Muguras sâpes

Aizsāka Jolanta 

Muguras sâpes
03.07.2002 15:54
Jau kâdus 3 gadus mocos ar regulârâm muguras sâpçm.Tâ kâ studçju,tad slodze bieþi vien ir ïoti liela un sesijas laikâ.protams,pârmçrîga.Man ir tikai 20 gadi un tâdçï esmu nesapraðanâ,ko man darît.Vai tas ir normâli,ka vakaros,kad man vçl ilgi un dikti jâmâcas,jau nevaru nosçdçt ilgâk par 20 min. - sâp tik ïoti,ka vienîgais,ko varu darît- likt grâmatu pie malas un atgulties.Tad pçc brîtina atkal 20 min.pamâcos un atkal esmu spiesta atgulties.Biju pie ìimenes ârsta - uztaisîju rentgenus un konstatçja skoliozi+jostas/krustu daïas skriemeïu kustîgumu.Biju arî pie neirologa,bet viòð man teica,ka tas esot jaunîbâ normâli,tomçr nekâdi nespçju ticçt,ka ðâdas sâpes ir normâlas.Varu izturçt diezgan daudz,tomçr,kad tiek traucçts jau normâls dienas ritms,tad nespçju to ilgâk izturçt!Vçl bûtu jâmin,ka vingroju katru dienu vismaz 40 minûtes un esmu arî izgâjusi masâzas,kâ arî pçc iespçjas apmeklçjusi baseinu.
Varbût kâds man varçtu ieteikt kâdu konkrçtu ârstu,pie kura griezties ar ðîm sûdzîbâm?Varbût kâds varetu vienkârði dalîties savâ pieredzç?
Jau iepriekð paldies-

Jolanta
Krista
Re: Muguras sâpes
04.07.2002 08:38
Vai pie manuaalaa terapeita biji. Veelams apmekleet to 2 reizes gadaa.
Atnâciet uz konsultâciju !
Ar cieòu dr . A . Zemîtis . tel . 9266066 .
Rîga Strçlnieku iela 11
www.rehab.lv /BOA
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 15?
Ziņa: