lçta zobârsta palîdzîba!!!!

Aizsāka lllllllllllll 

Sveiki!
Iesakiet lûdzu ne dârgu zobârsta palîdzîbu, pirms svçtkiem naudas nav!!!!Zobs sâp!!!!!Vai stomatologijas institûtâ var salabot zobus par ne dârgu naudu??????????????
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
29.12.2005 09:19
Stradiòi. Sk. mâjas lapâ Zobârstniecîba. Lçt@labi. Ar sâpoðu pasçdçsi ub paòems tâpat bez pieraksta.
stomatologijas institûtâ kâreiz 3 âdas noplçsîs....
vo vo - es vakar aizgâju - 16 LS tikai par zâlçm, tâ kâ man lîdzi tik daudz nebija - tad aizgâju beðâ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((Vai tas ir normâli??
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
30.12.2005 10:01
Ir. Medicina ir darga ))) Labrit.

16 Ls nav dargi. Bus dargak. Daudz dargak )) Labojiet kamer ir leti.
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
30.12.2005 10:25
ir tâda Latvijas Kristîgo Stomatologu biedrîba, viòiem ir kabinets, kur sniedz pakalpojumus par minimâlu naudu (ja nemaldos, Krastmalâ pie strçlniekiem tas bija). Protams, uz supermoderniem materiâliem un aparatûrâm tur nav ko cerçt.
vikucis
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
30.12.2005 10:58
Nekad vairs nebuus tik leeta zobaarstnieciiba kaa tagad!!!
klik klik
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
02.01.2006 17:33
Stradiòi sûkâtâji! Vismaz tie viòu deþûrârsti! NEVIENAM NEIESAKU!!!
Ezitis
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
02.01.2006 18:24
Denta uz Brivibas ielas pie vef. Labojusi neesmu, bet izrava vienreiz pa 7ls. Man liekas, ka leti.
Mozhums. Pretii Dailes teaatrim uz brunjinieku ielas. Ja nejaucu jamiem max cena ir 16Ls. Man vienu zobu laboja (tiirija 3 kanaalus un kopaa viss prasiija 3 viziites) pa 12Ls. Taada ljoti jauka daktere Baltinja. Vel ar Orbit koshljenem cienaaja :DDD (reklaamas noluukos noteikti;) bet man tas vienalga )
Mateus, no kâda materiâla plombas?
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
02.01.2006 19:05
nu rauj jau leeti èiks un viss :)))
bet ja padomaa par èiks 7 lashi , taa jau var bankrotaa un depresijaa iesliigt ja par 30 liidz 40 chiks sanaak paari 200 lashi :))
ir tikai jaaizlemj, kas buus daargaak, vai Ls16 zaales + 25 lati labi ja 3 pushu blombe

tad taa gruba reekjinot uz 9 zobus atveeleesim zaaleem , un kaadus 10 blombeem >> 400 lashi....nu nee, tad labaak pa 200 latiem 30 chiks
tikai kaa reiz ietaupiijums otri 200 lashi prieksh mannaa putrinjaam, ekonomiski ne? :))...

dumatj nada , fedja , dumatj :)) ;)

ja taa nopietni visur buus daudz maz vienaadas cenas, neskaitot tos privaatos ar platiina pashlecoshaam aaraa plombeem tieshi pirms kaartiigaas maltiites
kursh te teica par tiem uberkrutajiem materiaaliem, taas smukaas plombes kuras neva redzeet tieshi uzskata zobaarsti par ljoti izdeviigaam, ieliek, par lielaaku naudu kaa vecas labaas svina ;) un tad peec kaada laika naak tasa pats pacients ar nu jau paarpleestu uz puseem zobu, , jo taas plombes tikai varot likt kam iipashi stipri zobi, a muuseejie pat pilda ar taam, man jau divi zobi ir taa sapleesti , a parastas krievinieces tura veel shobatdien, tas sanaak kadi 15 gadi :)
Mellene... nezinu :)
normaalas plombes...izskataas kaa metaala. Cik zinu dzerokljos citas nemaz neliek :)
metâla? Melnas????? Veeeee....
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
02.01.2006 19:32
Mellene:

daþos gadîjumos "veeee" ir neaizstâjamas...
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
02.01.2006 19:57
Mellene
tieshi sudrabnieces ir vislabaakaas prieksh dzerokljiem, keramiskaas ir par cietu un var rasties mikroplaisas
man vispaar neviena taa baltaa pagaidaam nav likta... kaut kaa nesuudzos :)

Ik pa laikam kaada pakriit daljeeji aaraa, bet to tak var viegli izlabot :)
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
02.01.2006 21:06
:D

tik daudz jauna uzzinaaju :)
devil - neaizmirsti nolikt kaadas naudinjas proteezeem :)
zobi uz puseem pliist ja laikus neuzliek kroni. neviens plombeejamais materiaals neatjaunos zobu ja vairaak kaa puse no zoba ir pazaudeeta.

12ls 3kanaalu aarsteeshana + atjaunoshana = labdariiba vai mafijas naudas atmazgaashana. 12ls pat neatmaksaa materiaalus, nerunaajot par asistenta, graamatvedes, apkopeejas utt algaam, telpu iireem utt.....
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
02.01.2006 22:28
zb:

nu ja 2 tievos kanâlus nepilda pavisam, bet treðo plato sapilda ar fosfâtcementu un lîdz pusei, tad, varbût, apkopçjai pietiks :))
zb, atjauno gan. Ja ir viena maliòa palikusi, tad ieskrûvç tâdu stienîti un pieaudzç klât. Man ir viens tâds zobs. Stâv kâ briedis. Un ir balts:-)))
to mellene

uz laiku jau stâvçs kâ briedis,kamçr....vairs nestâvçs.Tâdiem zobiem tieðâm jâliek kronis bûtu,nopietni.
Laikam daudz kas atkarîgs no zobârsta arî. Negribu nekâdus kroòus. Kaut kâ neticu, ka Holivudas filmu zvaigznçm mutes ir pilnas ar kroòiem.
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
03.01.2006 20:08
mellene:

tur nekas nav atkariigs no zobaarsta - ja tev tur ir preteejais zobs, tad paaraak ilgi nebuus jaagaida, kad tas saluuziis. plombe NAV domaata lai aizstaatu tik daudz zudusha zoba!!!
kaads te sakars ar holivudas zvaigzneem?
Laikam doma, ka Holivudâ labâki dentisti, i var labi saplombçt, nav jâliek kroòi un implanti, a smaidi smuki :-)

Holivudas gadîjumâ es balsoju par implantiem. Vai arî viòiem baigi labi ortodonti strâdâ, kaut gan zoba formu jau liekas tie ietekmçt nespçj. Moð laba iedzimtîba?
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
03.01.2006 20:36
holivudaa un vidusmeera gjimenees visiem beeniibaa saliek breketus un tiira zobus. peec tam tikai kosmeetiski pielabo - balina, plaaksniites. ja kas vairaak vainas - kronji, implanti. neviens negaida kad puslabots zobs noluuziis, jo tad tas maksaas daudz daudz vairaak. un ja saliidzina ar shejienes zobaarstu cenaam tad tas ir DAUDZ DAUDZ vairaak :)
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
03.01.2006 20:39
zb:

redzçti arî daudzi ârzemnieki ar ðvakâm mutçm (nerunâju par Turkmenistânu :) , bet par attîstîtâm valstîm), tâ kâ nav viss tik viennozîmîgi ;)
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
03.01.2006 20:52
puce: ai, dazhreiz jaasakjer galva :)
zb, tev nav gadîjies normâls zobârsts, ja tâ domâ. Tas zobs jau vçl stutçjâs uz blakus zobiem, nekas tur nelûzîs.
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
03.01.2006 21:29
kâdiem vçl blakuszobiem:)

Mellene, tu pârâk daudz domâ :))



Ziòojums rediìçts (03-01-2006 21:30)

__________________
dr.puce@gmail.com
po sekretu mellenei
Re: lçta zobârsta palîdzîba!!!!
03.01.2006 21:31
zb un puce paði ir zobârsti. Laikam jau ne normâli :-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 17?
Ziņa: