Greizsirdiba

Aizsāka loti greizsirdiga 

loti greizsirdiga
Re: Greizsirdiba
04.01.2006 02:07
Ja, man ari bija loti patikami parunat ar Tevi! Paldies TEv! Zini,ja ari problema nav atrisinata, dazkart vnk saruna spej loti palidzet! Paldies TEv! Ceru,ka kadreiz vel parunasimies!
Arlabunakti! :)
PuMa
Re: Greizsirdiba
04.01.2006 02:09
Ari tev paldies.. ;)
Arlabunakti..
Re: Greizsirdiba
04.01.2006 10:40
Bet ko juus ieteiktu sievietei tadaa paðâ situâcijâ, ja viòai ir bçrns no tâda vîrieða. Es pat aiziet patuseet nekur nevaru, jo ir jâseþ ar bçrnu mâjâs.
loti greizsirdiga
Re: Greizsirdiba
04.01.2006 12:48
Jelena: varbut panem aukliti uz to vakaru.
Es labprat pieskatitu Tavu mazuli kadu vakaru, pieredze man ir un ari mekleju tagad darbinu ko varetu apvienot ar macibam.
PuMa
Re: Greizsirdiba
04.01.2006 12:52
loti greizsirdiga
pilnigi piekritu Tev! Jelena Tev ari ir ar to jacinas.. Nezinu ka jums, bet man palidz (vismaz uz kadu laicinju) psihologjisku rakstu un gramatu palsishana..
Ka ari sievietes tak nedriks aizmirst, ka mes jau pec butibas esam raditas viltigas, kokjetas, intrigjejoshas.. - es sho savu dalju jau biju piemirsusi, tachu tagad censhos to atgut.. :)
Juris
Re: Greizsirdiba
04.01.2006 13:55
Kamçr Jûs mokaties greizsirdîbâ, Jûsu vîri tiekas ar èomiem. Toè zinu
PuMa
Re: Greizsirdiba
04.01.2006 13:59
Ne visi un ne vienmer..
Juris
Re: Greizsirdiba
04.01.2006 14:01
PuMa
Re: Greizsirdiba
04.01.2006 14:05
Nu 99% butu par sherpu teikts..
Jo jebkura gadijuma - visbiezhak sievietem greizsirdiba rodas, ja viriets ir ticis vienu (vai vairakas reizes) piekjerts melos.. Punkts un Amne - mes paliekam trakas, mezhonigas, nesapratigas un nereali aizdomigas, jo ja jau meloja tda kamdelj.. Un, ja meloja vienreiz, tad melos vel.. Sievietes parasti to jut, tachu pec tam kad meli nakushi gaisma kljust par paranoikjem! :)
Saku pec pieredzes...
Juris
Re: Greizsirdiba
04.01.2006 14:08
Es savus pocentus arî no pierezes.
PuMa
Re: Greizsirdiba
04.01.2006 14:12
Vai ne?
Man jau nu gan shkjiet, ka 99% butu stipri par daudz..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 1?
Ziņa: