atkal par tableteem

Aizsāka amelie 

atkal par tableteem
16.01.2006 17:28
2 gadus mani paarnjeemusi depresija, un veel taas visas eeshanas probleemas. kad dzeru zaales-tad prieks ar manaa galvaa, bet nu kaa nedeelju nedzeru un vairs sevi pilniigi nepaziistu. nevajag jums aprakstiit tos visus simptomus, jo juus jau pashi zinaat. taatad-dzeru 3 veidu antidepresantus(tas protams mani neiepriecee), bet neeju pie taa psi- runaaties. vai ar zaaleem vien var izaarsteet depresiju?
Re: atkal par tableteem
16.01.2006 17:32
tas bija taa-ko veel dariit bez taam zaaleem? kaa straadaat ar sevi?
zâlîte
Re: atkal par tableteem
16.01.2006 17:33
briesmas, cik ðeit daudz depresîvu cilvçku
~~~~~
Re: atkal par tableteem
16.01.2006 17:35
Jâ es ar pievienoðos. kautgan daþreiz jûtos ideâli, mazliet vienaldzîgi, bet citreiz pricâjos bez iemesla kâ zâbaks, dîvaini ne ? =D
,,,
Re: atkal par tableteem
16.01.2006 17:38
Ar zâlçm vien izârstçt nevar. var paveikties, ja zâïu lietoðana slaikâ mainâs kaut kas Tavâ dzîvç, kas Tevilabi ietekmç un viss ir OK. bet tâ gadoties reti. Pârsvarâ agri vai vçlu nâk viss atpakaï,ja nav tikts skaidrîbâ par to, ka sir tas, kas traucç. ganjau ka kâdam ir metodes, kâ to paveikt paðam. bet domâju, ka tandçmâ ar speciâlistu tas varçtu bût daudz produktîvâk.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 14?
Ziņa: