sekss

Aizsāka lija 

sekss
09.12.2005 11:14
Vai tas ir normaali, ja saakumaa, tikko iepazinos ar savu viiru, mums sekss bija citreiz pat 2reiz dienaa, bet tagad, kad pagaajushi jau 2i gadi, kopsh esam kopaa, tas ir labi ja reizi chetraas dienaas. Zinu, ka vinjsh ir ljoti noguris, jo daudz straadaa, bet saaku domaat - varbuut es vinjam vairsh nesjkjietu tik iekaarojama? Vai varbuut tas ir tikai normaali?

Nelaimîgais
Re: sekss
09.12.2005 11:18
Vai nevar but ka vins "strada" ar citam sievietem ?
muris
Re: sekss
09.12.2005 11:19
Protams ka ir cita. No pieredzes
Re: sekss
09.12.2005 11:28
Nu tieði tâ ir ar mani...Tikai arî es vairs nemaz negribu pçc 12 stundu darba dienas neko.
Es domâju kâdu laiciòu arî,kâ tas ir ka viòð nepievçrð uzmanîbu,laikam cita....Tas bija ,kad kâdu laiku nestrâdâju.Tagad esmu laimîga,ja man ïauj izgulçties.Priekð tâ esam atstâjuði brîvdienas...Un tad nu ...
Ja gribi bieþâk-pçc duða uzvelc ko pavedinoðâku un neliecies uzreiz zem segas...Jo mçs taèu paðas arî laikam esam notrulinâjuðâs,necensdamies,lai mûs iekâro...Bet vajag kâdreiz ,lai vîrietim,lai smadzenes impulsus nosuuta uz to otru galu:))))
Re: sekss
09.12.2005 12:23
Nevar buut cita! Vinjsh straadaa buuvnieciibaa un tas darbs ir patieshaam gruuts un smags, bet, ja taa padomaa - arii muusu attieciibu saakumaa vinjsh straadaaja daudz, bet gribeeshana bija ljoti liela! Varbuut katraas attieciibaas kaut kad iestaajas taads periods - izseksojaamies un nu taa - sekss ir briivdienu bonuss :) Esam par to runaajushu, bet vinjsh uzskata, ka viss ir kaartiibaa! Ja runajam par citaam - es apbriinoju viirieshus, kuri speej buut vienlaikus ar divaam sievieteem. Tas ir kaut kas! It iipashi tad, ja taas viena par otru neko nezina. Un ja taa dziljaak par to padomaa - tad man ir ljoti, ljoti zjeel, ka muusdienaas gjimenei ir tik nieciiga noziime. Preceejos ar viiru galvenokaart taapeec, ka gaidiiju beerninju, bet manii bija taa doma - ja jau precamies, tad lai nodziivotu 100 gadus utt. Kur ir taa formula, lai cilveeki kopaa nodziivotu ilgi, turklaat pie beigaam nedziivojot kaa suns ar kakji, bet veel joprojaam saglabaajot miilestiibas pirmatneejo skaistumu? Iedomaajos, cik lielas ir taas saapes, kad viirs pamet sievieti (vai otraadaak), es ljoti to negribeetu piedziivot. Laikam veel, runaajot par manu probleemu, stulbi ir tas, ka es paaraak par visu domaaju, jo viirietim reti kad taa ir probleema, ko es par taadu uzskatu. Un veel - man besii, ka sievietei jaabuut tai iekaarojamai, jaacenshas ar seksiigu, pavedinoshu velju, bet vecis...nu tas jau pats par sevi ir iekaarojams. Bet reizeem jau maneejais arii uzvelk stringus un nodejo kaadu labu deju :)
Re: sekss
09.12.2005 12:29
palûdz arî ðovakar, lai nodejo to forðo deju stringos un saki, ka rî†vakar bûs pârsteigums no tevis un izdomâ arî tu ko interesantu. un tâ ik pa laiciòam sagâdâjiet sev kâdus jaukus pârsteigumus :::)))
klaudija
Re: sekss
09.12.2005 12:33
man ar vîru sekss ir reizi mçnesî,vot tâ
es negribu,viòð negrib
muris
Re: sekss
09.12.2005 12:47
klaudija
Jums ir ideâla saskaòa: Tu - negribi, a viòam i nevajag :):):)
klaudija
Re: sekss
09.12.2005 14:04
jâ ir o.k laikam ideâls pâris...
all
Re: sekss
09.12.2005 14:23
Tas ir normâli, ka pçc ilgâkâm attiecîbâm, sekss ir retâk, jâuztraucas, tad, kad nav nedçïâm vai mçneðiem!!!!
Pçc Austrumu zinîbâm tiek uzskatîts, ka cilvçki pâriet tuvâkâ saiknç, kas balstâs uz kaut ko augstâku!!!!
Bet par citu - to taèu Tu jûti ir vai nav, tikai naivie vîrieði var domât, ka sieva nejût un nezin;)
Re: sekss
09.12.2005 14:49
Kâdas tur muïíîbas, ka viòam esot cita. Man ar sievu identiska situâcija. Nezinu tik vai viòa arî lîdz tam aizdomâjas vai nç, ka pçc 5 gadu kopdzîves sekss ir labi ja ik pa 3 dienâm. Es gribçtu vismaz reizi dienâ, bet ðíiet ka viòai pietiek ar tâm pâris reizçm nedçïâ. Principâ ar to esmu apradis, jo negribas jau viòu spiest mîlçties. Ja viòa negrib, tad arî ne viòai ne man bauda. Turklât viòa arî daudz retâk tagad uzbudinâs, lîdz ar to regulâri jâlieto lubrikants. Kâpçc tas tâ ir ka sekss paliek retâks, droði vien atbilde ir kompleksa, bet ðíiet tas tâ ir vairumam.
Klera
Re: sekss
09.12.2005 15:27
Bet par vienu lietu gan sajutu atvieglojumu:)

Mums ir labi ja reizi nedeeljaa, bet toties taa ir bijis vienmeer, arii pirms 10 gadiem, taatad nekas nemainaas un taatad nepaliek sliktaak!!!!
Re: sekss
09.12.2005 15:31
Ui...kaa var miileeties tikai 1x nedeljaa???? Sen buutu atstiepusi pekas:DDDD
36 gadiiga
Re: sekss
09.12.2005 15:38
Mums sekss ir 1 reizi nedeeljaa. Un man ljoti riebjas. Viss pa sauso. ka tik aatraak viss beigtos... Nevareetu teikt, ka man riebjas, bet sazin kas tas ir. Nevaru atslaabinaaties un veel - tas parasti ljoti aatri beidzas. Ta ka nav nemaz ko saakt slaabinaaties:)
Klera
Re: sekss
09.12.2005 15:48
Oi nee, man nekas nav pa sauso, nekad:)) Un vienmeer gribeejies vairaak un briizham daudz vairaak, bet shim nevajag, nu i ko dariit?:))
Re: sekss
09.12.2005 16:43
36 gadîgâ...kâ tas var riebties?Nevajag jau kâ truði...âtri un beigts.Kâdçï pati nedaudz neparegulç kurâ momentâ esi gatava,kâtad bez priekðspçlçm var gût baudu...
Tas,ka organisms prasa vai neprasa bieþâk ir cita lieta.
Un kâdçï,lai kâdreiz savu vîru nepakârdinâtu...viòð taèu arî dara visu,lai bûtu labi.Kâdçï,gan mçs sievietes domâjam,ka viòi nav pelnîjuði DAÞREIZ vismaz,lai mçs parâdîtu,ka mçs esam seksîgas pat pçc 20 gadu kopdzîves.Attiecîbâm vienmçr ir nepiecieðams kâds svaigums.
Godîgi-mani vîrs vienreiz ir krâpis.Viòð atzinâs,jo man bija nojauta...
Bet es un viòð tikâm tam pâri.Un sajûta,ka es tomçr esmu labâka arî ir patîkama.
Re: sekss
09.12.2005 17:42
kaapeec notika kraapshana?(ja nav nosleepums)Mani arii vinjsh vienreiz ir kraapis, tas bija dzeerumaa un vienas nakts sakars. Tagad ir ljoti gruuti uzticeeties, bet saprotu, ka jaadziivo naakotnee, ne pagaatnee. Un es zinu, ka vinjsh to aarkaartiigi nozjeelo. Nez kaapeec viirieshi kraapj sievas? Ar ko taas citas var buut savaadaakas? Tikai tas, ka seja cita...bet lauliibaa un vispaar attieciibaas, manupraat, uzticiibai ir vislielaakaa noziime.

Re: sekss
09.12.2005 19:53
njaa ar taam sex nesaskanjaam viens problems
man visu laiku gribeejies vismaz reizi dienaa, bet ko var dariit ka meitenei pietiek ar vienu reizi nedeeljaa, taa taupas lai peec gruutas nedeeljas ir maksimaals orgasms, jo ja katru dienu tad vinjai gruuti sasniegt, bet tas viss tikai emocionaala sasprindzinaajuma deelj,
interesanti, ja es neapmierinaatu sevi katru dienu tad laikam vinja nekad nebuutu apmierinata jo uzreiz beigtu :), a man patiik ilgi un daudz , es taa nespeeleejos
jaadoma laikam buus par gumijas lelli driiz ;) vai nu citu sieviete :)
negrib kaada pieteikties? ;)

autore
kraapj tieshi taapeec ka nespeej sieva viars apmierinaat vai cjiikst visu laiku ka negrib, kas ta beigaas labs var sanaakt? ja ir taa tad lai meklee imputentu,



Ziòojums rediìçts (09-12-2005 19:55)
XS
Re: sekss
10.12.2005 12:39
es gan domaju- ja gribes krapt, piekraps tik un ta. Protams,ja siev virs vairs neinterese sexuala zinja, nu tad neko darit-normals vecis aizies meklet kadu,kurai vins interese (skiet ari normalai sievietei ta vajadzetu rikoties;)). Tacu, ja ir taka 36gadigai- viss pa sauso un tikai gaida kaut tik atrak vecis beigtu...Cilvek,vai tev vispar tas virietis interese??? Viss tacu sakas galva-patik/nepatik, iekaro/neiekaro...Un ja tur sada interese vairs nav, tad nekaa...

Vispar pec pieredzes varu teikt, ak attiecibas parasti sakuma ir kaisligakas. Bet tas tak tikai logiski! Mes ari ar abi ar draugu milejamies katrreiz, kad tikamies un pat vairakas reizes diena. Kad sakam dzivot kopa tas vairs nenotiek tiklidz ieraugam viens otru;) bet gan kadas 4 vai 5 reizes nedelja.

Un vispar, man jau skiet, ka attiecibas normali ir tas, kas attiecigajiem 2 cilvekiem ir normali...visu nevar attiecinat uz visiem...
Re: sekss
11.12.2005 12:29
Tur nebija tâ kâ îsa krâpðana.Tâ sieviete uz izdevîguma pamata viòu lenca.Lçtâk sanâktu darbaspçks...Pretîgâkais,ka nekâdi nevarçju izturçt viòas zvanus 12 naktî un to ka viòa jau nav slikts cilvçks.Vecim bija tâ uz ausî uzkâpts,ka man viòð teica--viòa ir laba.(raksturâ).Es aizbraucu pie tâs èiepiòas mâtes (jaunkundze 10 gadus jaunâka par mani) un teicu,ka mans dârgais vîrs pie jums vairs nebrauks strâdât un vai tieðâ viòa tik slikti audzinâjusi savu meitu,ka jâplijas divu bçrnu tçvam un precçtam vîrietim.Vai tad tâda jauna meitene,lai gan ar bçrnu pati jau,nevar atrast sev jaunu un neprecçtu.Vispâr maate arî bija ar saldu mçlîti..
Sâkumâ vîrs teica,ka pats tikðot galâ,bet ,kad nakts zvani turpinâjâs,es to òçmu savâs rokâs..un viss o.k jau vairâkus gadus.
Manas domas par krâpðanu.Daþreiz protams iemeslus padod sieva...Bet tâs maatîtes tâ mâk saldi runât,tâ pieberzties ....,ka nu ja vecim viss ir vietâ,tad nu tâ ir kâ ir...
Rakstîji,ka tavs dzçrumâ.Nç mançjais skaidrâ prâtaa...Par to ,ka tur kaut kas nebûs tîrs,jutu jau iepriekð.Tâ sajûsma jau bija iepriekð...(Viòi vçl pie tam strâdâ kopâ).
Ja bûtu tâ ,ka viòa njemtu virsroku,tad nu lai ar tiòâs...nav ko tur vairs lâpît.Ja viòð to noþçlo patiesi,tad tas ir atkal savâdâk.Sievietei ir uz ðito intuîcija...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 10?
Ziņa: