sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!

Aizsāka koala 

Palîdziet lûdzu ar padomu!!
Ceturtajâ dienâ pçc mçneðreiþu beigðanâs bija sex, un partneris velkot ârâ uz beigâm nedaudz beidza manî. kâda ir varbûtîba palikt stâvoklî??????????Lûdzu palîdziet!!!
zâlîte
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
29.12.2005 08:54
Normâla varbûtîba palikt stâvoklî. Kâ palîdzçt nezinu. Kas bûs, to kristîs :)
klaudija
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
29.12.2005 11:54
MAZ TICAMS KA VAR PALIKT STÂVOKLÎ
Lilina
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
29.12.2005 12:09
zâlîte, labais :)))
bet, ja nopietni - maza iespeeja (ja viss notiek normaalaa kaartiibaa).
varbuutiiba ir 50/50 tb ir iespeejams palikt staavoklii un ir iespeejams nepalikt staavoklii...
Ja Tu domâji 4. dienu pçc mr sâkðanâs t.i. cikla 4. dienu. protams, varbûtîba maza.
Matemâtika. Pçc jaunâkajiem (pusgadu veciem) zinâtniskajiem pçtîjumiem spermatozoîdi spçj izdzîvot sievietes organismâ maksimums 100 stundas. Ovulâcija parasti notiek cikla 14. dienâ. 100 stundas = 4 dienas. MR ilgst vidçji 4 dienas. Tâtad 14 - (4+4)= 6 dienas. Tâtad varam droði visu darît 6 dienas pçc MR beigâm. Ðis princips ir pârbaudîts praksç un tieði tâ arî viss notiek. Droðîbas apsvçrumu dçï var atmest vçl 24 stundas. Tâtad vismaz 5 dienas tûdaï pçc viòas MR varam draiskoties uz nebçdu! Pçc tam gan vajadzçtu sâkt domât par sekâm.
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
29.12.2005 18:23
Nju Latvijas vadoshie ginekologi gan runaa par spermatozoiidu dziivotspeeju 5 dienas!
no otras puses
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
29.12.2005 18:33
Zinu (personiski) vienu sievieti, kas, neskatoties uz visu matemâtiku, pçtîjumiem, statistiku, utt, palika stâvoklî, mîlçjoties pçdçjâ m/r dienâ.

Tâ ka domâ pati!
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
29.12.2005 18:37
nu nez, parasti sievietes grib lai viirietim buutu prezis kabataa, bet sievietes , juus par kaut ko arii varat padomaat pashas arii?
nedaudz jau saak kaitinat , katra otraa tagad uzdos jautaajumu uz kuru pati zina atbildi,
iepeeja palikt ir, nav noziimes kuraa dienaa, ko tev tas dos ja zinaasi cik daudz jaauztraucas?
30% --neuztraucos
35% --domaju
40% --uztraucos
95% --griezju veenas???
:)) ;)
man pazinja maaceeja staastiit ka otro beernu dabuuja meeneshreizju laikaa, ta kaa tagad saproti pati, pastaigaa pa beernu veikalinjiem, lai izveeleetos ratinjus :))
vai nu beidz lieki uztraukties, kad saaksi vairoties tad jutiis :)

vai nav vienkaarshaak nopirkt taas peec "nelaimes gadijuma" tabletes ?
jau pietiek visaadu lieku uztraukumu pasaulee, man draudzene ar tagad streso ka kljuudu pielaidusi darbaa, un baidaas ka priekshnieks uzbljaus,
es saku "nu un?" "pofig" "nepatiksi, atradiisi citu darbu"
beigaas jau deelj taa tipiskaa sievieshu uztraukuma ciesh citi
dansiga
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
29.12.2005 18:42
devil! beidz braukt augumaa sievieteem ... es tev labaak vienu tostu pastaastiishu par sievieshu logjiku ..... man jau nu patiik ;-)))

Reiz vienai sievietei grîdas spraugâ iekrita lats. Nekâdi ârâ dabût nevarçja, bet grîdu lauzt bija þçl. Sieviete padomâja un iemeta spraugâ simts latus, pçc tam grîda tika uzlauzta un nauda veiksmîgi atrasta. Iedzersim par sievieðu loìiku! ............... :-)))
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
29.12.2005 18:54
dansiga
taa nebija braukshana, bet gan sievieshu logjikas nesaprashana :P :)

un pareizi ir tavaa tostaa teikts ka taada domaashana nekam neder, ja reiz vinjai bija 100 latu veel, ko tur iemest tad nafig vinjai tas viens lats, piedevaam ka jauna griida izmaksaas paars simtus latu :P
Varbûtîba ir.Ieòçmâm meitu MR ceturtajâ dienâ:)
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
30.12.2005 17:16
ar to arii apsveicu! un ar 2006 gadu ar! :)))
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
31.12.2005 05:43
blin nu tad vispaar nedriixt ar sexu nodarboties tad sanaak ! :))
un vannaa arii nevar iet jo var aizmigt un nosliikt.


tu nekad neuzzinaasi vai tu vari palikt staavoklii vai nee kameer nepaliksi :) taa kaa neziilee un nesatraucies,kaa buus taa buus,vairs jau neko mainiit nevar.atliek vien gaidiit kad rumpis saaks augt:)

lai jums skaisti beebji :)
baaaah,kaitina!!! staavokli palikt ar paartrauktaa seksa metodi var vienmeer!!!! spermatozoiidi var iekljuut arii parasajaa sekreetaa,kas izdalaas no viiriesha loceklja uzbudinaajuma staavoklii!! man ir divas draudzenes,kas piekopa paartraukto seksu un palika staavoklii.abas uztaisija abortu un tagad vinjas taa paardziivo.vienai no vinjaam aarsti prognozee neaugliibu. vai tieshaam nopirkt un lietot prezervatiivu ir tik gruuti?un kautvai tabletes..? zheel,ka par sekaam domaajam,kad ir par velu... padomaajiet,labi? ;)
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
31.12.2005 14:03
taapeec nevajag uzticeeties kuram katram ar taada sexa veidu, vinjam jaabuut paarliecinaatam ka vinjsh maak kontroleet arii to parastaa sekreeta briidi ,
biistamaakais moments ir tad kad viirietis censhas apstaaties pirms kulminacijas briizja , tad arii notiek sekreeta izdaliishanaas, tapeec droshaak ir beigt normaali nepaildzinot dzimumaktu, apmazgaaties un pachuraat un turpinat sexu :P
hehe,mana pieredze raada,ka shis sekreets izdalaas tikliidz iestaajas erekcija! tas ir taapat kaa sievietei-liidzko ir uzbudinaajums-ir mitrums,lai labaaak sliid... un to neviens nokontroleet nevar! sorri:)
Lasteka
Tieshi taa

Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
31.12.2005 18:26
nu laikam es biju domaajis par to piliiti kas var izteceet ja partrauc pekshnji ;)
bet ja tu domaaji to sekretu kas izdalas no dzimumloceklja galvinjas pamatnes, tad varbut izdomaasi arii ka skuupstoties var palikt staavoklii???

ta ir tiiraakas muljkjiibas, viirieshiem nekas pilniigi neizdalas lai labak sliideetu kad ir uzbudinaajums, nav viirieshiem taadu dziedzeru kas to razjotu, iznjemto tikai tos kas atrodas pie galvinjas pamatnes
atkal sievietes cosmopolitenu salasiijushaas..psc kaut kaads...vismaz ja 100% neesi parliecinata dat nevajag fantazet
Droshi vien ne tavs gadijums, bet zinashani iepasteju linku:

http://forums.delfi.lv/read.php?f=119&i=65034&t=65034

izlasi, kaa rodas beebji
neko neesmu izdomaajusi.tu arii raxti-nav dziedzeru,kas izdaliitu shkjidrumu,lai labaak sliid,tikai iznjemot...kaadam tad meerkjim viirieshiem no loceklja izdalaas sekreets seksa laikaa?? blaa! seeklvados var buut palikushi spermatozoiidi un arii ejakulaacijai nenotiekot,tie var izkljuut no dzimumloceklja ar sekreeta paliidziibu! un to neizdomaa cosmopolitan redaktores,bet par to runaa ginekologi! man nevajag paarstaastiit,kaa rodas beerni,droshi palasi pats!!!!
kaija1
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
01.01.2006 08:55
Devil, Tu tieshaam esi stulbs! Protams, ka virieshiem izdalaas milejoties no dzimumlocelja shkjidrs sekreets, taa saucamaa smegma, kuraa nav tikai spermatozoiidu(bet var arii kaads gadiities!), un shis sekreets kaa reiz pilda to pashu funkciju, ko arii sievieshu "shkjidrums"!
man ir divas draudzenes,kas piekopa paartraukto seksu un palika staavoklii

Man tâda intrese kâ tâs abas draudzenes varçja piekopjot pârtraukto dzinumaktu palikt stâvoklî (viòas abas taèu ir sievietes:)
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
02.01.2006 14:53
lasteka
kur tu izlasiiji tad taadas muljkjiibas?
sexa laikaa kaa jau teicu izdalaas tikai sievieteem, viirieshiem nav taadu dziedzeru, man gribeetos paskatities uz taa seju kursh to ir izgudrojis :))))
veelreiz rakstu prieksh dazjaam asobaam :)
iespeejams ka pashas neesat peetijushas dzimumlocekli un tad te sacerat, es pat pienjemu ka vispaar jums nav bijis acu priekshaa ja ticat to ko raksta aviizes :) , un piedodiet bet es nekad nestriideetos ar sievieti par to kas notiek makstii, daudz ko es varu lasiit bet taa nekad nebuus realitaate
taapeec luudzu beidziet striideeties ar viirieti kursh krietni vairaak zin arii par savu mantiibu :))
cik var teikt, viirietim izdalaas pie daljeejaam beigshanas sajuutaam sjkjirdums un tam nav nemazaakaa sakara ar sliideeshanu, taa ir tuvoshanaas beigshanai,

par dziedzeriem:
ir tikai kaa jau teicu pie pamatnes, un tiehsi tie kalpo lai galvinja nepaliktu sausa, bet nevis sexa laikaa , bet gan vispaar, un ja ilgaak nemazgaa tad shij te vielai saskaroties ar uriinu rodas neliela smaka un taapeec ieteicams reizi dienaa viirietim nomazgaat galvinju
tas ir taa pat kaa piilei ir tauku dziedzeris uz astes, bet laikam juus to arii nezinaajaat :))

kaija1
es saprotu ka esi jauna un neizgliitota, kaa sak uz muljkjiem jau neapvainojas taapeec izlasi sho kas linkaa rakstiits un zinaasi kas ir smegma, godiigi sakot man kaut kaa jociigi palika par to ko cilveeki nezina un apstriid, bet veel nosauc otru deelj taa par stulbu ..psc kaut kaads

http://www.seksologija.lv/higena/17/
visu cienju Tev,devil!!! saprotu,Tev ir dalja taisniibas!!! protams,ka tas shkjidrums izdalaas,lai loceklja galvinja nepaliktu sausa,bet tai pashaa laikaa tas tachu kalpo arii kaa sliideeshanas pastiprinaataajs!!!! un saku PEC SAVAS PIREDZES-no mana partnera loceklja shis sekreets izdaliijaas pastiprinaati tieshi erigjeetaa staavoklii!!! varbuut,Tavs organisms darbojas savaadaak un sev neesi noveerojis taadu lietu,bet nespried tikai peec savas pieredzes!!!! un veelreiz,ja seeklvados ir spermatozoiidi,tiem vieglaak izkljuut no loceklja tieshi ar shii"galvinjas mitruma reguleetaaja" sekreeta paliidziibu!un ir neliela iespeeja palikt staavoklii!!! pieredze un statistika ir neapstriidama,lai kaa arii Tu censtos pieraadiit preteejo!!! respect! :)
Re: sex uzreiz pçc mçneðreizçm!!!
02.01.2006 22:00
es arii tevi palaboshu, zjie dziedzeri nav nekaadaa saistiibaa ar olvadiem, tu esi nepareizi informeeta, es piekriitu tam ka varbuut ir kaadam indiviidam taa izdaliishanaas speeciigaaka, liidaz ar dzimumloceklja uzbreishanu un dziedzeru sasprieshanu kaa rezultaataa izspiezjas vairaak laikaa nekaa vajadzeetu normaali,
bet ja precizeetu, tad jaajautaa ja vinjam taa izdalaas tad vai vinjsh ir paarbaudiijies , un vai vinjam tur nav kaada infekcija
redz es pieljauju no taas statistikas vairaak domu ka tur sleepjas viireishu aizsardziba, tipa vijnjsh nav beidzis iekshaa, tad kaa tas var buut, nu redz statistikas riikotaaji atrada izeju>> maaniit cilveekus
nu paprasi jebkuram savu lietu zinosham aarstam un redzeesi ka viireitim nenotiek mitrinaashana sexa laikaa, jo tas viirietim nav raksturiiga pazime, un nav iespeejami fiziski, ja taa buutu tad sexaa nebuutu vajadziiga priekshspeele, vienmeer kaads no partneriem buutu mitrs
,.. bet nenoliedzu>>> varbut tieshi tavam partnerim ir shie dziedzeri paarlieku aktiivi un liidz ar ko esiet izsecinaajushi ka mitrinaashanaas notiek sexa laikaa
zinu,ka ar olvadiem shie dziedzeri nav saistiiti!to es nemaz neesmu apgalvojusi!!! un neapgalvoju arii to,ka viirietim izdalaas sekreets SPECIAALI mitrinaashanai seksa laikaa!!!nee,tas ir tas pats galvinjas mitrinaataajs,bet kaa shkjidrums arii paliidz mitrinaashanaa!! es arii nesaku to,ka visiem virieshiem shis sekreets izdaalas nepaartraukti un taapeec dzimumaktu varetu veikt bez preikshspeeles!!!taa jau ir cita runa par to,vai ir vajadziga prieshspeele.es palieku pie sava!:)
"Ogijs
Datums: 29-12-2005 18:13

Matemâtika. Pçc jaunâkajiem (pusgadu veciem) zinâtniskajiem pçtîjumiem spermatozoîdi spçj izdzîvot sievietes organismâ maksimums 100 stundas. Ovulâcija parasti notiek cikla 14. dienâ. 100 stundas = 4 dienas. MR ilgst vidçji 4 dienas. Tâtad 14 - (4+4)= 6 dienas. Tâtad varam droði visu darît 6 dienas pçc MR beigâm. Ðis princips ir pârbaudîts praksç un tieði tâ arî viss notiek. Droðîbas apsvçrumu dçï var atmest vçl 24 stundas. Tâtad vismaz 5 dienas tûdaï pçc viòas MR varam draiskoties uz nebçdu! Pçc tam gan vajadzçtu sâkt domât par sekâm."


Ogij, ciklu laikam gan skaita nevis no MR pçdçjâs bet no pirmâs dienas. Tâtad droði varam visu darît ne vairak kâ 6 dienas pçc MR sâkðanâs!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 23?
Ziņa: