Gads tiek apkopots 2005

Aizsāka nu taa 

zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
01.01.2006 23:08
Nepiekrîtu.
Draudzene nav vainîga, ka tais lîkas kâjas un bârenis nav vainîgs, ka bârenis. Kamçr neplânoti grûta sieviete pie savas situâcijas ir vainîga.
Re: Gads tiek apkopots 2005
01.01.2006 23:20
Nuuu, tad atbildi pati sev: kurð Tev ir devis tiesîbas kâdu tiesât un vçrtçt?
Kurð Tev ir apsolîjis, ka kaut kas lîdzîgs ar Tevi nenotiks? Tad kad mçs kâdu vçrtçjam/tiesâjam, automâtiski uzskatam, ka mçs tâdi neesam. Kâ Tu to zini par sevi?
Ezitis
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 00:03
Ir tik daudz cilveku, kas katru dienu dara virkni cucibu, bet domaa, ka no jebkura viedokla ir tiri un balti. Tadiem cilvekiem ir tendence redzet citu trukums, tendence nosodit, aprunat, par visu izteikt savu viedokli. Un vienmer tas sakamais skan kaut ka taa- es labu gribedama padomu devu, gribeju no greka pasargat, a sii dranke man sejaa iesplauj. Cik cilvecigi normali:)
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 11:03
Ohooho, nu taa ! Kad Tu lielîjies ar saviem orgasmiem un rakstîji, ka ar darbabiedriem par seksu brîvi runâjies, tad pirmoreiz gribçju rakstît, ka neko gan neesmu dzirdçjusi. Redzçju, ka vçl viena kolçìe lasa ðo forumu un pârdomâju. Neesi taèu bçrns un nedarîji jau neko noziedzîgu, lai es Tevi sauktu vârdâ. Aizlidoji komandçjumâ un par Tevi vispâr aizmirsu te kaut ko lasot un rakstot.
Par spiegoðanu. Neko Tev netiku jautâjusi, visu pats rakstîji. Izlasi vçlreiz, rakstîju Tev vairâkkârt, lai Tu beidz savu meiteni vazât pa forumu, ja viòu patiesi mîli. Par ko tagad vaidi, piedevi viòai, ka viòa Tev sûtîja mîïas îsziòas , bet biksîtes novilka un dibenu atðâva citam. Piedevi viòai un tagad ciet, ka esi otrâ vietâ aiz suòa viòai un pats kâ mazs ievainots ðunelis te rejies pa forumu.
Izlasi, ko rakstîji 30.12. - padomâ, kurð pat jaunu tçmu atvçra, lai parietu uz otru un padomâ kâpçc. Es gan saprotu, kâpçc tâ dari, nelaimîgs esi. Laimîgs cilvçks nekad tâ nerîkotos.
Pretîgs Tu kïuvi , kad rakstiji, kâ savai meitenei pârbaudîji maksti uz piena sçni. Kopð tâ laika Tevi spçju iedomâties tikai ar piena sçnes izdalîjumiem uz pirkstiem. Vee - pretîgi.
Izlasîju arî par Maigu, kas dzer zâles un Sandru, kas ir jauka sieviete. Es gan nepiesakos ne uz vienu no ðîm vakancçm Tavos minçjumos, domâ vien ko gribi.

nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 11:21
kam tev tas bija vajadziigs?
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 11:36
Sâksim ar Tevi. Paskaidro sekojoðo: Taatad izsaktiet nominaacijas un kadidaatus saistîbâ ar ðî diskusijas telpas varoòiem un ko tie ir paveikuði 2005 gadâ :). Kaa jau zinaams Maiga jau ir izvirziita kaa galvenaa kandidaate shai gadaa diskusijaa dr.lv kaa

* Bigest Turd 2005 - Maiga
Ko Tu domâji to rakstot ?
Padomâ kâdai nominâcijai man Tevi izvirzît. Man ir idejas. Un Tev ? !

nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 11:41
:) Nu varena... njemies vien uz vella paraushanu pa shejieni bet padomaa par sekaam

es aizieshu no kompaanjas un mani neviens nevar aizstaat viss apstaasies ... jaunu aizstaajeeju uz sitiena nevar dabuut un nedabuus bet manu darbu vajag jau tagad un jaa man ir reaals piedaavaajums citur.
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 11:50
Tu jau "ej sviestâ" tik un tâ, kurâ kompânijâ, man vienalga.

nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 11:57
labaak buutu izmantojusi lietderiigaak savu atvaljinaajumu
Manupraat tantei klimakss iestaajies... mosh pashpricee kaadus hormonus, vai padzer...es jau nezinu kaa tur sievieteem ar to ciinaas. Ber varbuut sen dabuujusi neesi? Kaut kaa nesmuki Tu te njemies :(
zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 12:40
Mçs visi citus vçrtçjam, tikai daþi neatzîstas, lai liktos afigenna saprotoði. Arî turpmâk nosodîðu aborta veicçjas, slepkavas, suòu , kaíu un cilvçku mocîtâjus. Jo tâda neesmu. Nez kam bûtu jânotiek, lai es sçtas sunim acis ârâ bakstîtu? Vai vienaldþigi uz to noraudzîtos? Ja to sauc par inteliìenci, tad paldies, nevçlos kïût "emocionâli inteliìenta".
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 13:36
Mateus - izlasi visu, ko ðodien Tu te forumâ paspçji sarakstît, neòemos apgalvot, ka Tev tâ rakstîðana bûtu daudz daiïâka. Lîdz ar to par Tavâm seksuâlajâm spçjâm arî nekâdas ilûzijas nerodas. Par mani - aizmirsi piedâvât treðo variantu - sekss tikai misionâru pozâ, bez orgasma. Kurð îstais - izdomâ pats.

nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 15:29
maiga.. laikam katram skaidrs ka tu neesi mans draugs taapec esi nu tik laipna un "paartrauc draudziibu" draugos.lv ar manu kontu, ok. Zinaashu kas tu esi un ja jau man te visu laiku tevis priekshaa jaatbild par savu saciito tad vareesi arii tu atbildeet par savu rakstiito. okei?
zane
Re: nu taa
02.01.2006 15:31
Vispâr jau Tu pats maigai uzbrauci ar savâm nominâcijâm. Ko nu tagad tçlo aizvainoto?
nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 15:41
zane... uzbraucieni neiznot cilveeku ir pilniigi bezpersoniski tu man vari pateikt da jebko tie man neko neizteiktu jo mees neesam paziistami tachu maiga... virtuaalo pasauli pataisiija pavisam reaalu.. nu ja jau taa tad vismaz lai reaalajaa dziivee neizliekas par manu draugu.
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 15:44
Zane - labi, ka Tu to uzrakstîji, jo puisis ir vienkârði apjucis, nesaprotoðs un nobijies un daudz seklâks kâ varçtu par viòu domât.
Þçl man Tevis - nu taa. Nemçri citus pçc sevis un nomierinies. Lai taèu Tev viss ir labi.

nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 15:53
izdari to.. uznjemies atbildiibu par savu saciito...dzees draudziibu
zane
Re: nu taa
02.01.2006 15:55
Kaut kâ greiza Tev tâ sistçma.
Izòemot maigu tâpat Tevi neviens nezin un viss ir virtuâli.
Moð nedari otram to, ko negribi lai dara Tev?
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 15:56
Man ar atbildîbu viss kârtîbâ, Tu ar sevi gan pastrâdâ ðai virzienâ. Pati zinâðu kad un kâ darît.

zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 15:58
A paðam ta interese, kas tâ maiga ir. Gan jau ka atðifrçjot ne tâdas nominâcijas vien piedçvçtu ar visiem biogrâfijas faktiem :-)
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 16:07
puika izklausaas ne tikai nopietni satraucies, bet arii pamatiigi ciesh lielummaanijas, jo iedomaajies sevi par visuma centru :(
nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 16:13
es tikai domaaju... jaa es esmu ar savaam diivainiibaam... so what.. gan jau katram taadas ir.. bet Tu "Maiga", Tu esi taada LIEKULE, izliecies man par draugu un aiz muguras taisi par mani taadas shmuces... uzjautrinies.. nevienam kas ir man tajos draugos.lv nekad neesmu veeleejis sliktu un neesmu dariijis ko taadu lai justos slikti visi tie cilveeki man ir uzticamie cilveeki ar kuriem var izrunaaties.. taa jau tu arii uzzinaaji par mani... bet to info izmantoji nelietiigi..
zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 16:18
Atkârtoju- Tu sâki. Tu piedçvçji maigai nesmuku nominâciju. Kaut virtuâli. bet aiz nika arî ir cilvçks, dzîvs cilvçks, nevis kaut kas virtuâls, reâli neesoðs. I kâdu tad tev ðmuci îsti nodarîja? neviens bez Tevis tâpat neko nesaprot.

Bet nu neiroze tik augs- uz visiem draugiem nu skatîsies un domâs- a moð tas maiga? :-)
arii laba
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 16:20
abi labi:)
nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 16:21
zane... tu tachu saproti lietas buutiibu... kaads no cilveekiem kam esmu uzticeejies mani smagi izchakreeja un uzjautrinaajaas..
zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 16:22
Tu pats to izprovocçji
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 16:26
Esmu es laba, jo nerakstu viòa pilnu vârdu un uzvârdu. Tam ðokam kad viòu atpazinu esmu tikusi pâri. Arî viòð tam tiks pâri, bet virtuâlajâ telpâ bûs uzmanîgs. Viòð ir ievainots un tâpçc agresîvs mazs sunîtis, tâ es viòu tagad redzu.

nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 16:29
un kas esi tu nodeviigs shakaaliits... saki ievainots... un kaapeec vajadzeeja ievainot mans "draugs"?
zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 16:30
Biji pelnîjis.
nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 16:32
maaciiba ir.. paldies :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 10?
Ziņa: