aarsta izzinna lauliibaam

Aizsāka Cita Saule 

Cita Saule
aarsta izzinna lauliibaam
10.07.2002 16:20
Vai tiessaam suuta pie daudziem dakteriem. Zinu, ka vieniem uzreiz uzraksta izzinnu, bet citus visur suuta...
hm
Re: aarsta izzinna lauliibaam
10.07.2002 17:00
Aizej pie sava gimenes arsta. Mus nekur apkart nesutija.
Cita Saule
Re: aarsta izzinna lauliibaam
10.07.2002 21:36
ARSaa nav ggimenes aarstu, tikai terapeits, un citur es neeju (attieciigi ggimenes aarsta man nav). Uz riitdienu pierakstiijos, bet administratore teica, ka buus jaataisa asinsanaliize, plaussu "bilde" u.c. Cerams, ka aarsts domaas citaadaak.
Dr. Dace
Re: aarsta izzinna lauliibaam
11.07.2002 15:07
Nu, tiiri teoreetiski Tavam naakoshajam laulenim jau buutu jaazina, vai Tev nav tuberkuloze vai shizofreenija:)). Bet praktiski jau taa nenotiek.
dr.Vita
Re: aarsta izzinna lauliibaam
14.07.2002 22:54
Redzi - tur jau ir tâ problçma, ka Tev nav sava ìim.ârsta. Izdodot izziòu par veselîbas stâvokli, ârsts atbild par tâs satura pareizîbu. Ja ârsts Tevi pazîst, viòð var dot ðo slçdzienu arî Tevi nekur nedzenâjot vai nosûtot tikai tur, kur jût nepiecieðamîbu. Saki, kâ lai gudrie ârsti ARSâ, paskatoties uz Tevi un redzot pirmo un varbût pçdçjo reizi, var galvot par Tavu veselîbu?
Cita Saule
Re: aarsta izzinna lauliibaam
15.07.2002 16:16
dr. Vita, juus mani paarprataat - tur jau taa lieta, ka regulaari eju uz ARSu un tur nav ggimenes aarstu vispaar - tikai terapeitu. Terapeits, kurss zina manas vainas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 14?
Ziņa: