Un tomçr... vçlreiz par dziedniekiem.

Aizsāka Liberty 

Liberty
Un tomçr... vçlreiz par dziedniekiem.
11.02.2006 14:04
Lûdzu bez þults.
Iesakiet kâdu, patieðâm labu dziednieku.
Paldies.
esmu bijusi pie daudziem, bet neviens nepalîdzçja un pie veronikas tocen nav jeegas iet- taa jau sen nojuugusies...
Re: Un tomçr... vçlreiz par dziedniekiem.
11.02.2006 16:37
Esmu dzirdçjusi, ka Rolands Tiltiòð ir labs. Òemot vçrâ, ka viòð nereklamçjas, varbût tâ arî ir?
Ja nereklamçjas, tad labs. :) Iedomâjos dakteri, kas aizgâjis pagrîdç, lai tiktu uzskatîts par labu....
Re: Un tomçr... vçlreiz par dziedniekiem.
11.02.2006 17:17
Viòam vienkârði nav tâdas vajadzîbas. Cilvçki paði viòu atrod.
Es biju pie Tiltinja. Itkaa visu pateica pareizi, kaut kaadas speejas jau vinjam ir.
mellene > Viòam vienkârði nav tâdas vajadzîbas. Cilvçki paði viòu atrod.

-
Kâ, uz oþu? Pat tagad, cilvçki, kas viòu meklçs, atradîs to pateicoties tavai reklâmai. :)))
aijeen! Kaut kâdas spçjas ir jebkuram.
Labs ir "mellen", es nekasos un tevi apmçram sapratu, bet piekrîti, ka pirms kâdu apmeklçt tomçr ir interesanti uzzinât, ko viòð vispâr piedâvâ izòemot to, ka parunâsies ar mani.
Re: Un tomçr... vçlreiz par dziedniekiem.
11.02.2006 18:06
Droði vien to paðu, ko citi dziednieki. Viens no punktiem parasti ir dziedinâðana ar bioenerìiju. Kâ kuram tas palîdzçs tâpat nevar zinât.
Es eju pie Rolanda Tiltinja, es pat iisti nezinu, vai pateica preciizi diagnozes, kaut ko jau nosauca, bet no ieshanas pie vinja juutu ietekmi, pirmajas reizees saapeeja taadas vietas, kas ieprieksh nesaapeeja, vinjsh ar energjiju dod paasinaajumus nevesalajaam vietaam un tad ar energjiju taas izaarstee, es eju lai mani uzlaadee, jo man ir ljoti shvaks energjeetiskais lauks un ziniet, tagad juutos daudz labaak...Vinsjh priecaajaas viendien, ka vienam mazulim bija bruka un vinjsh speeja paliidzeet un taa samazinaajaas par 80 % un nevajadzeeja taisiit operaaciju. Protams, pie vinja tik daudz cilveeku neietu, ja nejustos labaak... Vinjsh pienjem 4dienaas un 5dienaas, Merkjelja ielaa 7, 3. staavaa.
Zinu Artûru Tiltiòu, arî viòð pieòem Meríeïa ielâ, bet otrdienâs.
Viòam ir arî mâjas lapa. http://www.dziednieks.at.lv
Bruka samazinâjâs par 80%- atpakaï iespieda un domâ, ka izârstçjis? Nu gan sviests.

Neko nesaku par ðvaka enerìçtiskâ lauka uzlâdçðanu, ka tik palîdz, bet bruka...
Re: Un tomçr... vçlreiz par dziedniekiem.
11.02.2006 19:09
,,,
Tu nekaa nerubii - taa ir astraalaa bruka.
Ko jûs piesienaties cilvçkam, kas no ðîm lietâ nekuja nesajçdz. :)))
Re: Un tomçr... vçlreiz par dziedniekiem.
11.02.2006 19:15
Tâ drîzâk ir nevis enerìçtiskâ lauka uzlâdçðana, bet enerìijas plûsmas noregulçðama. Par bruku gan grûti iedomâties, kâ tas var notikt.
mellene- tas var buut gan, gan. tikai jautaajums ko ,,, sauc par en. lauku.
abudabii:

Kur pazudi? Es tik pçc tevis tvîkstu!!!
es jau esu tepataas :))
Es tik iekomentçju lailuka postu. man ir absolûti vienalgâ, kâ to sauc enerìçtikas teoriju piekritçji. Manâ gradâcijâ ðitâ slimîba saucâs bïednaja òemoè jebðu nav laikus pie vîra izdota. Bet labi, ka dziednieki ar to tiek galâ, jo klasiskai medicînai tâ ir kâ elektrîba- tumða lieta, kas gaiði spîd.
Domâju, ka ar tiem dziedniekiem ir tâ / ir, kuri tieðâm var palîdzçt, bet strarp viesiem ir arî tâdi, kas ......../
Nu un kurð var pateikt, vai viens vai ..... dziednieks ir tieðâm zinoðð un varoðð, vai viltvârdis. (pieïauju, ka ir arî tâdi)
Nu jau bûs kâdus 15 gadus atpakaï (tad vçl nebija oficiâli dziedn. kabineti) / viena kolçìe apmeklçja pâris tâdus, kas apm. 20 cilvçkus sasçdinâja vinâ telpâ / pats sçdçja pretî un skatîjâs uz visiem. Savâca ls / èau !!!
Nezinu / var jau bût, ka arî iedarbojâs uz kâdu kaut kas.
Pati gan ar ticu ðiem dziedniekiem / bet kurð ir tas ÎSTAIS ????????
Skumjai

Es jau apmçram par to paðu, redzies kâds tur nereklamçjas, jo viòam nevajagot, bet es tieði pirms apmeklçt dziednieku vçlos kaut nedaudz saprast - kas ir kas! Tâpçc informâcijai par viòiem ir jâbût pieejamai un atklâtai, nevis tikai tâdâ lîmenî - viena tante teica.
Man ðad tad pavîd jautâjums / kâdâ veidâ ðie dziednieki saòem savas darboðanâs atïaujas (vai nu kâ to legalizçto darbîbu saukt).
Kâdreiz skatot kâdu þurnâlu- Dziednieks- tajos ir vesela lapa ar dziednieku vârdiem+ tel.n.+ kur pieòem.
Tad jau tie, kuri izsniedz ðo sertifikâtu / ir visgudrâkie (visspçjîgâkie) / vai kâ ???
Re: Un tomçr... vçlreiz par dziedniekiem.
11.02.2006 23:06
Tas nozîmç, ka viòu spçjas ir pârbaudîtas tâdâ nozîmç, ka viòi vispâr spçj kaut ko uzlabot cilvçka veselîbas stâvoklî. Taèu tas negarantç, ka viòi varçs izdziedinât jebkuru.
Ir kaut kâda dziednieku asociâcija, kas viòus sertificç. Uz kâdiem pamatiem to nu gan nepateikðu.
,,,
interesanti toch,kaa vinjus sertificee:) Viens uz otru paarbauda savas jeelaas speejas?
piem, dziedniek A. jums paarrauta aura. Jaa, dziedniek B., man tieshaam paarrauta aura. Jums diploms:))))
Zinu, ka man draudzene ar mâti izgâja dziednieku kursus. Ko tur mâcîja nezinu, bet nu mâte pçcâk sev katru vakaru zaïo èakru masçja un man stâstîja kâdus debiliíus gatavo medicînas augstskolas. jo pareizi esot ar oraòþo (krâsas varu sajaukt) èakru atvçrt krûðukurvi, izòemt sirdi un katru dobumu ar pirkstiem domâs izmasçt. i tad var iet gulçt i nek;adas sirdssâpes neesot. A meita (mana exdraudzene) zîdainim temperatûru ârstçja- bçrnam nâca zobi i bij temperatûra- tâ nu bûrâs virs gultiòas ar kâdiem tur burvju vârdiem i brînums, no rîta temperatûras vairs nebija. es jau negâju sagraurt viòas pârliecîbu sakot, ka i bez burðanâs tâ temperatûra bûtu pârgâjusi, ne jau uz mûþu palikusi. Tik nez kâp[çc pati ar savu kardioneirozi joproj;am staigâ, nekâdas èakras nelîdz.
Re: Un tomçr... vçlreiz par dziedniekiem.
11.02.2006 23:30
Viòi to auru salâpa un tad pârbauda ar îpaðu aparâtu

http://www.e-misterija.lv/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=185&mode=thread&order=0&thold=0
Man ir vienlaga, ko juus sakaat, bet man ir labi... zinu, cik slikti es jutos pirms gada un cik labi juutos shodien....protams, tas neizsleedz to, ka es uzticos akli tikai dzienieciiai, nee es apmekleeju arii parastus aarstus. Ja saliidzinu Roladu ar vinja bralai Artuuru, tad man liekas, ka speeciigaaks ir Rolands un arii rindas pie vinja ir ljoti garas, pie Artuura - tikpat kaa cilveeku nav. Secinaajumus izdariet pashi.... Rolands nereklameejas taadeelj, ka vinjsh jau nespeej visus pienjemt jau taa, ja butu reklaama, tad vinjam vajadzeetu straadaat cauras diennaktis.
Un nekad nevajag aizmirst - vienam var paliidzeet, citam nee jeb kas der vienam, tad var nedereet citam!
Placebo+ laba psihologija:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 25?
Ziņa: