Nav pa tçmu, bet vairs nevaru izturçt

Aizsāka lasîtâja 

Vakar biju uz teaatri:

Hemingvejs: "ja ir gulta, buus arii sieviete". Zelta vaardi:)))
Piefiksç vçl vienu vârdu...-mauka.-ja gadîjumâ piedzims meita.Beidziet te dirst uz vîriðiem,kuòas jûs tâdas,bïed,par sievietçm tikai jâbrînâs,drîz pat viòâm ar grupòiku bûs par maz....Piektdienâs iet meklçties un tikko kâds simpatjaga- un nedod dievs,ka viòam vçl Subaru Impreza vai SAAB pie barèuka stâv,-tad pîzdas sâk tecçt....un doma tikai viena pisties,pisties....nu karoèi,-ja vçl ar pîzdu var nopelnît...,tad nu vispâr!!!8)
Un pats trakâkais,ka piepisâs vîrieðiem(dirð-jâkïi u.t.t.),kuri izmisuma pçc -pis visas tâs kuòas,jo reâli tâm pîzdâm jau nekas cits neintresç....nu ja nu vienîgi vçl nauda,izprieces....

Nopist lîdz nâvei jûs kuòas....bïeì!!!!!!!
P.S.
Un nesâciet man tagad klupt virsû,bet padomâjiet......varu derçt,ka ir bijusi situâcija jûsu dzîvç,kas varçtu pamatot,manis teikto....

Piedodiet,tâs simts,sakarîgâs meitenes Latvijâ,kuras vçl nav ðîs materializçtâs pasaules....-sabojâtas.
Nu bet,jâdomâ,ka tâs 100 ðo raxtu nelasîs,tâdejâdi tava atvainoðanâs ir lieka,jo visticamâk,ka viòam nav interneta,jo,liekas,ka tikai laukus ðî problçma nav skârusi!
PILNÎBÂ piekrîtu visam ko raxtija SÂP! !!!!
Kautgan,ja tâ padomâ,laukos ar tur pisâ krustu ðíçrsu,-lai palîdz dievs,lauku ârstiem,-ja kâda uz laukiem no pilsçtas atvedîs kâdu slimîbu....:)UHHH..........
Manupraat, tieshi viirieshu zjurnaalos raksta par nenopietnaam lietaam, bet sievieshu zjurnaali pilni ar labas sievas, maates padomiem, ar padomiem, kaa iztureeties pret viirieti, lai vinjam vienmeer buutu ar tevi interesanti, kaa vinju atbalstiit un saglabaat gjimeni (piem. Ieva, Santa, Marta), bet viirieshu FHM tikai pliki pupi, kaads labaaks sekss, viegli joki un izklaide, nevienu reizi tajaa neesmu redzeejusi rakstus - kaadus padomus par to, kaa ruupeeties par sievu vai savu gjimeni. Man nav taisniiba?Arii mani viirs piekraapa, biju staavoklii un striidu deelj ielikta slimniicaa. Seedeeju pie loga un katru dienu vinju gaidiiju, bet vinjsh, darba tusinjaa pirtii, izklaideejaas ar iireetaam sievieteem. Kaut ko taadu uzzinot, saapeeja tik ljoti, ka shaubiijos, vai kaadreiz tam tikshu paari. Vai sekss ir galvenais, kas vieno cilveekus? Tas bija briidis, kad man vinju vajadzeeja visvairaak, bet vinjsh paarmeta, ka es esot paaraak nervoza. Laikam tas bija tikai mans beerns, ko gaidiiju. Un sekss mums bija. Probleema tur, ka daudzi viirieshi nav gatavi gjimenei. Uzskatu, ka katru sievieti var dariit bezgala laimiigu normaals viirietis, ja vien vinjsh zin, kaa jaaizturas pret sievieti, tad vinjsh 100kaart atguus pretii miilestiibu, bet reizeem...laikam domaashana viirietim un sievietei paaraak atshkjiriiga.
Hmmmmm....a kas ir labâk nebût gatavam attiecîbâm,vai taka dara vairums sievietes,salasoties þurnâlus(nu iepriekð minçtos,Santa...u.t.t.)-un tçlo ka ir gatavas...un tad sâkâs....:(
Da bled,beidziet skatîties serjâlus....
Es uzskatu ka normâls cilvçks nekad nekrâps....ja viòð tik tieðâm mîl....taka ja neesiet pârliecinâti netaisiet bçrnus...un laiks râdîs. Un sievietçm ir viens liels trûkums,viòâm vienmçr liekas,ka mîl,kamçr neparâdâs,kâds ko viòas mîl vairâk....=)
Dusma no cita PC
Re: Nav pa tçmu, bet vairs nevaru izturçt
23.12.2005 21:01
Auto un krogs ir (pa manam) divas pilnîgi nesavienojamas lietas!
Iereibis vîrietis pie stûres zaudç visas akcijas manâs acîs!
Nu nav visi vîrieði un visas sievietes m****! Vienkârði nevajag veidot sev apkârt sabiedrîbu, kur tas ir ikdieniðía parâdîba!
Tad arî mazâk sâpçs, tiem, kam sâp!
Re: Nav pa tçmu, bet vairs nevaru izturçt
23.12.2005 21:06
Dusma no cita PC
Prâtîga Tev tâ doma. Piemçram man darbâ visi ir ïoti godîgi cilvçki. Protams, kas gribçs to noliegt, teiks, ka pârsvarâ veèi, nav ar ko bût neuzticamam. Cits atkal, varçtu piebilst, ka vieni pensionâri, ðiem vairs negriboties/nevaroties krâpt. Es palieku pie pârliecîbas, ka godîgi cilvçki.
Kads gan man gods trapijies- laikam busu to 100 izredzeto Latvijas siev vidu... Lai gan domaju, ka tadu ir daudz vairak neka tie nieka 100...
to SÂP:

Ko dirsies, izvirtuðais lops tâds!!! Bet, saprotu, tâdu tizleòu, morâlu kropïu kâ tu un tev lîdzîgo Latvijâ nekad vçl nav trûcis - smerdeïu un pïerzaku bari visapkârt, nekur no tâdiem nav miera!
Kaut tev tas daikts beidzot tiktu nogriests, uz peèkas sakaltçts un tad paðam kaklâ kâ talismans pakârts - staogâ un neþagojies, impotentais kuilis!
Duuja - super vaards!!! :) >>>pluume

Labaak - Dunja
Re: Nav pa tçmu, bet vairs nevaru izturçt
24.12.2005 12:37
ligita
cilveeku lielaakaa problema ir zjurnalu lasiishana:P
tu vispaar zini kaa top zjurnali, kas notiek izdevnieciibaas, un no kurienes rodas tie raksti?, ja nezini tad tavi komenti lieki
zini...necel sievietes debesiis, ir taadas sievietes arii, kas nemaak miileet jo miil paaraak sevi lai miiletu kaut ko veel uz pasaules, tas ko vinjas izraada ir tikai sev iestaastiita dziives pareizaa uztvere un pareizaa miileshana, bet patiesiibaa vinja nemiil, jo siltumu no taadaam nejuut, tikai kaut kaadu samaakslotiibu un centiibu buut pareizai, un tur nav nekaada sakara tam kaa viirietis izturaas pret sievieti,
tas labi redzams gadijumos kad jaunie , kas tiko sagaajushi kopaa saka " tu mani nemiili" tad luuk tajos vaardos ir patiesiiba, cilveeks ja miil izraadiis visu, un tur nav nekaada sakara ar to vai ir viirietis vai sieviete,viens no vinjim to beigaas neizturees, vai pat nesakot atradiis citu un saaks kraapt... vienkaarshi cilveeks ja nejuut no otra to ko veelas tad nav ko saistiit taalaak attieciibas, un tur arii iznaak beigaas ka kaads atrod ko citu, savai sirdij tuvaaku
bet taa ir tikai maza dziives nianse, kur nedriikst shkjirot dzimumus

piekriitu Pajolim taja >>" taka ja neesiet pârliecinâti netaisiet bçrnus"<<

dfghkh
tu parak daudz pats blandies pa taadu sabiedriibu, es nesaku ka taa nav, bet shorry, es tikai to sabiedriibu redzu vecriigaa alus daarziem garaam ejot, man apkaart kaut kaa ir cilveeciigi un labi cilveeki,
"ko gribeesi sev apkart redzeet to arii redzeesi" :P

man vecaamaate maaciija shito visu laiku, " paraadi man savus draugus un es pateikshu kas esi tu"

SÂP!
tu peec taada komenta neizskaties labaaks par taam sievieteem kuras aprakstiiji,
ir taa, ka dziivee katram gadiisies kaads kas kaaps uz nerva, taa buus sieva, vecaaki vai kaiminji vai veel kas cits, bet tieshi taapeec mums ir dota izveeles iespeeja, pasuutiit vai samierinaaties, bet ar doshanu pretii ar to pashu nekas netiks liidzeets ne tev ne citam
ja jums ir taadas sievietes apkaart tad neej uz baariem, naktklubiem
mainiet dziivesveidu, liidz ar ko mainiisies juusu apkaarteejo cilveeku loks, neejiet vairaak uz baaru, bet gan uz kafeiniicu, iepaziisties var internetaa nevis baaraa, un ejiet iedzert uz restoraanu, kafejniicu zoliidi, nevis pietempies baaraa
Arî Cçzars bija....mauks
Tâds tâdu piesaista!!!Ja tu iekðçji gribçsi lai tevi krâpj,tad tâ arî bûs,atbrîvojiet savu domu,prâtu no negatîvâ.
iesaku pameginat ar negeri ,tad tavas domas mainisies'.
inguna
laikam tavs es te ierunaajies........ -)
tos teevinjus vajadzzeetu nolinchot[pa daudz taadi ir savairojushies,taa jau ir kaa taada Latvijas seerga.
Re: Nav pa tçmu, bet vairs nevaru izturçt
27.12.2005 16:04
Tiem, kas tâ lamâjas , vispirms ir piespiedu kârtâ jâârstçjas un tad var izteikt viedokli.
Sen nebiju tâdas lamas tâdâ koncentrâcijâ lasîjusi. Es domâju, ka noteikti veselîgâks ir sekss pat, ja tas ir maucîbas grçka apzîmogots, nekâ palikt griboðam un tik nenormâli lamâties. Vairâk vajag mîlçties, tad negribçsiet nevienu nolinèot vai nolamât.

Re: Nav pa tçmu, bet vairs nevaru izturçt
27.12.2005 16:15
maiga
Ar mani viss ir oki,arii ar miilestiibu, bet tev nu gan ir jaaarsteejaas,zombi. Tu visaas teemaas ej ar vienu un to pashu zombja tekstu, tad jau nokopee, ne maini rindkopas.
Ej d***t ar savu viedokli,m***@ tu taada.
Re: Nav pa tçmu, bet vairs nevaru izturçt
27.12.2005 16:29
DDD - laikam Tev bijuði ïoti slikti Ziemassvçtki. Þçl, ja tâ.
Man uz ielas vienreiz viens mazs puiðelis lûdz latu - es prasu, kam Tev vajag - viòð man atbildçja gandrîz tâdiem vârdiem kâ Tu DDD.
Ko tur piebilst ... varbût apçd kaut ko garðîgu. Arî baudâma lieta un uzlabo garastâvokli. Un treðie Ziemassvçtku jau tik un tâ vçl jâsvin.

Re: Nav pa tçmu, bet vairs nevaru izturçt
27.12.2005 16:33

DDD -
Jâ - labi, ka pateici, ka Tev ar mîlestîbu viss kârtîbâ - pçc tâ , kâ Tu raksti, tam uzreiz noticçju. Bet ne jau tâ ârstç sirdssâpes.

Lasîtâjai!
Ej uz poda!!! ES nelienu Tavâ gultâ un Tev nav tiesîbu kritizçt manu dzîves veidu. Mani tas apmierina. Tracina mani ðitie visgudrie tantuki, kuri vçlas lai visi dzîvo pçc viòu aprobeþotiem kanoniem
maiga=dura
Lasu un brînos par cilvçku toleranci.. maiga, neòem galvâ. Rupji nozâkât viens otru ir ïoti viegli, bet kaut ko prâtîgu pateikt..
barba arii dura
bet kaut ko prâtîgu pateikt..

Un kas tavupraat tas buutu...shinii kontextaa?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 25?
Ziņa: