Attaarposhanas liidzeklji

Aizsāka Jautajums 

Jautajums
Attaarposhanas liidzeklji
10.02.2006 18:38
Jautaajums: ja ir taarpi veederaa, tad peec Mebendazola vai kaada cita populaara attaarposhanas liidzeklja lietoshanas, cik aatraa laikaa tie izvadaas no organisma un vai tie izvadaas veselaa veidaa vai sashkjiidushaa? Ja nekas nevadaas laukaa, tad tas noziimee, ka taarpi nav bijushi, vai vienkaarshi tie nav redzami?
Re: Attaarposhanas liidzeklji
10.02.2006 19:01
Viss atkaraajas no taa cik tev aatri vispaar veeders ieziet, var iziet 1 dienas laikaa, var 3-4.
Ceermes vismaz naak veselaa veidaa, par lenteni - nezinu.
Nu ja bija spaliishi - var arii nepamaniit, bet var arii buut taa ka taarpu nav, jo to nekad nav biji :)
Jautajums
Rix
10.02.2006 19:11
Ja zaales ir izdzertas diennakti atpakalj un paaris stundas atpakalj ir izgaajis veeders un nekas tur nav pamaniits, tad ko tas vareetu noziimeet, ka taarpu nav bijis, vai ka vinji veel nav izgaajushi?
Re: Attaarposhanas liidzeklji
10.02.2006 19:13
Nu veel var pagaidiit. Paaris dienas.
Jautajums
Rix
10.02.2006 19:40
Pagaidiit taadaa zinjaa, ka veel paaris dienu laikaa var iznaakt aaraa? Kaapeec tik ilgi tas process vareetu buut? Es domaaju, ka viss notiek diezgan aatri, nu maximaali diennakts laikaa...
Re: Attaarposhanas liidzeklji
10.02.2006 19:42
Viss atkariigs no taa kur tie taarpi ir. Bariiba tak ar tev neiziet cauri tieshi 24h.
jaaa
Re: Attaarposhanas liidzeklji
10.02.2006 23:33
Man taads jautajums nomoka- ja man kadreiz ceerme (isti neatceros- varbuut pat divas) bija pati iznaakusi aaraa, un es to lietu nokluseju un nekadas zales nelietoju, tad var buut taa, ka citas ceermes veel turpinaaja dziivot manii? Vai var arii veel tagad vinjas buut, kad dazhi gadi pagaajushi. Izlasiiju sho topiku un atcerejos senaas skolas gaitas :)
Re: Attaarposhanas liidzeklji
10.02.2006 23:44
Driizaak jau ne.
Jautajums
Rix
11.02.2006 19:02
Nu taa, shkjiet, ka tu daudz zini par sho teemu un taapeec naakamais jautaajums! Nu luuk ir jau tieshi 2 diennaktis pagaajushas kopsh zaalju iedzershanas un veel arvien nekas nenaak aaraa! Vai driixtu priecaaties, ka man ceermju nav? Man taapat kaa "jaaaa", dazhas dienas atpakalj viena ceerme izsliideeja beigta aaraa un taapeec uzreiz dzeeru zaales! Ja tagad nekas nenaak aaraa, tad var taa buut, ka taa bija vieniigaa?! Protams, ka ieshu analiizes nodot, bet vai vareetu buut taads briinums, ka manii nekaa nav?!
Re: Attaarposhanas liidzeklji
11.02.2006 19:14
Parasti jau vinjas ir vismaz divas un vairaak. Kaut teoreetiski var buut viena - taa pati no garlaiiibas nospraagst un iznaak aaraa. Ja ir vairaakas - sapaarojas un peec laika naak jauninie pasaulee. Viniem gruuts celsh, jaaiziet cauri visam kermenim uz plaushaam, tad rijot kreepas nokluust zarnaas kur izaug citas ceermes.
Gaidi vien analiizes, kaut gan vienu reizi pasham bija aizdomas par shito lietu - nopirku Vermox un izdzeeru. Miers maajaas :)
pîrâdziòð
Re: Attaarposhanas liidzeklji
12.02.2006 20:16
Ja negribas dzert tos trakos medikamentus,tad labs palîgs pret spalîðiem ir kirbju sçklas-neceptas,íiploki-tos jâçd ik pçc 2 stundâm,ja ietin doktordesâ,tad nesmird.Nu jâa tos var bâzt arî dibenâ-tas tie târpiem dikti nepatîk.Bet galvenais-mazgâjiet vienmçr rokas un sabiedriskâs toletçs cenðaties pçc iespçjas mazâk grâbstîties apkârt un sçdçt uz poda.
Re: Attaarposhanas liidzeklji
12.02.2006 21:45
Spaliishi pashi pamet organismu, jaapgriez tikai nagi, un jaasterilizee apakshvelja (ar karstu gludekli). Taadaa veidaa spaliishi pamet organismu 7 dienaas, bet ja regulaari kasa dibenu, olinjas nonaak zem nagiem, tad mutee un taa bez gala.

Nu tautas mediciina - kiploki, kirbju seeklas un kakjpeedinjas. Bet Vermox ir ir tomeer labaaks - plashaaks spektrs un drosh rezultaats.



Ziòojums rediìçts (12-02-2006 21:52)
pîrâdziòð
Re: Attaarposhanas liidzeklji
13.02.2006 18:01
Nu redz,tos tautas lîdzekïus jau arî ârsti iesaka.....nu jâ un arî tabletes.bet nu dekaris ir kaut kas briesmîgs-kurð kaut ko tâdu ir izdomâjis?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 23?
Ziņa: