vai var?

Aizsāka parisa 

vai var?
30.12.2005 16:42
ja mans viirietis ir pabeidzis manii bet es peec tam esmu izskalojusi maksti ar uudeni var palikt staavoklii? paldies par atbildeem jau iepriekss!
mazi
Re: vai var?
30.12.2005 16:43
Protams, ka var
Re: vai var?
30.12.2005 16:54
var, var ... nevajadzeetu nekaada gadijumaa domaat, ka uudens struukla, lai cik Tev taa liktos speeciiga un ilga, vareetu izskalot visus spermatozoiidus...
Re: vai var?
30.12.2005 17:03
es jau rakstiiju vienaa topikaa ka man draugs ar sievu piekopj taadu veidu, un nekad nav bijusi kljuume, kaut arii no sevis saku ka es neriskeetu :)
jaanjem veeraa varbuut ka ar karstaakas temperatuuras uudeni, cik jau siltu var iztureet
otrkaart, uudens PH liimenis ir mums no kraana aptuveni ap 8 un vairaak, shii skaabaa vide izraisa tuuliiteeju spermatozoiidu naavi , protams ka neizskalosi , varbuut lielaakaa dalja paliks iekshaa,jo taa masa paliek aarkartiigi lipiiga saskaroties ar uudeni
tikai vinji visi buus liikjiishi ;)
iznjemot iespeejams tos kas buus ieliidushi jau taalaak
bet taa ir tikai teoreetiska pieeja, kas zin kas kuram no teim miljoniem ir galvaa ;) :))))
Re: vai var?
30.12.2005 23:10
devil:

ph 8 ir vâji sârmaina vide
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: