krampji kâjâs!!!

Aizsāka Sussis 

krampji kâjâs!!!
12.02.2006 19:10
Nezinu ko darît! Pçdçjâ mçnesî man bieþi metâs kâjâs krampji.Tas notiek esot miera stâvoklî, gan arî ejot. Naktîs arî daþreiz pamostos no sâpçm, jo krampji sarauj kâjas spçcîgi. Esmu satraukusies, varbût kâdam arî tâ ir?Kâpçc tas tâ notiek? Iesakiet, ko man iesâk!
mazâ
Re: krampji kâjâs!!!
12.02.2006 19:23
Varbût tev kâds asinsvads sprostojas ciet,nenotiek laba asinscirkulâcija un tâpçc rauj krampjus.Varbût tev ir problçmas ar vçnâm? Aiziet pie ârsta gan vajadzçtu.
Re: krampji kâjâs!!!
12.02.2006 19:37
Pie arsta aiziet gan vajadzetu -kaposta lapas labi palidz - K vitamins
mazâ
Re: krampji kâjâs!!!
12.02.2006 19:45
Vai tad kâposta lapas nebija pampuma mazinâðanai?
Re: krampji kâjâs!!!
12.02.2006 20:15
Par iemeslu neko sakariigu pateikt nevaru bet tas vareetu buut saistiits ar mineraalju vai mikroelementu truukumu. Paliidz Magvit B6. Veel lasiju tepat forumaa ka citi sho probleemu noveersushi ar kalcija paliidziibu. Kadu laiku lietoju Calcigran un arii ir labi taa kaa nezinu kursh labaaks. Ieteiktu saakt ar Magvit B6.
123
Re: krampji kâjâs!!!
12.02.2006 20:21
man krampji velk kaajaas peec fiziskaam slodzeem. arii naktiis. man jau taa visu dziivi un mani tas it nemaz netraucee, jo ir pierasts. vienkaarshi jaaiztaisno kaaja cik vien taalu var - jaaizstiepj un tad parasti paariet. veel paliidz riiveeshana ar spirtu. vispaar manam teetim arii taa ir, varbuut iedzimts...bet vispaar man taa sen nav bijis:P
123
Re: krampji kâjâs!!!
12.02.2006 20:25
un man shkjiet, ka ar asinsriti tam gan nekaada sakara nav. taa ir muskulju saraushana...bet nu speciaaliste neesmu.:P
Re: krampji kâjâs!!!
12.02.2006 21:33
mazaa - par pampumu neko nezinu, bet par kramjiem+kapostiem gan:)
Re: krampji kâjâs!!!
12.02.2006 21:43
Es ar par magniju, varbuut veel kaalijs.
Saka ka daziem hiniins laiidz - toniks jaadzer (bez dzina) :)
Veila
Re: krampji kâjâs!!!
12.02.2006 23:13
Man rauj jau no vasaras katru nakti. kad padzeru Magni, pâriet uz laiku. bet man gan ir vçnas stipri sliktas. Nav mirstamâ vaina, nomierinies!
Veila
Re: krampji kâjâs!!!
12.02.2006 23:14
Man rauj jau no vasaras katru nakti. kad padzeru Magni, pâriet uz laiku. bet man gan ir vçnas stipri sliktas. Nav mirstamâ vaina, nomierinies!

klaudija
Re: krampji kâjâs!!!
13.02.2006 09:13
par toniku bez dþina nezinu,bet Mane B6 palîdz ar garantiju
Re: krampji kâjâs!!!
13.02.2006 14:15
K. var buut arii aterosklerozes veestnesis-Padma,protams arii Mg truukums-taa kaa apmeklee dok.
Garâmejot
Re: krampji kâjâs!!!
13.02.2006 15:58
Arî organiskâ kâlija trûkums. Pastiprinâta vârâmâs sâls lietoðana pastiprina arî kâlija zuðanu ðûnâs, un tas nav pieïaujams, jo tas nodroðina nervu sistçmas normâlu darbîbu un regulç kalcija vielu maiòu.
nelaimîgâ
Re: krampji kâjâs!!!
13.02.2006 18:11
Kas tu esi Rix,vai medicînas darbenieks? tev visos tematos ir atbildes un ieteikumi.
Re: krampji kâjâs!!!
13.02.2006 19:14
Ko isti tu gribeji dzirdet?:)Diagnozi? Pati tacu rakstiji :"Kâpçc tas tâ notiek? Iesakiet, ko man iesâk!"tad nu te ir vairaki varianti...
Rigonda
Re: krampji kâjâs!!!
13.02.2006 21:12
A man doks teica, ka tas no vçnâm un tâ vnk ir un bûs...
cipste
Re: krampji kâjâs!!!
13.02.2006 21:18
Man arî liekas, ka tas no vçnâm. Aizej uz konsultâciju pie kâda vçnu daktera.
x-man
Re: krampji kâjâs!!!
13.02.2006 22:38
Veenas krampjus nedod, bet smaguma un noguruma sajuutu gan. Asinsvadu probleemas- tipa arteeriju buutu,ja tu buutu vecs (a). Vai nu tad tev jaabuut ljoti smagam fiziskam darbam
Re: krampji kâjâs!!!
13.02.2006 23:10
nezinu vai gan taa ir taisniiba: bet pa cik es speleju futbolu un uz kajam ir liela fiziska slodze, es ar naktis vai beidzos nost...bet tad es kaut kur padzirdeju ka tie krampji metas ari tad ja ir udens trukums organisma...tagad vienmer 3l pudele liidz un kops ta laika man tie krampji nav....bet ja tas ir kasa cits tad es nevareshu neko citu ieteikt...;(Sussis rakstîja:

> Nezinu ko darît! Pçdçjâ mçnesî man bieþi metâs kâjâs
> krampji.Tas notiek esot miera stâvoklî, gan arî ejot. Naktîs
> arî daþreiz pamostos no sâpçm, jo krampji sarauj kâjas spçcîgi.
> Esmu satraukusies, varbût kâdam arî tâ ir?Kâpçc tas tâ notiek?
> Iesakiet, ko man iesâk!
Draudzene
Re: krampji kâjâs!!!
14.02.2006 00:24
Ja man sâk kâjas vilkt uz krampjiem, tad zinu, ka trûkst magnija, Izdzeru kâdu porciju Magne B6, un viss kârtîbâ. Kad atceros, ka viena neiroloìe to sauca par veìetatîvâs nervu sistçmas distoniju un izrakstîja tâs lietas kâ Finlepsînu un Amiridînu, sarkstiski smiekli nâk. Protams, var jau bût visâdi gadîjumi, bet no citu rakstîtâ redzu, ka ðis ar to magnija trûkumu ir visai izplatîts variants.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 9?
Ziņa: