Tçjas

Aizsāka Skumjâ 

Skumjâ
Tçjas
09.01.2006 16:20
Par melnu tçju bûtu skaidrs / ka nav jâdzer litriem. Ðodien darba kolçìe sâka stâstît / ka arî zaïâ tçja jâdzer ne vairâk ,kâ pâris krûzes dienâ. Manî tas radîja izbrînu, jo nu jau vairâk kâ gadu dzeru ne to paciòu zaïo tçju, bet tâs, ko pârdod uz svara. Viòas maksâ pieklâjîgi / un ðodien klausos, ka .......///
Kolçìe vasarâ bija Ivas nometnç / tur viòiem daþâdas lekcijas bija, nu un vienâ no tâm tad ðis ......///
Kâds var ko pakomentçt!!!!!!!!
,,,
Re: Tçjas
09.01.2006 16:24
Kaut kur lasîju labu domu, ka tçja ir baudviela, nevis veids kâ uzòemt ðíidrumu. Ka tçja vispâr atûdeòo organismu tâdçï pareizi bûtu pçc tâs izdzert papildus glâzi ûdens.
Re: Tçjas
09.01.2006 16:25
muljkjiibas
cilveekam dienaa normaali ir jaauznjem 2 litri shkjidrums, taa ka nav raznjicas kaadaa veidaa tu to dari , vai ar arbuuzu, uudeni, teeju , kafiju vai jogurtu :)
prichom tur veel teeja un pie tam tuyr melna vai zaljaa, ja runa ietu ko dariit>> dzert shnabi vai teeju tad varbuut buutu ko spriest ;)
,,,
Re: Tçjas
09.01.2006 16:27
Nesaki viss, tik ïoti vienalga tomçr nav. Alus ar ðíidrs, tak ar to iedzîsi sevi tâdâ ðíidruma trûkumâ.
Skumjâ
Re: Tçjas
09.01.2006 16:38
Runâjot par to,ka nepiecieðams 2 l ðíidruma dienâ. Saka jau, ka der viss / gan tçja, kafija, ut.t.
Bet pareizâk tomçr ir lietot normâlu negâzçtu ûdeni, vai akas, avota / jo vârîts ûdens neskalo ðûnas. To man teikuði pat mediíi.
Pati arî to neievçroju / tik leju iekðâ vârîtu ûdeni.
Arî par ðo "lietu" kâds var pakomentçt.
ne ku
Re: Tçjas
09.01.2006 16:39
tçju dzer dçï kofeina, nevis dçï ðíidruma
neslinkoju skolâ
Re: Tçjas
10.01.2006 00:01
kafija ïoti efektîvi atûdeòo organismu.
tçja ir tçja, neko neatûdeòo. man gan nekâdas ticîbas tçjas vitamîniem nav, jo kâdi var bût vitamîni, ja uz tçjas zlej karstu ûdeni? un pims tam vairumu tçjas vçl þâvçjot karsç. minerâlvielas un mikroelemeti, jâ, tâdi tçjâ noteikti ir, bet vitamîni - minimâli. es pieòemu, ka karstums arî citas vielas likvidç, izslavçtos zaïâs tçjas polifenolus arî.

alkohols - iedzersi 100g ðòabaj, 200g izèurâsi. rçíini pats.
,,,
Re: Tçjas
10.01.2006 00:06
Kurð ir tas komponets kafijâ, kas atûdeòo?
dansiga
Re: Tçjas
10.01.2006 00:13
It sevishkji jau nu zaljajai teejai nav jaalej verdoshss uudens virsu ..... nezinu kas notiek ar vielaam , bet teeja kljuust ruugta un negarshiiga ..... uudens jaalej ljoti mazaa struuklinjaa un no iespeejami liela augstuma - taadaa veidaa izlejamo uudeni atdzeseejot (tas ir vienkarshaakais veids un prieksh slinkajiem)
,,,
Re: Tçjas
10.01.2006 00:15
Vai jâpçrk Tefal ûdens vârâmais, kurð uzkarsç ûdeni TIEÐI LÎDZ VAJADZÎGAJAI temperatûrai :-) (nez vai tie domâti 80 grâdi?).
dansiga
Re: Tçjas
10.01.2006 00:18
,,,
Nu ja naudu nav kur likt ..... ;-)))) man gan tas pats uzlieshanas process patiik...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 25?
Ziņa: