redzes korekcija ar lâzeru

Aizsāka Dþeina 

vai kâds var dalîties pieredzç ðajâ jautâjumâ? ir Rîgâ dr.Solomatina klînika kas ar ðîm lietâm nodarbojas. mans vîrs ir nolçmis tikt vaïâ no brillçm. viss ok, bet vai tas nav liels risks, ka redze ar laiku var pasliktinâties - datori, televizors un vçl visâdi stresori redzes orgâniem. nu nezinu.... zinu tikai to, ka tur koriìç redzi (tuvredzîbu) ïoti daudzi - kâ uz konveijera. bail no tâ ka tikai tas nav tâds komerciâls pasâkums, ar kura sekâm pçc gadiem bûs grûti cînîties...
dansiga
Re: redzes korekcija ar lâzeru
08.12.2005 18:16
Nez kaa Solomatins, bet Fjodorova insituuutaa es uztaisiiju sho operaaciju (grieza gan ar skalpeli) 10 gadus atpakalj .... Pie tam opereeja nevis kliinikaa bet speciaali apriikotos Volvo autobusos - viens izmekleeshanai, otrs operaacijaam, kas braukaaja pa visu bijusho PSRS - trakaak nekaa konveijers, bet ......
Dazhreiz sezhu pat 24 st pie datora neatejot ..... un redze nav pasliktinaajusies.
Doma taada- gadus 10 buus ok, ted leenaam uz vecumu ies, ja nemaldos uz +. Tad, kad cilveeki,kas jauni neesaaja brilles, uz vecumu neneesaas, tad juusu viirs saaks neesaat. Vispaar taa ir sarezhgiita un diskutabla lieta. Iesaku paintereseeties pie aarsta, ko tieshi shii oper. vinjam piedaavaa, kas notiks peec 10 gadiem un kas ir labaaks. Bet kopumaa Lv shiis operaac. veic ljoti labi un kvalitatiivi. Gan tas dr, gan Stradinjos, gan Amerikas acu centraa
Re: redzes korekcija ar lâzeru
08.12.2005 21:23
Man veica LASIK Dr.Lûkins Acu un sejas lâzeríirurìijas klînikâ, esmu ïoti apmierinâta :)
Pameklç vecâkâs tçmâs, ir daudz info un komentâru par ðo lietu, vienkârði negribas atkârtoties.

Vçl vari paskatîties: www.lasik.lv



:)
dansiga
doctus
08.12.2005 22:47
Nu re .... daktere, kura mani opereeja, bija gudra un piedaavaaja atstaat nedaudz "-" - liidz -1 (kad var iztikt bez briljlju neesaashanas), reekjinoties ar manu vecumu ..... un peec shiem 10 gadiem tagad tieshaam liekas, ka redze taalumaa pat uzlabojas un lasu mieriigi bez brillem, kad daudziem maniem vienaudzhiem sen jau rokas par iisu palikushaas ;-) Brilles lieku tikai naktii braucot pie stuures, teaatrii vai kadreiz uz ielas, kad gribaas "stilinju pameetaat" ;-)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 6?
Ziņa: