Gads tiek apkopots 2005

Aizsāka nu taa 

Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 16:35
Tâpçc, ka Tu mani apsaukâji un ne jau pirmo reizi. Ievainojusi Tevi neesmu es, bet Tavas attiecîbas, Tava draudzene. Es domâju, ka tas ir Tavu dusmu pamatâ. Tu skaud brâli un draugu, jo viòiem ir forði , bet Tev - tâlu no vçlamâ. Manuprât, arî skaudîba Tevi padarîjusi ïaunu. Tas ir tas, kâ es redzu un domâju par Tevi. Un pamatâ secinu pçc tâ , ko raksti, jo stâsti Tu pavisam par citâm lietâm.

nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 16:42
Skaudiba pret manu braali? nee... tu tik tuvu veel neesi manai gjimenei paldies Dievam jo neezini cik labi mes satiekam..
nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 17:01
ok, likshos mieraa... viss jau nav tik melns kaa tu raksti "maiga" bet nu protams dalja taisniibas ir it visaa, kaut ko jaunu uzzinaaju par sevi ... tevi (gan jau zinu kas esi - liela variaacija jau nav) ...

nekaads engjelis jau neesmu bet ljauns jau toch ari nee.. lai nu kaa zzeel protmas ka taada situaacija izveidojusies bet ar to vien naaksies sadziivot... nepratinaashu vairs Tevi. Dziivo vesela!
Maiga: Lîdz ar to par Tavâm seksuâlajâm spçjâm arî nekâdas ilûzijas nerodas. :DDDDDDDDDDDDDDDDD ...jociigi, ka Tu vel nezini, kas esmu un, ka esmu preceets... dalja foruma man te meegjinaaja pat piesiem jaaklja/babnjika statusu... so....tikai paldies par tavu "secinaajumu"... man tas ljoti iet pie sirds =)

Un ja jau Tevi TIK ljoti aizskar shii teema... laikam tomeer peec HAT prasaas :)

Par to ko raxtu: nekad neesmu liekuljojis un vienmeer saku kaa ir un NEKAD arii neesmu sleepies, to var redzeet arii peec e-pasta adreses, kura nebuut nav publiskaa epasta serverii razhota. Varu arii savus foto iedod, lai Tu toch zinaatu par ko braukt augumaa par ko nee: http://www.face.lv/users/Mateus

Luudzu, vienmeer laipni! Tagad vari drooooshi mani arii aplaistiit =)

Un puisim uzbruki Tu tomeer nepamatoti, vinjsh Tevi "nomineeja" nezinot(!), kas Tu esi, bet Tu atklaaji vinja identitaati... ja cilveekam bija svariigi to neatklaat... hmm... tomer tu uzsaaki to, kas izveersaas taalaak.
zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 17:27
Un kâda starpîba, ka nezinot? Anonîmi drîkst?
kam maiga atklâja viòa identitâti? Tev?
Zaniit: Protams, ka anoniimi driixt :DDD
Tikai nesaki, ka nekad nevienu aiz muguras neesi aprunaajusi... jo TIKAI tad Tu driixti biidiit shaadu sarunu ;)

Un NAV svariigi kam atklaat... jeb Tev tas shkjiet svariigi? Tad nu jaasaak domaat...vai nu Tu teelo cilveeku bez jebkaadas eetikas izpratnes, jeb arii tieshaam taada esi :) Bet tas jau lai paliek Tavaam paardomaam un uz Tavas sirdsapzinjas :)
zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 17:56
Protams, ka esmu aprunâjusi. Visi ir. Pat tie, kas liedzas.
Tur jau tâ lieta, ka nevienam maiga neko neatklâja. Tik darîja zinâmu autoram, ka zin viòu.

Tad rodas jautâjums cik çtiski ir publicçt savu ne bezpersonisko epastu un paralçli lielîties ar saviem seksa sasniegumiem. Protams, laulîbâ un ar sievu.
bezpersonisks shis e-pasts nav paaris iemeslu deelj ;)
Lieliities ar seksa sasniegumiem? :DDD kur? :DDD
ja es te to dariitu sieva jau buutu aizgaajusi no manis, jo pati regulaari ir shajaa forumaa ;)

Nesmiidini =)))

Rodas iespaids, ka tieshaam gribi vienkaarshi paksahkjeeties...sory, neesmu iistais, es Tev pagriezhu muguru ;)
zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 19:03
Tagad sapratu kâdçï visu laiku tâ mâcies virsû ar savu precçtâ monogâmijas piekritçja statusu. Lai sieva lasa. Citâdi nekâ nepieleca kamdçï tas tiek uzsvçrts katra vârda galâ.
zane: vai vareetu precizeet? ;) linki buutu ok :)))))
Sieva ja Tu lasi arii sho postu text Tev: es draazhos apkaart pa visu pasauli un tev tikai liekas ka esmu maajaas un birojaa, jo iisteniibaa kad braucu uz biroju braucu straadaat par zhigolo, bet treninja vietaa dodos vel pie miiljaakaas un maajaas turu tikai savu izbaazeni, jo iistenibaa esmu pie citas miiljaakaas. Visas taas baabas atrodu sheit www.dr.lv

Lai gan es tiiko nonaaci pretrunaa ar maigas apgalvojumu par manaas sexuaalajaam speejaam, bet nu... draazhu es visu kas kustas un ja nekustas tad iekustinu =)

BTW: labi ka ir posts, kur var visus censties personiski aizskart ;)
.
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 19:20
zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 19:27
Par daudz goda bûs Tev, lai vçl linku meklçtu. Just secinâjums par Tevis ðeit radîto tçlu.
Ja godiigi... man Tavas domas zini kur ir? :DDD
Taas ir paaraak subjektiivas... taapat kaa maneejaas par jebko un jebkuru cilveeku =)
zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 19:30
Muskuïgalva ir muskuïgalva, tur neko nepadarîsi. nevaru teikt, ka raudâðu dçï tâ, ka Tev vienalga.
zane: lielisks stereotips - muskulji ir smadzenju nav :) Laikam par daudz TV skaties un laikraxtus lasi... stereotipi ir vecaas paaudzes laasts... skumji :(
bet buus labi.. visas radiibinjas ir jaamiil ;)

P.S.
par to muskuljgalvu... PALDIES, jo tas man tiktieshaam ir komliments, jo pats sevi uzskatu par veel mazu izmeeros ;) paldies, paldies un velreiz paldies =)
Re: Gads tiek apkopots 2005
02.01.2006 19:48
Autors: zane
Datums: 02-01-2006 19:03

Tagad sapratu kâdçï visu laiku tâ mâcies virsû ar savu precçtâ monogâmijas piekritçja statusu. Lai sieva lasa. Citâdi nekâ nepieleca kamdçï tas tiek uzsvçrts katra vârda galâ.



:))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 6?
Ziņa: