Nopietns jautâjums kâdam speciâlistam!

Aizsāka Santa 

Vakar, kad braucu mâjâs ar trolejbusu, jutu, ka man paliek slikt, domâju, ka tas ir no bezgaisa, tâpçc nâkoðajâ pieturâ izkâpu, apsçdos uz soliòa un kad likâs, ka viss ir atkal kârtîbâ iekâpu nâkoðajâ trolejbusâ, lai turpinâtu braukt uz mâjâm, bet kad trolejbus sâka kustçties, sapratu, ka man vçl ar vien ir slikti un kïûst vçl sliktâk. Palika tumð gar acîm un kamçr nebiju nogâzusies, atkal izkâpu. Es apsçdos un jutos tik briesmîgi, ka domâju, ka nomirðu, gribçju palûgt pieturâ stâvoðajam vîrietim, lai izsauc âtros, taèu nebiju spçjîga pat parunât. Tad man izsitâs auksti sviedri, ausîs sâka dþinkstçt...un tad viss lçnâm pârgâja. Kad jutos pietiekami labi, lai tiktu uz mâjâm, iekâpu trolejbusâ un aizbraucu!
Kas tas bija, es tieðâm ïoti nobijos, tik slikti jutos pirmo reizi! Vai tas bija saistîts ar sirdi vai ar kaut ko citu?
Paldies jau iepriekð!
Tas bija ìîboòa priekðvçstnesis. vai Tev nav gadîjumâ zems asinsspiediens + nebiji paçdusi + biji nogurusi + karsts laiks = ìîbonis. Izeja - kad jûti, ka paliek slikti un kâjas ðïauganas un viss kâ aizmiglojas - steidzîgi vai nu pasûkât kâdu skâbu ledeni, vai iedzert ûdeni, vai iekost âbolu.
Vai tagad man visu mûþu somâ bûs jâtur skâbas ledenes! Ðobrîd man ir bail pattroleibusâ kâpt! Domâju, ka tik atkal nepaliek slikti!
Iemeslu Tavai problçmai var bût daudz. Var bût ir vçrts izrunâties ar savu ârstu? Pie iepriekð minçtiem iemesliem vçl varu piebilst: grûtniecîbas sâkums?, ilgstoða atraðanâs saulç pirms tam, pârkarðana?- tas tâ, kas âtrumâ ieðâvâs galvâ...
Labdien, Dr. Vita!
Ar ârstu jau biju runâjusi kâdu laiciòu iepriekð, jo man ðad tad palika slikti ar sirdi, taèu tik slikti vçl nebija bijis. Mamma to sauc par sirds aritmiju, lai gan ðoreiz jutos citâdi slikti, nekâ tad, kad ir aritmija. Taèu tad, kad man 'veica kardiogrammu, mana ârste teica, ka nekas nopietns neesot. Grûtniecîbu, ðíiet, var atmest, jo man pçc ðî gadîjuma bija mçneðreizes. Un arî saulç es îpaði daudz nebiju uzturçjusies pirms tam...lai kas tas arî bûtu, vai man somiòâ bûtu jânçsâ lîdzi kâdas zâles, piemçram, korvalols?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 13?
Ziņa: