nez kâdiem kritçrijiem. Tad rodas jautâjums: kâ vârdâ Tev tas bûtu jâdara. Kâdas ir prioritâtes. Bçrni? stâvoklis sabiedrîbâ? Nauda? Jûtas? Ierastais dzîves veids? Kâ vârdâ Tu bûtu ar mieru mçìinât aizmirst ðos pâridarîjumus? Bet aizmirst visdrîzâk neizdosies. Daþâdi sadzîves sîkumi, kuriem, iespçjams, nav nekâda sakara ar sânsoïiem, Tev liks satraukties. Ja cienîtais aizkavçsies darbâ, pati zini kâda pirmâ doma Tev ienâks prâtâ.
Nu tad izsver, ar ko Tev vieglâk samierinâties: ar mûþîgâm bailçm uzzinât par kârtçjo krâpðanu vai nepiecieðamîbu pasâkt kaut ko savâ dzîvç no jauna. Ja esi neatkarîga, tad laikam jau otrais. Ja esi no viòa atkarîga, tad uzspïauj un sâc veidot savu dzîvi viòam blakus. Tikai tas nebût nenozîmç, ka tûdaï jâmeklç vîrietis arî sev. Tas ir apðaubâms mierinâjums.

Jurim
Kurð Tev teica, ka Tava sieva nav tik gudra, ka vienkârði kontrolç Tavas izklaides? Kamçr tâs sievietes, ar kurâm Tu satiecies viòu neapdraud, viòa klusç, ja samanîs draudus, par maz Tev neliksies. Un kur Tev ir garantija, ka agri vai vçlu negadîsies kâda aktîviste, kas ar mîlestîbas saukïiem uz lûpâm neies pie Tavas sievas, lai îzcînîtu Jûsu skaisto mîlestîbas pilno nâkotni??
ess
Re: kuras tam gâjuðas cauri
07.12.2005 15:29
Varbût viòð vienkârði ir brunèu mednieks,kâdu laiku cieties un nu atsâk ierasto nodarbi.Un,vai tad sievietei jâjûtas vainîgai? Bet ir taèu vîrieði brunèu mednieki un tos nekas nemainîs.
Labi,vienu reizi varbût vajag piedot ðo pârinodarîjumu,lai arî kaut kas neatgriezeniski bûs sabojâts,bet otrreiz un treðoreiz piedot?
Tas nebeigsies nekad.Un Tu gribçsi pçc gadiem bût tâda ar tâ kâ izdzisuðu skatienu?Tâdas parasti ir sievietes,kas dzîvo ðâdu mocekles dzîvi daudzus gadus. Un,kur Tava paðapziòa,ja Tu pieïauj,ka Tevi ðâdi pazemo?
Ieteiktu pârdomât dzîvi un formulçt,ko Tu îsti vçlies.
Lai veicas,domâ pati,ðis ir tikai pamudinâjums kaut ko mainît.
Re: kuras tam gâjuðas cauri
07.12.2005 15:34
Juris ir stulbs idiots, kas uzskata, ka sekss ir pats galvenais dzîvç. Gribu paskatîties uz viòu 70 gados, kad nebûs kam par viòu parûpçties!!!
Re: kuras tam gâjuðas cauri
07.12.2005 15:39
Îstenîbâ sekss noteiktâ dzîves posmâ ir pats galvenais. Tâ visi domâ, bet ne visi atzîst. Krâpt mîïoto cilvçku ir noþçlojami, bet mçs jau darâm tik daudz noþçlojamu lietu ikdienâ. Lûk, sievietes taisa abortus !!! Tad jau labâks laulîbas pârkâpçjs, kâ slepkavnieks.

Vinja
Re: kuras tam gâjuðas cauri
07.12.2005 15:44
Cik sarezhgjiiti tas viss ir. Es tik ljoti saprotu, kaa tas ir, kad pret dziivesbiedru izzudushas juutas, gribas tas sanjemt no citurienes, bet ir paaraak smagi izlemt, vai iet prom, jo ir beerns. Nav pat runa par seksu, bet gan juutaam. Cik savaadaakas izjuutas ir ar tiem citiem viirieshiem, kameer maajaas ar viiru viss ir tik apniciigs, tik garlaiciigs, tik neaizraujoshs. Bet tik ljoti bail izdariit kljuudu attieciibaa uz beernu. Taa pat kaa neesi droshs, jo zini, ka otraa puse ir ljot laba, tikai palicis aarpraatiigi garlaiciigi. Peec sajuutaam gribeetos palikt ierastajaa vietaa, tikai atljauties arii izbaudiit paareejo, bet nevar. Visi runaa, ka mees esam tik slikti, bet personiigi es briizhiem juutos ljoti nelaimiiga, bet esmu paaraak vaaja, lai uzdroshinaatos ko mainiit.
khe
Re: kuras tam gâjuðas cauri
07.12.2005 16:01
Ka teica mans vecteevs, ja tiem apkartstaiguljiem butu prats, tad uz klintim augtu rozes...Jateica,ka vinjsh shos secinajumus izdarija pats pec savam kljudaam..Manai omitei viena diena apnika piedot,piedot,piedot..un vinja aizgaaja prom.
Tagad opitis ir viens..

Nu ka jus nesaprotat, ka jebkuras attiecibas ienaks rutina,apnikums..Bus brizhi, kad lisksies,viss apnicis, nemilu savu viru,sievu.. un tik viegli ir iemileties atkal kaadaa..un tad liekas,ka ta ir miilestiiba:))Paiet laiks un tu saproti,ka to,kas tiesham bija milestiba,esi pazaudejis,mirklja iegribu deelj..
Saudzejiet un milet savus tuvaakos!
Bet tikai jusu pashu spekos ir jutas atsvaidzinat..ar kopigiem celojumiem,sarunam,izklaideem utt.
khe
Re: kuras tam gâjuðas cauri
07.12.2005 16:01
Ka teica mans vecteevs, ja tiem apkartstaiguljiem butu prats, tad uz klintim augtu rozes...Jateica,ka vinjsh shos secinajumus izdarija pats pec savam kljudaam..Manai omitei viena diena apnika piedot,piedot,piedot..un vinja aizgaaja prom.
Tagad opitis ir viens..

Nu ka jus nesaprotat, ka jebkuras attiecibas ienaks rutina,apnikums..Bus brizhi, kad lisksies,viss apnicis, nemilu savu viru,sievu.. un tik viegli ir iemileties atkal kaadaa..un tad liekas,ka ta ir miilestiiba:))Paiet laiks un tu saproti,ka to,kas tiesham bija milestiba,esi pazaudejis,mirklja iegribu deelj..
Saudzejiet un milet savus tuvaakos!
Bet tikai jusu pashu spekos ir jutas atsvaidzinat..ar kopigiem celojumiem,sarunam,izklaideem utt.

Re: kuras tam gâjuðas cauri
07.12.2005 16:29
visaa savaa jauniibas nopietniibaa saku, ka cilveekam, kuru miilu, nekad un nevienu saansoli nepiedotu un kopaa vairs dziivot nevareetu.
taa kaa pati agraak vareeju mekleeties un mekleeties, lai tikai atrastu to "kaut ko jaunu seksaa", tad tagad loti labi juutu, ka shii nu ir miilestiiba, jo man pat praataa nenaak kaadam citam ljaut sev pieskarties ;P
kora
Re: kuras tam gâjuðas cauri
07.12.2005 17:26
Nelaimes èupai


Mani arî krâpa, bet lîdztekus bija psiholoìiskais terors. Viòð neslçpa, ka ir mîïâkâs, tâs nekaunçjâs zvanît uz mâju. Rezultâtâ paòçmu bçrnus, sakravâju mantas un aizgâju dzîvot citur. Nekas jau nav palicis bez sekâm, kompleksus viòð man iedzina pamatîgus, tâ kâ kaut kâdas jaunas attiecîbas uzsâkt îpaði arî nevelk.
Tai paðâ laikâ zinu daudzas, kuras vîri krâpj, pie tam vîriem ir kopîgi bçrni ar mîïâkajâm, bet kopdzve ar sievu turpinâs un neviens nekur neskrien. Daudzi tâ nodzîvo visu mûþu.
Ja Tu vari ciest, tad ciet, kâ reiz man teica kâda paziòa. Tai paðâ laikâ, vai Tev gultâ gribas savu vîru, zinot, ka nesen viòð TO darîjis ar kâdu citu?
Ja vîrs Tevi ciena, varbût ir vçrts padomât un neðíirties, sievietes taèu mçdz dzîvot kopâ ar neglâbjamiem dzçrâjiem un kârðu spçlmaòiem. Skaties pati, kâ jûties, ja vari dzîvot un nevajag meklçt psihiatra palîdzîbu, tad dzîvo ar viòu vien tâlâk.
Bet fakts ir tâds, ka ðî suga nelabojas.
Jaaa
Re: kuras tam gâjuðas cauri
07.12.2005 22:20
pluume
nelieto nekad
juri
pilniigi droshi, ka arii tevi piekraaps,.........bet galvenais jai lai abiem labi
Alièa
Re: kuras tam gâjuðas cauri
08.12.2005 00:49
Piekrîtu Plûmei. man tâpat bûtu, ja bûtu...tas mîïotais. Ar vîru izðíîros, jo viòð mani krâpa, tad sapazinos ar vienu puisi, kuram vçlâk kâ izrâdîjâs jau ir viena draudzene, ar kuru tûlît izðíirsies:) He-Hç. . Tâ nu tagad sanâcis, mçs divas un viòð viens. Un abas gaidâm. Es gaidu, kad izðíisies, viòa nesaprot, kâpçc puisis tâds jocîgs, kas ðim noticies. Bet ðim - izskatâs labi un çrti. Nu domâju, vai es tad nevarçtu to savu ...it kâ pusdraugu, pus mîïâko arî krâpt, jo krâpj ta viòð mûs abas divas. Varbût sakontaktçties ar to otru sievieti un sarunât, ka piekrâptâs krâps tagad paðu krâpçju. Nu esmu dillemas priekðâ. Jo krâpj jau puisis abas mûs gadu treðo. Un tâ vien gribas viòam ar sûdainu dakðu. Droði vien otrai tâpat, ja viòa ziòatu. Jo man gultâ kâpt paliek arvien grûtâk un grûtâk ar viòu, bet puisis nesaprot, kâpçc es atvçstu un kâpçc otra meitene arî vçsa palikusi. Nu, secinâjums - ja ir zosis bûs arî cirpçji. ja nav spçka izðíirties, tad jâvçlk un jâcieðas. Tas padoms autorei un atìadinâjums paðai. Lai gan kâ teica viens ministrs - labâk ðausmîgs, bet âtrs gals nekâ mokoða un lçna nâve:)
eredisfunks
Re: kuras tam gâjuðas cauri
08.12.2005 09:32
Nu Alièa jums drîz piebiedrosies 3ðâ, ja tâ tâlâk turpinâsies :)

Nav ko tur saðust :) dabas likumi tâ strâdâ, jûs no dabas esat ieprogrammçtas dzîvot harçmâ, ðis savukârt bût harçma gailis. Grûti prâtam pretoties dabai.
zane
Re: kuras tam gâjuðas cauri
08.12.2005 11:57
Parâdi man sievieti, kura ieprogrammçta dzîvei harçmâ? Manâ apkârtnç nav manîtas.
Tâ otra viòa bçrnus neauklç,viòa kreklus nemazgâ,viòa slikto omu nepacieð...un gan jau tikai kâdu naudiòu dabû,konfektiites,ðampanietis.Mîïâs mçs tâèu arî saldas bûtu un laizîtu viòu vienmçr...par labu atalgojumu.Kas mums..problçmas.ikdienas problçmas sagandç attiecîbas...Un vîrieðiem vai kâ nepatîk problçmas.
Bet îstenîbâ...sievietei ir jâbût ïoti gudrai...lai vîrietim liktos,ka viòð maajaas ir galvenais,ka viòð ir vis gudrâkais un ka mçs esam visvislabâkâs visâs jomâs.
Jurim!
Cik noþçlojams Tu esi! Egoists! LIEKULIS ! Kur paliek GODÎGUMS , dotais solîjums pie altâra, vai kaut vai tikai dzimtsarakstu birojâ? Kur ir morâle un citas vçrtîbas, kas taèu veido dzîves pamatus?
Re: kuras tam gâjuðas cauri
08.12.2005 18:30
vijuci - taadiem cilveekiem shie jeedzieni ir sveshi, galvenais, kaa eertaak pasham un kaa no malas labaak izskataas.
kaa redzi, vinjsh par sevi tiiri lepns juutas...
Alièa
Eredisfunkam
08.12.2005 18:46
Varbût nemaz nebûtu slikti - par to treðo. Tikai diez kâ tad harçma gailis jutîsies, ja ðim bûs trîs pâri modru acu tagadçjo divu pâru vietâ. Vai Tu pats slikti justos, ja tev bûtu labi ar abâm un viòas viena otru netraucçtu un paðam pârâk nebrauktu augumâ, bet savas riebîgâs domas kultivçtu sevî. Pie tam ne jau par to otru sievieti, bet gan tieði par Harçma gaili? Kas vienreiz pabijis Harçma gaiïa vietâ, tam grûti no tâ atteikties turpmâk, ja vien nenokauj un nesavâra zupiòâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 18?
Ziņa: