Dzimumzîmes:(( Help!

Aizsāka ***** 

*****
Dzimumzîmes:(( Help!
03.01.2006 19:31
Man pçkðòi ir parâdîjuðâs daudz sîku dzimumzîmîðu:( Nesaprotu no kâ, nedaudz esmu nobijusies.... Kas varçtu bût par to uzraðanâs iemeslu?
Help!!!
kora
Re: Dzimumzîmes:(( Help!
03.01.2006 19:39
Varbût solârijs, varbût biji siltâs zemçs saulç?
*****
Re: Dzimumzîmes:(( Help!
03.01.2006 19:40
Divas nedçïas intensîvi sauïojos solârijâ (3x nedçïâ)...
Tâtad nekas traks?
kora
Re: Dzimumzîmes:(( Help!
03.01.2006 19:43
Nezinu teikt, vai nav nekas traks, jo solârijus jau ârsti vairs neatzîst - esot taisnâkais ceïð uz vçzi. Labâk jau aiziet pie ârsta, lai viòð saka ir kas traks, vai nav.
*****
Re: Dzimumzîmes:(( Help!
03.01.2006 20:10
... vot tagad vçl vairâk sabijos:( toèî, jâpierakstð pie onkologa.
Paldies, ka atsaucies un par padomu.
vita
Re: Dzimumzîmes:(( Help!
03.01.2006 20:11
Kâdâ krâsâ?
kora
Re: Dzimumzîmes:(( Help!
03.01.2006 20:17
Nç, nu negribçju jau gan tik ïoti nobaidît:) Es jau arî eju uz solâriju, tikai vairs ne tik bieþi kâ agrâk, un vasarâ labprât sauïojos pie jûras. Zinu to, ka vistrakâk ir jâuztraucas, ja dzimumzîmes ir sarkanâ krâsâ, un ja ar dzimumzîmçm notiek kâdas izmaiòas.
*****
Re: Dzimumzîmes:(( Help!
03.01.2006 20:19
dzimumzîmîtes ir brûnâ krâsâ.
vita
Re: kora
03.01.2006 20:26
Un par ko tad jâuztraucas par sarkanajâm dzimumzîmçm? ïoti daudziem ïauzîem tâdas novçrotas- sîki, sarkani punktiòiuz rokâm un rumpja.
kora
Re: Dzimumzîmes:(( Help!
03.01.2006 20:47
Cik saprotu, no tâdâm âtrâk var veidoties âdas ïaundabîgie audzçji, kaut kur esmu to lasîjusi.
Re: Dzimumzîmes:(( Help!
04.01.2006 09:36
cik es saprotu
rodas dzimumziimiiteem liidzigi izsitumi tie sarkanie, tipa aada sviezj aaraa taadaa veidaa nevajadziigas pigmentaacijas un tamliidziigas vielas, kaut kaa taa bija laikam, un no tas pigmentacijas plankuminjiem nekas slikts nevar rasties, iznjemot aadas nesmukumu
bet dzimumziimiites bruuna kraasa,neskaitot taas kuras ir iedzimtaas, ir tieshi labdabiigi audzeeji, kurus aiztiekot vai paarpleeshot var paarveerst par ljaundabigiem, tapeec arii laazerkjirurgjijaa neiesaka taas griezt, jo itkaa visu parasti neizdodas izgriezt
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 12?
Ziņa: