Ko nozîmç mans sapnis?

Aizsāka snowflake 

25. decmbra naktî redzçju spni, kas likâs tik reâls, jo visas jûtas likâs îstas. Darbîba notika kaut kâdâ lauku mâjâ, kur kaut kas tika svinçts, neatceros kas. Tad ieradâs kaut kâds vîrietis(sveðs), lai gan ðíita, ka pazîstu visu savu mûþu. Viòð ar mani runâja un tad viòð kopâ ar citu meiteni aizbrauca, manî bija vilðanâs. Kad nokïuvu pilsçtas centrâ, tiku kaut kâdâ tornî un skatîjos laukâ pa logu, kad jutu, ka viòð mani meklçs un tâ arî bija. Viòð paskatîjâs augðâ un ieraudzîja mani un uznâca pie manis. Kâdu laiku mçs stâvçjâm un skatîjâmies viens uz otru un tad bez vârdiem notika dîvaina vienoðanâs, kas saista mûs uz mûþu un tad es pamodos ar dîvainu sajûtu. Tas laikam viss. Varbût kâdam ir idejas, ko tas nozîmç?
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
26.12.2005 17:52
varbuut vienkaarshi Tu paaraak ilgojies peec kaada, kas Tevi atrastu, piesaistiitu un sasildiitu?...
alko
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
26.12.2005 18:54
Ja esi sieviete, tas ir tavs sapòu princis kas uzmeklç tevi tornî.
Ja esi vîrietis, pats saproti...... arî sapòu princis..
Esmu meitene
zâlîte
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
26.12.2005 20:23
Man jautâjums no cita rakursa, tev dzîvç ir kâds reâls draugs/puisis/vîrietis ?
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
26.12.2005 23:40
Varu ieteikt vienu metodi, kas var palîdzçt pietuvoties sapòa nozîmei:

Paòem, un uzraksti ðo sapni - visâs detaïâs pirmajâ personâ, tagadnes formâ - no sava skatu punkta.
Raksti arî to, kas notiek "aiz kadra" - teicçja balsi, paskaidrojoðus atbraucienus pagâtnç, precizçjoðas lietas, detaïas, utt.

Pçc tam, kad esi uzrakstîjusi, atpûties, atslçdzies, iepauzç (teiksim, dienu)

Tad - vçlreiz uzraksti ðo sapni - atkal visâs detaïâs, pirmajâ personâ, tagadnes formâ - tikai no puiða skatu punkta, iejûtoties viòa tçlâ, rakstot domas utt.

Pçc tam - vçlreiz - tâpat no meitenes skatu punkta.
Pçc tam - vçl vari rakstît no citu dalîbnieku (aks piedalâs svinîbâs), no priekðmetu - toròa, lauku mâjas, utt. skatu punkta.

Pamçìini - daudz kas kïûs skaidrâks. :)



Ansis
Viizija
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
26.12.2005 23:57
Ansi!
Mosties!!!
W
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
27.12.2005 00:48
vnk centies to aizmirst. Darbs paliidz aizmirst taadas lietas.....arii muuzika...
Viizija
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
27.12.2005 01:06
http://artil.sbn.bz/base/view/document/1124487192
:))
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
27.12.2005 06:55
Ziemassvçku nakts sapnis esot nozîmîgs.
Redzçju,ka man mati izkrita milzîgâm saujâm..Uz ko tad tas bûtu??
:D
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
27.12.2005 15:36
Lasi sapnju tulku. Viizijas 01:06 Re,kur ir par matiem>

Mati, mîksti, skaisti sasukâti- laime, bagâtîba, veiksme;
gari- laime un labklâjîba, bagâtîba, saistîta ar rûpçm;
gari, nekopti- bçdas un raizes;
reti, izkrituði- nepastâvîga laime, trûkums;
bizç- sk. Bize;
îsi- zaudçjumi un nepatikðanas;
biezi- prieks un bagâtîba;
lokaini- nelaimîga mîlestîba;
blondi- labsirdîba, ari satikðanâs ar kâdu mierîgu cilvçku,
sirdsmiers; brûni - draudzîba ar kâdu apdâvinâtu straujas dabas
cilvçku;
melni- pârsteigums mîlestîbâ; sirmi- rûpes un raizes; sarkani- atmaskot kâdu blçdîbu, tos ieeïïot- labklâjîba; tos íemmçt gludus- peïòa, arî vçstule vai uzticams draugs;
tos íemmçt sajukuðus- sliktas ziòas;
tos garus íemmçt- tâls ceïð, arî strîds;
tos pît- jauni draugi, arî- sievietçm - laba zîme, vîrieðiem -
sareþìîjumi naudas lietâs; tos plçst- bûs kaut kas jânoþçlo; tos lakot- priecîgas ziòas; to nodzît- bçdas, neveiksmes; tos nodzen frizieris- laba zîme tiem, kas nçsâ îsus matus,
pârçjiem - zaudçjumi; tos krâsot- iedomîba; tos mazgât- nemiers.
Mati (íermeòa), uz krûtîm - veselîba;
uz mçles- slikta zîme;
uz delnas- bezdarbs un raizes;
uz rokas virspuses - arests.
Lops
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
27.12.2005 20:26
Pievçrs uzmanîbu tikai sapòiem, kas atkârtojas. Pârçjais ir tikai randoms.
Maska
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
27.12.2005 21:10
kas ir randoms?
knîpa
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
27.12.2005 21:21
nejauða izlase.
kaut kas no ðejienes, kaut kas no turienes.
Juris
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
27.12.2005 21:30
Runâju ar vecmammu, viòai ðitâdas lietas padodas, viòa teica ka sapnim ir ïoti laba nozîme. Kâda :) neteica, bet satraukumam nçesot pamata!
nnnnnnn
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
27.12.2005 23:51
reti, izkrituði- nepastâvîga laime, trûkums;

nu kas tur ir labs?
:))
Jurim
28.12.2005 06:19
Vai jautâji par manu sapni vecmammai? Gribas gan ticçt,ka tas nav nekas slikts-tie izkrituðie mati.Fui,sapnis bija ïoti nepatîkams..
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
28.12.2005 07:33
bûsi kaut ko pârâk treknu apçdusi pie Ziemsvçtku galda :)
exarancia
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
28.12.2005 17:50
HA HA HA . ierçkt var !
Hmm, kâpçc tad Tava vecâmamma neteica nozîmi, ja laba?
UN
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
01.01.2006 05:20
tevi kaaads sauc uz citurieni...
Vientuïâ vilcene
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
01.01.2006 13:05
It kâ Jaungada nakts sapnis arî esot zîmîgs.
Tad nu tâ..redzçju sapnî vîrieti,nepazîstamu,gaiðmatains,garu degunu,platiem pleciem,tâ ap 40.Un sapnî izjutu pret viòu lielu jûtu uzplûdu,mîïumu.
Brînos par to,kâ varu sapòot par cilvçku,ko nekad neesmu redzçjusi!
Un vai tad viòu es sastapðu un iemîlçðu??
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
01.01.2006 14:48
man liekas, ka Tavs vaardinjsh - vientuljaa vilcene daudz ko te pasaka priekshaa - sirds ilgojas peec taada kaartiiga viiriesha, platiem pleciem, pret kuru izjust taadu milziigu miiljumu...
$
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
01.01.2006 22:34
Te jau Freids zârkâ rotç.
Sapòi tas ir smazeòu nakts aktivitâtes râdîtâjs. Pârdzîvojumi, dienas notikumi u.t.t. naktî tiek analizçti, pârcilâti, un nevajag tajos meklçt visu to bleíi, kas iepriekð uzrakstîts.
Maska
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
02.01.2006 00:44
Sapnjiem ir liela noziime!
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
02.01.2006 08:57
Protams, ka sapnjiem ir noziime. Sapnii meees meedzam ieskatiities naakotnee, bet tikai citiem nav lemta shaada veida informaacija un skaudiibas vadiitu vai savas neattiistiibas deelj vinji prot balstiities tikai uz visuvarenaa Freida atzinjaam.
Ezitis
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
02.01.2006 09:09
Laikam piekritu Pucei un Freida kungam:)
mjaa
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
02.01.2006 10:00
to snowlake

kas tas ir "dîvaina vienoðanâs"?
Mançjâs smadzenes pa nakti turpina dienas domas vai notikumus. Un daþkârt es kâ Mendeïçjevs ieraugu tabulu:)
Re: Ko nozîmç mans sapnis?
02.01.2006 14:33
Pilniigi NEKO tas NONOZIIMEE.
1. cilveeka sapnji balstaas uz taas dienas vai ieprieksheejo dienu paardziivojumiem , kuros tu neesi radusi mieru, lidz ar to arii miegs nav tik dziïð un satraukts ,un ar to arii paraadaas nianse kuraa sapnjus neaizmirst.
Piedevaam, sapnji ilgst tikai paars desmit sekundes pirms pamoshnanaas. Taatad >>>nemieriigs, NEdziïð miegs.

2.Sapnjos cilveeks parsvaraa redz to peec kaa visvairaak ilgojas vai baidaas vai iespiezjas smadzenees kaads tiko noticis moments. Pluss tavas fantaazijas, kuras tu nevari deelj miega staavoklja kontroleet.

Kad vienreiz cilveeki beigs fantazeet? Visas shitaas maanjticiibas ir cilveeku iespaidoshanas noluukos. Un kaads uz to pelna. :P

Taa ka tu vari fantazeet tagad cik vien sirds kaaro un nekas no taa nemainiisies, tas ka tu esi redzeejusi kaut ko tik reaalu ir tikai tava smadzenju darbiiba citaa staavoklii noreagjeejusi ....iespeejams taa konkreeti...uz adrelaniina izdaliishanos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 24?
Ziņa: