Kas notiek peec naaves ???

Aizsāka Someone .. 

Es biezi seezu un domaaju, kas notiek, kad cilveex ir nomiris un, kas notiek peec naaves ??? Vai vispaar pastaav taada iespeeja, ka cilveki nokljuust debesiis vai ellee ??? Vai vinji paliek veel kaadu laicinju cilveeku dziivees, kaa spoki, vai reegi ?? Paliidziet man izdomaat, kas notiek peec naaves !!! ??

Ezitis
Re: Kas notiek peec naaves ???
12.01.2006 14:05
Oi miljaa, es jutu sitaa bus gara diskusija.. Man jaapdomajas:)
Nju jaa .. Man tas baigi interesee, jo ljoti biezi esmu domaajusi par naavi .. Un to, kas notiek peectam !!!
Re: Kas notiek peec naaves ???
12.01.2006 14:09
Vai skatîjies, tikko râdîja Bulgakova "Meistaru un Margaritu "? Tur arî parâdîts, ka pçc nâves viss turpinâs. Mainâs apziòa, íermenis, bet tomçr viss turpinâs. Man bûtu þçl nomirt savu tuvinieku dçï, to cilvçku dçï, kurus es mîlu. Bet citâdi man liekas, ka tas nekas slikts nav, jo esoðâ apziòa vienkârði pârstâj eksistçt.

Nee, neskatiijos .. Bet kur tas cilveex paliek peec naaves ??? Es to nesaprotu ... Ja jau tu saki, ka viss turpinaas .. ??
Citâ dimensijâ:)
Aii .. Es galiigi to neizprotu .... Vinjs turpina dziivot ??? Bet kur, un kaa ???
Re: Kas notiek peec naaves ???
12.01.2006 14:15
Peec naaves neliela atpuuta un peec tam gatavoshanaas vai nu kaarteejais Zemes dziivei vai citai augstaak attiistiitaakai dimensijai.
Njaa .. Gruuti izprotama lieta ..
Re: Kas notiek peec naaves ???
12.01.2006 14:23
Aizmirsu kâ sauca to franèu autoru, kurð ðobrîd Francijâ ir ïoti populârs. Viòa româna galvenâ ideja ir tâda, ka viòð par daudz interesçjas par pçcnâves dzîvi, kâ rezultâtâ pats tajâ nonâk, kâ eòìelis. Tad viòam pievienojas sieva un mîïâkâ un draudzîgi viòi tur pretendç uz augstâkâ godu. Vispâr - hierarhija un cîòa par eksistenci arî tajâ dzîvç mûs sagaida.

Petenu malejs
Re: Kas notiek peec naaves ???
12.01.2006 14:23
kad nomirsi tad redzesi :) ho knows, ho knows
zzhh
Re: Kas notiek peec naaves ???
12.01.2006 14:29
Nesen atpakaï TV/satelîtâ/râdija hermçtiski noslçgtu kolbu ar peli un indîgu gâzi iekðâ.To visu uzlika uz elektroniskiem svariem.Kad pele nomira,svari râdija strauji 2gr.mazâk.Cilvçkam tas esot 20gr.mazâk...Tâ ir dvçsele,kas aiziet citâ pasaulç,bet nokalpojis íermenis paliek un dienas 3-5 saglabâ savu lauku.Tâ kâ neceriet ellç vai debesîs palikt kâ cilvçki ar ðis pasaules sajûtâm un uztveri!
Uuu, Maiga, tas nu gan buutu interesanti .. Aktiiva peecnaaves dziive ..... :)
Un vispaar JAAJAUTA KAADA IR TAVA DZIIVE JA DOMAA PAR TO KAS BUUS KD NOSPRAAGSI. VARBUUT LABAAK PADOMAA - KAADA IR TAVA DZIIVE UN KAS TU ESI SHOBRIID?
Es domaaju, ka katra cilveeka dveesele izdziivo un veel dziivo ilgi peec cilveeka kjermenja naaves !!!
Es zinu, kas es esmu ... Un ja godiiga, man patiik sava dziive, esmu ar visu apmierinaata .. Vnk iedomaajos, kas notiek peec tam, kad cilveex ir miris !!
Re: Kas notiek peec naaves ???
12.01.2006 14:35
Cik esmu lasîjusi, tad garlaicîgi jau noteikti nebûs. Vçl es domâju, ka tie, kas piedzîvojuði klînisko nâvi bieþi piemin svçtlaimes sajûtu, tad es sevi noskaòoju arî uz to. Bet pareizâk laikam ir par to îpaði nedomât un baudît to kas un kâ ir ðeit.

Jaa, domaaju gan !!!
zutis
Re: Kas notiek peec naaves ???
12.01.2006 15:09
Kurð tecia ka dvçsele pâriet augstâkâs dimensijâs? Varbût tâs ir tikai egoistiskas iedomas. Pat sakarîgâkie un labâkie cilvçki var palikt galîgi dumi dçï vecuma un slimîbâm. Tâpçc man ar prâtu loìiski pieòemams ir variants par reinkarnâciju par da jebko (ieskaitot kukaiòus, dzîvniekus, putnus, ...), kaut arî paðam ne visai patîk tâda perspektîva. Varbût mums vienkârði ir ïoti paveicies, ka esam cilvçka íermenî, nevis piemçram, kukaiòa, kuru var aprît zirneklis. Kâ jums ðâda nâkotnes perspektîva? :)
ine
Re: Kas notiek peec naaves ???
12.01.2006 15:12
lîdz vecmâmiòas nâvei es pilnibâ ticçju zinâtniskajam viedoklim, ka pçc nâves nekas vairs nenotiek, âmen, cilvçks beigs, pagalam un viss. dvçseles nav, pçcnâves dzîves nav utt. Bet vecmâmiòas bçrçs skatoties uz viòu zârkâ es pçkðòi aptvçru (sev par atvieglojumu), ka patiesîbâ mçs neapglabâjam vecmâmiòu, bet gan tikai viòas miruðo íermeni. Jo tas, kas tur gulçja nebija mana vecmâmiòa, tikai miesiska èaula. Bçrçs un vçl tagad pçc tam, man visu laiku iz izjûta, ka viòa nav aizgâjusi, ka viòa ir tepat apkârt. Ne fiziski, bet tas, ko es sauktu par dvçseli. Ne velti saka, ka mçs turpinamies savos bçrnos un mazbçrnos un tagad es redzu, ko tas nozîmç. fiziskais íermenis aiziet, bet ir daïa no mums, kas paliek dzîvot mûsu tuvâkajos cilvçkos....venalga kâ to sauc...biedçjoðakais laikam ir tas, ka par to, kas paliks un dzivos pçc mums mums vairs nebûs kontroles...
vicky
Re: Kas notiek peec naaves ???
12.01.2006 15:14
Jaa, arii es esmu shausmiigi daudz domaajusi - kas notiek ar cilveeku?! Atceros, bij kaadi 7 vai 8 gadi, saskatiijos kaut kaadas filmas un ilgi raudaaju par to, ka mani s kaadreiz var arii nebuut.
Veel shodien savos 19 nesaprotu, kas tad notiek ar cilveeku (nu it kaa skaidrs - koka kazhocinjaa kjermenis sadalaas), bet kas notiek ar dveeseli (ja taada ir), praatu...
Bet es domaaju, tas tachu vairaak atkariigs no ta, kam tici. Esi kristietis - tici, ka nonaaksi debesiis vai ellee. Tici kkaadaam tur austrumu religjijaam, reinkranaacijai - peec shiis dziives nonaaksi citaa. Esi ateists - pats izdomaa, kam ticeet. Esmu ateiste un domaaju, nedomaaju neko. Cilveeks nomirst, ieliek sho kastiitee un sapuust. Un tevis vairs vienkaarshi NAV!!! Bet tomeer gribas kkam ticeet, ka kaut kas jau notiek ar to dveeseli, to cilveeka buutiibu. Bet veeljoprojaam liekas, ka ar to arii filma beigsies.
No otras puses, nesen zaudeeju pavisam tuvus cilveekus. Un visu laiku gribeetos ticeet, ka vinji ir kopaa ar mani, mani veero. Dazhreiz pat liekas, ka kaads no vinjiem tagad ir iemiesojies kaadaa citaa. Runaa ar cita muti!

Vienkaarshi - izlem, kas tu esi un kam gribi ticeet. Neviens tev "pareizo", to "iisto" atbildi nevar iedot!
Drosi vien, jo es domaaju, ka katrs cilveex, kad nomirst, vinja kjermeni apglabaa, bet vinja dveesele veel ilgi izdziivo !! Vinja iemiesojas muusos katros, kam vinjs ir bijis daargs .. Protams, ir cilveeki, kuri tam netic, bet ir taadi, kuri tic !!! Katram cilveekam ir sava izveele ticeet vai nee ... Man pirms vairaakiem gadiem nomira vecmaaminja, un mees tik un taa peec vinjas naaves vareejaam just to, ka vinja vel ir pie mums, ka vinja ir mums tepat blakus, un, ka vinja ir dziiva !!! Jo kad bija vinjas dzimsanas diena, vareeja just to, ka vinja ir tepat mums blakus .. Kaa lai saka, vinjas spoks, vai reegs dariija taadas lietas, kas liktu nojaust to, ka mana vecmaaminja ir tepat mums blakus, mees vnk vinju neredzam !!! Katram jau ir savs uzskats par peecnaaves dziivi ..
Burzum
Re: Kas notiek peec naaves ???
12.01.2006 15:44
pec naves, tevi ieliek zarka, abeda un ar laiku tevi sagrauz tarpi, un tu sapusti.
Nju tas jau notiek tikai ar kjermeni !!!
Re: Kas notiek peec naaves ???
12.01.2006 15:48
nekas nenotiek, kliiniskaa naave ir kad veel smadzenes darbojas un cilveeks pec atjeegshanaas atceraas ko smadzenes ir lidziigi sapnim sadzejojushas

taatad pilniigi nekas nenotiek, smadzenes izbeidz savu dabubu liidziigi kaa spuldziitei pardeg kveeldiegs un gaismu vairs nekad tu tajaa nedabuusi, saaciet tak domat reaalaak,

vaards dveesele un spoks ir radies no peec naaves fosfora izgaroshanas no kjermenja, lidz ar to katrs pa savam pirmatneejos laikos ir uztveerushi un tulkojushi, taatad nezinaadami kas tas ir
un fosfors kaa zinaams spiid naktii, un ja nav virs kjermenja ventilaacijas vai arii kapos nav veja rodas spiidigs maakonis, luuk arii tie kapu staasti rodas

Someone ..
visas taas maanjticibas un likshanaas ka kaads blakus ir tikai tavas zemapzinjas iespaids no dzirdeetaa un gadu gadiem redzeetaa no zilajiem ekraaniem
mes katrs skumstam peec aizgaajeeja un nejau taja maajaa ir aizgaajeeja gars bet gan tajos cilveekos kuri peec vinja skumst un atceraas



Ziòojums rediìçts (12-01-2006 15:51)
Nju nezinu .. Iisti jau nevar zinaat, kuram ta iisti ir taa taisniiba !!!
Re: Kas notiek peec naaves ???
12.01.2006 15:52
tasiniiba ir mediciiniskam izskaidrojumam un izskaidrojumiem ar pieradijumiem, paarejais ir cilveeku iespaidoshana..jasak kas notiktu tad ja cilveeki saaktu domat arii ar otru puslodi smadzenju, liekas ka vispaar praataa sajuktu
taa pat arii varbuutiibu var pieljaut tikai no taa kam ir virkne secinaajumu, to vareetu teikt par citam buutneem kosmosaa, ir virkne logjisku pieraadijumu ka tie vareetu buut, taa pat kaa mees esam, bet peecnaavei jau nu nav neviena logjiska izskaidrojuma , ir tikai tas kas kuram notiek galvaa



Ziòojums rediìçts (12-01-2006 15:55)
Nju jaa, taa jau laikam buutu taisniiba, bet ... Nju jaa, isteniibaa jau mums katram ir savas domas un idejas par to, kas notiek, kad esam mirushi !!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 14?
Ziņa: