Tur aiz daikta

Aizsāka seezen 

Tur aiz daikta
06.01.2006 23:08
Ir reaala probleema - mana sieva mani tur aiz daikta. Taa, kaa vechi, kad ir vienatnee, skatoties TV un tml., taa vinja panjem mani aiz daikta, vienalga,ko mees kopaa dariitu - seezham, pljaapaajam pie virtuves galda utt. Vinja saka, ka tas vieshot vinjaa droshiibas un paljaaviibas sajuutu, esot kaa nervu nomierinaataajs...nezinu, jums ir taada pieredze? Nav taa, ka tas man shausmiigi nepatiktu, vienkaarshi mulsina.
Re: Tur aiz daikta
06.01.2006 23:13
He. Janciigi jau tas ir bet ja vinjai tas patiik tad lai turaas. Tikai lai to nedara sabiedriskaas vietaas un kad jaastraadaa.
Roosi
Re: Tur aiz daikta
06.01.2006 23:15
idiots!! laikam pa daudz skaties raidijumu OKNA!!
PuMa
Re: Tur aiz daikta
06.01.2006 23:49
Hi,hi,hii.. :)
Nezinu vai virtuve butu piemerotaka vieta, tachu domaju, ka Tava sieva nav vieniga kurai patik ta darit! :)
Re: Tur aiz daikta
07.01.2006 01:02
Oki,puma, tas ir izplatiits? Kaads te nafig okna, vinja graabj mani aiz pautiem, visu nakti gulj kaa beerns...bet dienaa, sabiedribaa mes(es arii!!) vairs nepamanam nemaz, un es juutos muljkigi. Te nav nekaa no seksa,tas taads ieradums, un es iisti nevaru arii aizligt, jo vinja to daraa taa miilji, bet,bljin, apnicis!
Re: Tur aiz daikta
07.01.2006 13:50
seezen, mainiities negribi? ;)
es taadas sievietes cienu, izbesiijushas jau pareizaas un kaartiigaas, es nedomaaju ka tev labaak patiktu taada kurai pretiigi buutu njemt rokaa, tad jau labaak tada kas ir bezkauniigaseezen rakstîja:
njâ
Re: Tur aiz daikta
07.01.2006 14:01
a moð sievai ar galvu nav labi, ja tas vienîgais veids, kâ prot nervus nomierinât ? ;DDD kaut kâ pazemojoði tam vîrietim ;DDDD
zâlîte
Re: Tur aiz daikta
07.01.2006 16:16
Ja gadîjumâ kâdreiz tu viòai izmainîsi un viòai bûs zudusi ðî droðîbas un païâvîbas sajûta, viòa var tev i galvu, i galviòu noraut :)
Mitrâ :/
Re: Tur aiz daikta
07.01.2006 16:58
Kas Tu pliks staigâ??
Paòem viòu aiz pupiem! Redzçs, ka arî viòai apniks, ka ikreiz Tu sagrâbsi viòu!
Pasaki, ka tavs krâniòð ir tâds pats loceklis kâ roka, lai tur aiz plaukstas un bûs droðîbas sajûta!
Re: Tur aiz daikta
07.01.2006 20:11
labi, labi, bet kaa tad lai vinju atradina. Ja es neljauju, tad vinja apvainojas un saka, ka es vinju nemiilot!
zâlîte
Re: Tur aiz daikta
07.01.2006 20:45
Kopdzîve ir kompromiss! Ceru, ka neesi apprecçjis bçrnu, kurð to nesaprot.
Bet, ja esi, tad sâc atradinât pamazâm, kâ mazu bçrnu no knupja, paskaidrojot, ka mîlestîbai un izmisîgai turçðanai pie p....... nav nekâda kopsakara :)
moss
Re: Tur aiz daikta
07.01.2006 23:30
zâlîte :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Re: Tur aiz daikta
09.01.2006 09:17
kaa mazu beernu no knupja...hnn,mamn ko, vinju ar sinepeem apsmeereet??:))
Eredisfunks
Re: Tur aiz daikta
09.01.2006 15:36
Mans domât viòa nejûtas droða par to, ka tu neaizskriesi pie citas :) Tamdçï tur tevi pie vârîgâkâs vietas. Simboliski sanâk, ka ðî iedomâjas, ka caur tavu p. izplatâs viòas vara pâr tevi. Otrs ir tas, ka ðî izbauda savu varu pâr to pârbaudîdama, kâ no viòas rokas, tas ietekmçjas, t.i. piebriest, kustas. Tâ ir atgriezeniskâ saite, ka viòa vçl nav pavisam vienaldzîga vai pretîga. Tas viòai dod droðîbas sajûtu.

Atradinât, manuprât, - vislabâk ir radît viòâ droðîbas sajûtu, ka nekur tu neaizmuksi, ka viòa tev ir un bûs vienîgâ. Tiklîdz viòai ðâ sajûta parâdîsies, tâ pamazîtei viòai pazudîs interese par Tevi, Tu viòai kïûsi vienaldzîgâks, un Tu Tavs pincis paliks brîvâks.

Vçl var mçìinât velnu dzît ar belcebulu, t.i, lai ne ar roku tur, bet kaut kâ intîmâk :) Vismaz viòas rokas tad atradinâsi no netikuma, un nebûs cilvçkos jâkaunâs.
zâlîte
Re: Tur aiz daikta
09.01.2006 19:19
es tieðâm nesmu skeptiski noskaòota, nu neticu, ka vîrieði visu mûþu ir uzticîgi savâm sievâm. Lîdz ar to ..."Atradinât, manuprât, - vislabâk ir radît viòâ droðîbas sajûtu, ka nekur tu neaizmuksi, ka viòa tev ir un bûs vienîgâ"...ir tîrâkâ vârdu spçle, kurai visdrîzâk ar îstenîbu nebûs nekâda sakara :)

droðâk un patiesâk ir izmantot sinepes :)))
zane
Re: Tur aiz daikta
09.01.2006 19:22
Droðâk ir beigt zâli pîpçt, moð i gïuki nerâdîsies, i raidîjuma kadri nejauksies ar realitâti.
jeb Tu ko- visur pliks esi, ka var tâ viegli aiz locekïa paíert kad iegribâs?
Eredisfunks
Re: Tur aiz daikta
09.01.2006 21:06
Zane, Mâjâs ir çrtâk plikam, it îpaði, ja ir silts vai norûdîts. Tâ ka pieíerties pie tâ, kas karâjas (vai nekarâjas), nav nemaz tik grûti :)

Tu laikam vçl esi tajâ vecumâ, kad palaidòojas ar zâlîti un kaut ko citu grûti iedomâties. Taèu es diezgan labi stâdos priekðâ, kâ var plikam pa mâju gorîties, kâ arî kâ var turçties. Ðî puiða gadîjumâ jau ir biðíi par traku, takð, kâ redzi te daþas sievietes atzinuðas ka tâda kaite ðâm ar piemît, varbût ne tik stipri izteikta.
Ja tev ir draugs un ejat uz veikalu, stâvat pie kases rindiòâ, tu ej pa priekðu, viòð aizmugurç, biðíi pakâpies atpakaï, un ar roku paòem ðo tai vietâ izmçìinâjumam. Cilvçki îpaði neredzçs. Var gadîties, ka paðai iepatiksies :D
zane
Re: Tur aiz daikta
09.01.2006 21:09
Nç, tajâ vecumâ ir tçmas autors, kurð vairâkâs tçmas slavç zâlîtes labâs îpaðîbas un nekaitîgumu.
med med
Re: Tur aiz daikta
10.01.2006 00:25
Esmu kaut kur lasîjis,ka pilnîgi kaili vîrieði patîkot tikai 1% sievieðu uz zemes lodes.
Nezinu,tev ir laimçjies vai otrâdi.
Ar sievieti ir jârunâ. Sievietes mîl ar ausîm. Acîm redzot tu ar viòu maz runâ. Vai viòa nav kurlmçmâ?
Re: Tur aiz daikta
10.01.2006 00:33
Zanei:Nevajag jaukt teemas, tas 1-kaart. Manupraat, tur nav nekaada sakara, ja ir, tad pamato
2. - kaart eresdisfunkts sarunaaja taa,ka maneejaa nemuuzham manu o.. valjaa nelaidiis. ko ta juus domaajat, es kaukaac diktators, vinjai neljauju lasiit?
3. nu biski nomierinaajaat - ja tur aiz daikta,laikam ta miil:)))
Re: Tur aiz daikta
10.01.2006 00:57
:D

skaties ka veelaak nepiesien saitiitee kad ejat pastaigaaties:))
Re: Tur aiz daikta
10.01.2006 05:32
nee gluzi meema nau,kaut dereetu. tas buutu kruta - smuka, ar smuku dibenu un daudz nemuld:)), es apsolos pamekleet!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 12?
Ziņa: