Krûðu operâcija

Aizsāka lola 

Re: Krûðu operâcija
15.01.2006 22:02
Nu jagodiigi... pameklee shai pat forumaa...ir daudz daudz daudz (varu linkus pat saposteet), kur tiek nemitiigi skandinaats: anorektikjes; da paskatieties uzto skeletu Parisu Hiltoni; viirieshi nav sunji uz kauliem nemetaas utt... taadu teemu/postu te ir daudz un Tu tozini,bet preteejus postus ir ar uguni jaameklee ;)

Tas ir liidziigi, kaa pie mums uz klubu atnaaca viens keks ar reaali alus veederu un pazinjoja, ka vot taadi viirieshi kaa vinjsh sievieteem patiik, nevis "nosauljoti aaksti ar maaksliigi plakaniem veederiem"... bet tai pat laikaa neviens kluba biedrs nav liidziigi aizskaaris nedz to keksinju nedz kaadu citu... te nu ir viela paardomaam... varbuut apaliishi ir vienkaarshi par slinku? :)

Nekaa personiska,bet tikai fakti...
,,,
Re: Krûðu operâcija
15.01.2006 22:08
P. Hiltone ir skelets, tas ir fakts.
Dzîve râda, ka apaïajâm piekriðana lielâka, tas arî fakts.
Tava konkrçtâ gaume gaume ar ir zinâma.


Pats ej pretrunâ- no vienas puses tievie no dabas, no otras- apalîði tomçr par slinku...
dr
Re: Krûðu operâcija
15.01.2006 22:13
Posti iz sçrijas nerij.lv un sporto.lv nav nemaz tik tâlu jâmeklç. It kâ apaïîgs cilvçks nebûtu cilvçks.

a par tiem nosauïotiem âkstiem gan taisnîba. Man tâdi laikam jau zemapziòâ ar zilajiem asociçjas.
Re: Krûðu operâcija
15.01.2006 22:17
Vispaar jau seko liidzi tam ko lasi un pamaniisi, ka es runaaju par sporta klubu ;) Un tur mineeju onku ar milziigu veederu :DDD

Ir ir piekrishana lielaaka... :DDD Dolls arii dejo tikai apaliites, pludmalee arii mees visi atskatamies uz apaliiteem, klubaa arii metamies virsuu un saplosam visas taas apaliites bez saals un vispaar...ja cilveeks ir apaliits-ar veseliibu viss kaartiibaa, bet ja notreneets un bez taukiem-slims aaksts. Par to jau sen ir veikti peetiijumiun viss ir pieraadiits :P

Sory... bet ja veiktu aptauju starp visiem Reaktora kluba biedriem (tie ir LJOTI daudz-vairaak nekaa parasti piedalaas petijumos)...kaa Tu domaa... kaadi buutu rezultaati :) ...kaa sak maajiens Tev ;) ,,, =)

Dzîve râda, ka tikai apaïajâs meegjina pieraadiit,kavinjaam piekriðana lielâka, tas arî fakts.

:D
PuMa
Re: Krûðu operâcija
15.01.2006 22:19
Pie shada krushu izmera nekada svara nomeshana nelidzes!! Un pat ja meitene svers 30kg, tad tas lielas krutis pec tam bus nokarajushas un izskatisies negliti, jo ada tak ir izstiepusies..

Es Tev ieteiktu sho, pec Tavam domam "defektu", pienjemt un lepoties ar to, kas Tev ir.. :) Pec dazhiem gadiem varbut pat pardomasi.. Tagad varbut ar to operaciju pacieties, tomer nav joka lieta!
Re: Krûðu operâcija
15.01.2006 22:20
PuMa laikam ir praatiigaakaa shobriid :D
viennozimiigi 8)
...me atturas...jaaiet guleet.Kaa teiktu dr...pedinjasocieejosho veederu atpuutinaat :)
dace
Re: Krûðu operâcija
15.01.2006 22:51
Manuprât ir dumi ieteikt plastisko íirurgu 17 gadîgai meitenei. Ko tik mçs 17 gados nedomâjam, kas íermenî nav pareizi. Ja to visu mestos labot :-)
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 00:30
kaads sakars te vispaar ar apaljigumu? - tur jau taa lieta es pat esmu centusies speciaali uzbaroties (tas nav izdevies), lai ttaas kruutis man neizskatiitos tik lielas, labaak gribetu buut apalja un ar taadaam kruutiim, bet mans viduklis ir tievs, kâjas vispâr kaulainas, dibena arî nav un tie 55kg ir dçï tâm kruutim - tad jau laikam es tomeer esmu dabas kljuuda?
,,,
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 00:32
Neesi dabas kïûda, atlâbsti...
Paaugsies, i moð pâries ðitâ iedoma.
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 00:40
Vai tad kâdreiz ðâdas operâcijas nebija par brîvu? Ja krûtis ir nesamçrîgi lielas, tak smagi organismam!!
,,,
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 00:45
Te ir lasîts, ka, ja pierâda baigo skâdi organismam, tad bij par brîvu. bet nesen bij iemests links,ka ðitais atcelts. Un noteikti ne 17 gados, kad rumpît skopumâ vçl nav noformçjies. Un ïoti domâju, ka cilvis domâ, ka pups bûs smuks kâ no dabas, nevis tik rçtains kâ reâli sanâks.
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 01:38
Droði vien, ka 17 gados netaisîs. Ja baigâ skâde, ne kaprîze, meitukam naudiòa bûs jâkrâj, tie paði 22 vien sanâks... Man ar savu A to problçmu neizprast....:)
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 09:51
aj... ja man buutu jaaizveelaas sieviete ar 0 vai 5 izm kruutiim, izveeleetos ar 5 :D

Un piekriitu ,,, par taam reetaam...vo tasbuus reaali nesmuki...
poga
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 10:38
Lola...es Tevi ïoti labi saprotu, jo manai draudzenei ar viòas augumu 162cm un svaru 55, aºî ir E izmçrs. Meitene to pârdzîvoja ÏOTI, ÏOTI kopð vidusskolas laikiem. Arî tagad , jau esot 27 gadus vecai sievietei ðis komplekss ir mazinâjies, bet sapnis par samçrîgâm, mazâm krûtîm ir palicis un domâju, ka kâdreiz tuvâkajâ laikâ viòa îstenos krûðu samazinâðanas operâciju. TAgad viòa dzîvo un strâdâ lielbritânijâ, kur sievietçm vidçji ir lielâkas krûtis nekâ LV, lîdz ar to vismaz ir iespçja iegâdâties glîtu un çrtu veïu.
Es arî labprât gribçtu nevis 75C bet mazâkas :) lai gan vîrs protestç :)))
Nu patîk man labâk mazâkas krûtis :)

Lola - attiecîbâ uz operâciju varbût tieðâm nogaidi. Sagadi vismaz 21 gadu, lai organisms attîstâs un izveidojas pilnîbâ. Paðreiz vajadzçtu strâdât pie to nostiprinâðanas ( Joga, pilates, Merlinas Monro vingrinâjumi) , kâ arî naktî bûtu vçlams gulçt topiòâ (krûtis saturoðâ, bez stîpâm). UZmanîgi ar orâlo kontracepciju, no tâs manâm paziòâm un man arî ir palielinâjuðâs krûtîs gandrîz par izmçru.
uj
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 12:12
E izmçra krûtis irnepiecieðams samazinât, jo tâs vairâk kaitç veselîbai nekâ izskatam........
Par tievajiem, apaïajiem - nu, nav jau tâ, ka tâs tievâs sçþ malâ un dzîvo bez vîrieðiem, un paskatîsimies brîvdienu vakaros uz pâriem.............cik tur tâ apaïuma?
Laikam tieðâm gribas notuðçt un attaisnot slinkumu un nolaidîbu.........var bût arî nç:)
,,,
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 12:14
Man nav skaidrs kâdçï ne tik slaidâs sauc par slinkâm? Neticâs, ka cilvçks arî ar 75+ svaru var justies labi?
tralala
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 12:39
Ir cilvçki, kuri veselîbas dçï nevar nomest svaru, lîdz normâlam lîmenim, bet, pârçjie tieðâm ir slinki, jo ne pa velti ir tâds optimâlais svars(ar kuru cilvçks nemaz neizskatâs kârns), kurð veselîbai ir oki, bet paaugstinâts svars agri vai vçlu sit pa veselîbu:(
,,,
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 12:43
Vai nevçlçðanâs ir slinkums?

Tos, kas pçc Svara vçrotâjiem ietilpst optimâlâ svara râmjos, jamie anorektiíu pielûdzçji visus kâ vienu pieskaitîtu resnajâm celulîtpakaïâm ((c) Princis iz delfiem).
tralala
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 14:55
Jâ, nevçlçðanâs rûpçties par sevi ir slinkums, diemþçl, bet tâ ir.
,,,
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 15:01
Nevçlçðanâs ir slinkums. Tâ laikam jauna terminoloìija.
Negribu lidot kosmosâ. bet nez vai tâpçc,ka slinkums...
olga
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 16:06
Ziet,buut lielu kruushu iipashnieciecei nemaz nav forshi,tiiri no veseliibas viedoklja.nenormaali saap mugura,jo mugurkaulam ir ljoti liela slodze.....:((
sofa
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 16:06
,,, Vçlme kasîties par dajebko? Vai liekâ svara problçmas?
,,,
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 16:43
sofa

Nikna no neçðanas?
sofa
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 17:27
Man ir normâls svars, un proporcionâls augums, kurð ïoti patîk vîrieðiem, turklât es çdu normâli un normâlus çdienus!
Bet tagad nu ir skaidras, kaTev ,,, ir liekâ svara problçmas, jo savâdâk jau neaizstâvçtos, vai ne?:)
,,,
Re: Krûðu operâcija
16.01.2006 17:32
Man nav liekâ svara problçmas, tâ kâ domâ citu teoriju.

Vai ne?
Re: Krûðu operâcija
18.01.2006 10:54
uuu... ,,, atkal kasijies :DDDD normala paraadiiba... :)))
,,,
Re: Krûðu operâcija
18.01.2006 10:56
Mateus atkal pievienojas bâbu kaðíiem. Ar jau ierasta lieta.
Re: Krûðu operâcija
18.01.2006 11:20
Vispaar jau es tikai secinu, bet neba nu Tu buusi taa ko njemshu veeraa :D Un ja taa labi padomaa, es shai diskusijaa iesaistijos jau sen un ja vel labaak padomaa.... Tev tik ljoti noziimiigs diskusijaas shkjiet dzimums? Un kur tad muusdienas populaaraa teeze: dzimumu vienliidziiba? :D
,,,
Re: Krûðu operâcija
18.01.2006 11:22
Tu jau parasti tikai secini, tikai pasaki, tikai s kraju...
Re: Krûðu operâcija
18.01.2006 11:26
:D
ooukeij...ooukeij :Dkaa teiksi =))))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 21?
Ziņa: