Jautâjums Ku!

Aizsāka ziòkâre 

Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 14:59
Ai kaa tautai patiik :) Nu patriniet taas meeles. Jaasaka ka debiilju mums nekad nav truucis bet iipashi daudz vinju ir vientuljo sievieshu starpaa kamdeelj vinjas arii ir vientuljas.
Daargaas sievietes, neesiet Jaunajaa gadaa tik nenoviidiigas un taapeec ka jums dziivee neiet nevajag savu zhulti izliet uz citiem.
Es shaubos vai ir kaadaa jeega sheit vispaar diskuteet bet tautas zinjkaares apmierinaashanai noleemu sho to uzrakstiit.

Visupirms Laimiigu Jauno gadu visiem.
Gan maniem atbalstiitaajiem gan nelabveeljiem. Saakshu no saakuma. Jaa, man ir sieviete. Vinjai ir 29 gadi. Vai vinja buus taa ar kuru buushu kopaa turpmaak? Nezinu bet iespeejams.
Ar to sava vecuma sievieshu mekleeshanu ir probleemas. Taas kuras ir forshas visas ir pie vietas. Taas kuras dabunaamas vairumaa gadijumu nekam nav deriigas. Tas diemzheel ir paarbaudiits fakts.
Pie manas pashkritikas apeleet nevajag. Man vinja saka ka es esmu labs cilveeks un esmu sev pelnijis forshu sievieti. Man nav iemesls sev neticeet :)
Profesionaals medikjis es patieshaam neesmu un domaaju ka tas taa arii paliks mans beerniibas sapnis :( Bet mediciina ir mans hobijs un speeja orienteeties mediciiniskos jautaajumos ir mana priekshrociiba.
Gribu aizraadiit ka presoniigas informaacijas publiceeshana forumaa nav eetiska bet es varu komenteet arii to. Mans augums ir 184. Vai tas ir maz vai daudz izlemiet pashi. Svars 84. Man ir 45 gadi un nedaudz tauku uz veedera. Tur neko nepadariisi, taads darbs :) Mati? Ir jau uz pakausha tie kljuvushi plaanaaki. Mani tas pilniigi neuztrauc. Nu ko man "parastam melnaa darba dariitaajam" veel teikt. Patiik man buut tehnikjim. Jo datori un elektronika ir manas miiljotaas lietas. Kaulus tas nelauzh un rokas melnas nepaliek. Alga 125 Ls nedeeljaa. Manupraat nav paaraak slikti. Divi beerni nav liels bars. Vienam 12 otram 16 gadu. Shkjiroties atdot sievai negribeeju. Zheel man savus beernus. Dziivokli es tomeer iireeju. Prieksh beerniem. Esmu sava bossa uzticiibas cilveeks, dezhurants, atbildiigais par tehniskiem jautaajumiem un vinjam piederosho maaju elektrikjis un vaajstraavas tiiklu tehnikjis. Pagaidaam dziivoju darba vietaa. Man tas ir eerti un izdeviigi. Kad vajadzees noiireeshu arii sev dziivokli. Gultas izmeers starp citu ir 2000x1200.
Lai jums veiksmiiga nedeelja :)
Saiva
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 15:11
Tas bij jauki:))))

Laimigu Jauno Gadu!:)
viòa
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 15:26
KU ! Malacis, man patîk Tavs domu gâjiens . Lai Tev veicas ;)
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 15:47
Ku ! Îstenîbâ man Tavi teksti par klizmâm ir nepatîkami, bet kad kâds uz tâ fona grib izcelties un vçl izmanto Tavu cilvçcisko uzticîbu, tad es tomçr esmu par Tevi. Laimîgu Tev Jauno gadu ! Tu esi labâks kâ Tavi zâkâtâji.

dr
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 15:48
ku! ir vai nav aarsts???
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 15:48
Paldies :)
zane
Re: dr
02.01.2006 15:56
Lasît mâki? Rakstîja jau, ka nav.
Loreta
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 15:59
Mans ku!- esi laimîgs...
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 16:03
laimiigu jauno gadu ku! :))
prieka!...

beidzot esi ieviesis visaam skaidriibu, ak jel :)

tikai joprojaam nesaprotu, kaapeec taadas daamiites pieveersh tik pastiprinaatu uzmaniibu viirietim, kuram nav matu, nav naudas, nav dziivoklja, bet ir tikai bars beernu un asa meele? ;)
dr
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 16:14
JUs visi melojat, ku! ir aarsts. Vins strada gan dr.lv, gan agrak delfi.lv veselibas portalos.
dr
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 16:15
Protams vins strada ari stradinu kliniskaja slimnica un ir Lors, nezinu vai drikst saukt varda un uzvarda, bet zinu, kurs lors ir ku!
Kath
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 16:46
HAha, nu naaaaaaaaav vins arsts!!!! nu "dr"- beidz muldet, cik var:"((
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 16:47
LORiem nav tâda alga- viòð nav ârsts:)
*
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 16:51
Mr ku! no sievietem nevar ne atkauties, jo vins ir jaukks, briinisskiigs cilveeks!!!! Pikjis nav galvenais, bet tomeer mr ku! pelna ap 600 lashi meenesii, taa ka nav nekaads nabaggais. Tomeer pluss mr ku! ir tas, ka vins nav skops, visu naudinnu izteeree sievietei. Ir nacies tiktiees ar tadiem mr, kam alga vel leilaka, bet skopi pec traka, ka pat nepaciena sievieti,ka aiziet pie vina pa nakkti, bet mr ku! saperk davanas un ziedus, tadelj daamiites mr ku! pieveerss uzmanibu! Tas, ka mr ku! neuzticeja bernus sievai liecina ka vinnam nav po... kas ar tiem notiks, rupiga, silta sirds,gadigas, stradigas rokas raksturo mr ku! man bija patikami but ar vinnu kopaa;)))
kittie
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 16:53
TAs nozîmç, ka Loriem alga ir vçl lielâka nekâ ku!?????? Nav tâ taisnîba!!!! Ja ku! pelna 700 Ls, tad loriem alga 350 uz papîra!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 16:54
Ku! tâ kâ gandrîz pçc sapòu prinèa izskatâs:-)))
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 16:55
kittie - es tieði domâju, ka mazâka:)
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 16:57
Mellene: kaada ir definiicija sapnju princim? Ja tikai alga... piesakos uz konkurenci shim amatam =)
kittie
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 17:03
Mellene - es tieði pretçji saku, ka loriem alga ir mazâka nekaa ku!
ku! kâ melnstrâdnieks pelna ap 700 ls, bet loriem tikai 350 uz papîra.
Secinâjumâ sanâk, ka ku! pelna daudz vairâk nekâ lori.
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 17:05
Hehehehe kittie, nu es piekrîtu tev:-)))))))))))))))))))
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 17:05
Mateus, balto zirgu arî vajag:-)))
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 17:09
nu bljin... vot ar zirgu es nepaarvietoshos... to gan nee... nafig... tad jau labaak palikshu par sevi pashu!!! Tas ir daudz patiikamaak...
BTW: man ir labaaks transports nekaa zirgs... man ir meeneshkartinja vilcienaa ;)
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 17:12
Tâpçc jau nava to prinèu...nu neko...:-)))
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 20:27
ku!
es tevi palaboshu, ne tikai tavaa vecumaa ir probleemas ar NORMAALAAM sievieteem , ta probleema saakas apmeeram no 22 gadiem, bet ja veel konkreetaak tad jau ap 20, cik atceros no skolas gadiem...
pashlaik liela probleema ir atrast jaunieshiem, kuri nopietni domaajushi uzsaakt dziivi ar nopietnu meiteni, ir vai nu piipeetaajas(kuras nekad neuztveru kaa savu VESELO beernu maates) vai ar shausmiigiem kompleksiem, bet no otra skatu punkta normaalas, treshaas paraak mazinju IQ , un taas treshaas es nesaku ka ir stulbas, vienkaarshi ir garlaiciigas sievietes jo vinju apkaarteejaas pasaules uztvere aprobezjojas ar maajaas seedeeshanu un darbu, un kaa jau arii tu teici tad paarejaas >>>normaalas, bet jau aiznjemtas. :(
Par otrajaam, sievietes kas ir gliitas, kopj sevi, ir ideaalas virtuvee , ir ideaalas gultaa, ruupeejas par otru vairaak kaa par sevi u.t.t. tad luuk ja iznjemsim vienu no manis nosauktajiem, tad tas vareetu buut to kompleks, vai nu ir viss un nav gliita, vai nu ir i gliita i kaartiiga , bet ruupeejas tikai par sevi, vai arii gultaa ir ....es teiktu labaaks buus kokaa caurums.

Lai te neteiktu kaada "paskaties uz sevi"
Par sevi es vareetu teikt ka esmu normaals visaas zinjas, kaa man teica kaadreiz, tas vidusceljs ir zelta celjsh, iznjemot neesmu komunikabls, un esmu kautriigs iisteniiba. Un tas varbuut arii neljauj atrast iiisto un vieniigo. A sievieteem jau vajag lai buutu jautriiba un daudz runashanas, jo taas neprot iepaziit cilveeku un tad tikai spriezt par to. Nezinu kaapeec sievieteem tas ir raksturiigi liidz sirmam vecumam.
Karoche es tevi atbalstu par jaunas meitas mekleeshanu, jo jaunaaka , jo iespeeja ka veel ir no normaalajam.
Veelu veiksmi!!!
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 20:29
ja gribi skaistu, gudru un bagâtu sievu, tad bûs jâprecas 3 reizes! :)
zane
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 20:33
Klasiski- sievietei jâbût tâdai, tâdai, tâdai, tâdai, tâdai un vçl ðitâdai un pretî bûðu ES, tâds kâds esmu.
kora
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 20:41
Nu gan, jûs tieðâm domâjat, ka vîrietim gados , ar lieliem bçrniem, ja vien viòð nav no biezajâm slavenîbâm, ir lielas izredzes dabût ideâlu jaunu sievieti? Tâs meitenes ir jaunajiem puiðiem, kas arî nav ðodien zemç metami (25 - 30 gadnieki) , kuri ir pietiekoði izglîtoti, gudri, izskatîgi, rûpçjas par sevi, labos amatos. Sagribçjuði te jaunâs un smukâs meitenes!:))
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 21:00
Nu...gribçt jau nav aizliegts:-)))
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 21:00
Kora... nav tik traki :)
Ja ir labs amats arii 50 gadiigan 20 gadiiga sieva nav retums ;)
zane
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 21:02
Nez vai gudra 20 gadîga sieviete precçs 50 gadîgu naudasmaisu. Tur pavisam citas attiecîbas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 6?
Ziņa: