man liekas ka par mazu......

Aizsāka Nekas Nekur..=] 

sieviete
Re: man liekas ka par mazu......
19.01.2006 17:11
tieði tâ!
Metamajam jâbût tik lielam, lai gadijumâ, kad meitenes vagînas muskuïi ir pârâk vâji, atliek kâds sprîdis, ko padraèît.
zhaba
Re: man liekas ka par mazu......
19.01.2006 17:23
pamasç meitenei starp krûtîm :)
Re: man liekas ka par mazu......
19.01.2006 17:39
Es ir beigts.......$.......þetons tev. Norçcos lîdz asarâm:)))))))))))))))))
margrietina
Re: man liekas ka par mazu......
19.01.2006 20:30
nu nav jau svarigs cik tev vins ir liels tak,vajag tik macet darboties!:)tad jau ari ar mazu var panakt labi labo efektu meitenei!!:)
pelite
normals izmeers!!!!!!
19.01.2006 20:32
Nesatraucies, vismaz man likas, ka tas ir ideaalais izmeers! Kaut manam virietim buutu vismaz 15 cm vinja 13 cm vietaa...... (smaga nopuuta..) bet, ja miil, tad pienjem!

ps, turklat tava vecuma vel neesi nobriedis, lidz 25 gadiem buus ja ne garaks, tad resnaks nedaudz tocna!
Zina
Re: man liekas ka par mazu......
19.01.2006 20:40
Tu tieðâm domâ ka 2 cm tâ vaina?
peliite
Re: man liekas ka par mazu......
19.01.2006 20:48
Zina, jaa, domaju gan, ka saja gadijumaa 2 cm buutu ideaali, es jau esmu kljuvusi pieticiiga! Tas tadelj, ka ieprieksejam virietim bija 16 cm, laikam biju jau tiktal pielaagojusies, ka tagad gruutaak..

bet, nekas, ir taks vel mute un rokas! =))))))))))
deviln
Re: man liekas ka par mazu......
19.01.2006 21:43

pluume
..... man likaas ka 18cm ir videejais izmers <'0.o'> :))

kas tur teica ka izmeram nav noziimes tas galiigi garaam saka, izmeeram ir noziime taam sievieteem kuras orgasmu var sasniegt tikai tad, kad pieskaraas maksts galam, karoche erogeenaas zonas ir izvietotas visvairaak dziljumaa
un nav ko beedaat, ja kaadai sievietei nepatik ka par iisu tad atrodi citu, vai izmanto dzimumloceklja pagarinaataajus

un arii nesakiet ka 19cm ir labaak, piemeeram man gribaas liidz galam, bet ir bijushas 3 sievietes kuraam saak saapeet ja par dzilju

taatad katrs cilveeks ir savaadaaks
......
Re: man liekas ka par mazu......
20.01.2006 07:50
Ko, jus visas saviem viriesiem loceklu garumus ziniet???!!! Merat vai ka?
Man pat prata nav nakusi doma uzzinat, cik gars manam. Kads ir, tads labs gana. Laikam jau nav nekads mazinais, ja nav radusies doma sakt merit :0))
HUJ
Re: man liekas ka par mazu......
20.01.2006 08:40
Izmçrs(16cm)+agra ejekulâcija...vot tad gan nekam neder.Tad tik atliek norobeþoties no daiïâ dzimuma pârstâvçm,lai nebojâtu viòâm dzîves!
ko tu njemies! tas ir Latvijas standarts!Cik tad tavuprat ir jaabuut garam?Man tads iespaids, ka tu ar kadu esi meeriijies kaa tai filmaa par Bonjuku vai arii saklausiijies "varonjstaastus"! :DDD
Mans ieteikums:Mazaak klausies varonjstaastus no saviem pzinjaam un draugiem cik kuram garsh un cik meitenes apmierinaajis, tad taadi kompleksi neradiisies!

Jçkabs
Re: man liekas ka par mazu......
20.01.2006 16:47
Man katru dienu e-pastâ nâk ðâds paziòojums varbût vari izmantot.

Subject: [SPAM] - Penis Enlarge Patch has anti-depressant properties, - Email contains a url listed on multi.surbl.org

Return-Path: mcizpbcdhps@hotmail.com Message-ID: X-OriginalArrivalTime: 19 Jan 2006 03:45:00.0435 (UTC) FILETIME=[B93BA630:01C61CAA] Date: 19 Jan 2006 05:45:00 +0200 N0t satisfied with your penis size? There’s an easy way to correct everything as Advanced Gain Pro Pills is the professional staff for such cases.
You will be just impressed to see an effect of these pills.
And even more, if you will buy now you will get a book about sex secrets for free.

STILL HESITATE http://www.sorymi.com/pt/
Ogijs
Re: man liekas ka par mazu......
20.01.2006 16:54
Nevajag neko izmantot, gluþi otrâdi - vajag e-pasta filtru nokonfigurçt tâ, lai ðitâs stulbîbas sûtîtu uz miskasti bez pârsçðanâs. Tas vienkârði ir bizness, kas balstîts uz idiotiem, kuri naktîs nevar mierîgi gulçt, jo ðiem ðíiet, ka mazais draudziòð nav pietiekami izaudzis. Kur ir aitas, tur agri vai vçlu ieradîsies cirpçji. Pie Jçkaba jau ir klât!
maigonis
Re: man liekas ka par mazu......
20.01.2006 17:51
Palasi Cosmopolitan es tur taadas gudriibas samaacijos par sievieshu anatomiju ka vareetu buut seksapatalogs ja tu palasiisi vismaz 5 cosmopoliten zurnaalus garumam nebuus noziimes.

P.S. nezinu varbuut man tieshi tie iistie Cosmopolitan traapijushies pa rokai.
ko man darit ja mana sieva negrib ar manim mileties,mans dzimum lociklis ir 18 cm gars es uzskatu kad tas nau ne liels ne mazs
milas sievietes iesakiet kautko
dfdfdf
Re: man liekas ka par mazu......
11.12.2011 20:05
Ne jau ar locekli sieviete mīlejas, bet gan ar vīrieti. Atrodi mīļāko.
Re: man liekas ka par mazu......
13.12.2011 11:07
aigars41
Atvaino, bet Tu pat rakstīt normāli neesi iemācījies, es arī ar tāādu negribētu mīlēties! :-))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 23?
Ziņa: