ESMU IZMISUMÂ!!!!

Aizsāka Draudzene 

:))
Re: ESMU IZMISUMÂ!!!!
29.12.2005 18:03
Gandrîz vai visi ìeniâlie mâkslinieki bija ar savâm îpaðajâm atkarîbâm.Minçsim Blaumani,Sibeliusu,Èaikovski,Mocartu,Ðubertu,Berliozu,Bloku,Padegu,Hièkoku...es varu turpinât lîdz rîtam.
Diemþçl daþâdas reiboðas vielas kolosâli atraisa fantâziju un rodas superîgi mâkslas darbi.Tur nu nevar oponçt.
Ezitis
Re: ESMU IZMISUMÂ!!!!
29.12.2005 18:30
To :)Tu esi meginajis, ja zini ko un kaa atraisa. Visi tevis uzskaititie cilveki ir geniali un talantigi, ka piem Mocarts ir genijs jau no dzimshanas, kurs 4 gadu vecumaa speleja kaa dievs. Bet 21.gs ir saradusies tipa radosie narkomani, kas domaa, ka ir arpratigi creativi un rada genialus makslas darbus.
Perfecto!
gh
Re: ESMU IZMISUMÂ!!!!
30.12.2005 09:32
eu maiga,
es peec ilgaaka laika atkal noskatiijos "eziitis miglaa"... diemzheel tur neredzeeju nevienu vibratoru... kaadeelj gan tev shii shkjiet visu laiku gjeniaalaakaa multfilma, ja tur nav tava iemiiljotaa personaazha - vibratora ? :D
gh:

Par vibratoru "Ezîtî" runa nav gâjusi! Dzirdçts, ka jâuzpîpç, tad visâdas fantâzijas no nekurienes var saskatît ;)
Un kur Tu esi dzirdçjis, ka "Ezîtis miglâ" nav latvieðu multene?:/
Ir bijuði neskaitâmi pakaïdarinâjumi, pat pati Bjorka, par ko latvieði bija stipri saðutuði, un, turklât vienu gadu, tâ bija nominçta par gada labâko multeni pasaulç, un minçts , ka multene IR LATVIEÐU!
Varbût tevi mulsinâja krieviskie uzvârdi, kuri minçti multfilmas sâkumâ, kâ tâs tapðanas autori?!:)
Aha...sapratu ar vibratoru... Palasîju citas diskusijas :DD
Ezitis
Re: ESMU IZMISUMÂ!!!!
30.12.2005 13:06
Ezitis miglaa ir krievu multene, sajuz multfilm, rezisors J. Nortons, ilggadejs krievu animators. MaAksliniece vina sieva. Esot loti ilgi zimeta, filmaa pirmo reizi apvienots dzivais fons ar aplikaciju, ko pat specuki sakumaa nevareja pateikt.
Jâ, o.k., piekrîtu, bet man liekas savâdi, kâpçc tad ''Ezîtis miglâ" tiek saukta par latvieðu multeni?
Esmu apstulbusi, bet ne dumja!:/
Ezitis
Re: ESMU IZMISUMÂ!!!!
30.12.2005 17:10
Es agrak ar kaut ko tadu dzirdeju. Manuprat vina vienkarsi atgadina latviesu multeni.
Re: ESMU IZMISUMÂ!!!!
30.12.2005 17:30
Draudzene
nevis fantaazijas, bet gan pastiprinaas sajuutu uztvershana
teiksim ja grauziisi chipsus tad liksies ka visa pasaule skan, un tamliidziigi, ar ko jau katram galva pilna, un nevajag aizmirst ka tie kam paniskas bailes no kaut kaa nemaz nedrikst piipeet zaaliiti, teiksim fobijas
ieraudziisi zirnekli un dabuusi infarktu :P

kas attiecas uz teemu tad te ir tas gadiijums kad jaaizveelas draugam starp draudzeni un narkotikaam, ja praats uz gariigaa uzlaboshanu, tad lai iet no kurienes izkritis ;)
Tâs sajûtas,kuras nosauci izklausâs pçc ''sçnîðu"lietotâju murgiem, bet zâlîte, ai, ja godîgi, vairs runât negribâs, nolaist rokas tik viegli, un cînîties nav nepiecieðamîba!
Cik amizanti un pievilcîgi izskatîjâs draugi, kad pieklauvçja pie durvîm, sakot, ka atnâkuði apciemot- jautrs un labdabîgs prâts, man paðai nâca smiekli par pozitîvismu viòu vârdos un ... likâs, viss tad ir tik jauki...ehhh...''sçòotâji"
Paðai rokas nestiepjâs pakaï, zinu, ka tâ bûs labâk, bet velniòð dîda- vajag, pamçìini, bûs forði, bûs jauki >:))
Draudzene
Re: ESMU IZMISUMÂ!!!!
05.01.2006 12:33
Un tagad viòam krities libido, vai tas ir no zâles?
Re: ESMU IZMISUMÂ!!!!
05.01.2006 12:39
nu droshi vien jau.
veel turpina vecos nikjus? un Tu veel vinju turi sev blakus?... :(
Draudzene
Re: ESMU IZMISUMÂ!!!!
05.01.2006 12:45
Neturpina:) Nezinu, kas viòa prâtâ maisâs, bet arî pîpçt gribçðanu nav izteicis, un ko viòð darîtu ja manis nebûtu blakus. man nezinât.
Pagaidâm viss o.k. , tikai libido viòam jau manu, ka laiciòu ir krities.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 23?
Ziņa: