Tirpðana

Aizsāka onka 

onka
Tirpðana
29.12.2005 10:21
Naktîs gadâs pamosties un konstatçt, ka roka notirpusi (reiz pat tâ, ka bija pilnîgi nejûtîga un nekustinâma - kâ paralizçta). Kad laiciòu (1-3 min) paguï ar iztaisnotu - asinis sâk cirkulçt un roka atgûstas. Daþreiz sçþot ar sakrustotâm kâjâm jûtu, ka sâk tirpt kâja. Pamainu pozu un tas pâriet. Tas negadâs bieþi, bet sâk satraukt.
Dzîves veids mazkustîgs (kaut gan ïoti patîk un varu arî pasportot), liekâ svara nav, nesmçíçju, alkoholu nelietoju. Citâdi par veselîbu savos 50 gados nesûdzos.
Vai tâda tirpðana (kas âtri pâriet pamainot pozu) ir kâdas kaites simptoms un jâsâk domât par diçtu vai ârstçties ar zâlçm?

Re: Tirpðana
29.12.2005 12:36
Man ir tieði tâpat, bet man ir 25 gadi. Domâju, ka tas ir asinsrites problçmas, saistîtas ar venozo tonusu. Bet tas ir tikai manas domas. Gribçtos uzklausît arî kâda ârsta viedokli, jo ðî problçma mani arî satrauc.
Re: Tirpðana
29.12.2005 13:05
mani arî interesç, jo man ir 42, bet tirpstu katru nakti jau 22 gadus.Citreiz tirpst viss sâns uz kura guïu, ko darît?
dansiga
Re: Tirpðana
29.12.2005 14:05
Asinsrite, asinsrite ... kusteeties vechi vajaga;-)))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 7?
Ziņa: