krûðu samazinâðana

Aizsāka benita 

benita
krûðu samazinâðana
27.02.2006 12:55
jautâjums dakteriem
cik izmaksâ krûðu samazinâðanas operâcija + tauku atsûkðana vçdera zonâ+ striju likvidçðana (saprotu liekâs âdas likvidçðana)=?
protams cena nav nosakâma niansçs, bet vidçjais ðâdam komleksam
un otrs- vai pçc krûðu samazinâðanas var barot bçrniòu ar krûti (nu ja teiksim izdomâju pçc 7-10 gadi vçl vienu rakari)
jau iepriekð paldies:)
benita
Re: krûðu samazinâðana
27.02.2006 15:49
:)))
Re: krûðu samazinâðana
27.02.2006 20:01
aizej pie arsta uz kons-ju.te nav izzinu birojs tados jautajumos.Varetu padomat,ka te katrs otrais taisa plast. op.
klukste
Re: krûðu samazinâðana
27.02.2006 20:25
A manti arî interesç tieði ðie paði jautâjumi :)
es tieði ar ðîm problçmâm griezos pie dr. Haralda Adovièa Gaiïezera mikroí. centrâ. vçdera plastika konkrçti manâ situâcija ar nokarâjuðos âdu, strijâm pçc dzemdîbâm varçtu maksât ap 1000 ls. krûtis samazinât un koriìçt to formu -800ls. bet katram tâ situâcija ir individuâla. tieðâm ir j;aietuz konsultâciju un jârâda tâs savas vietas ko grib mainît. un tad rçíina naudiòas cik tas varçtu maksât.
Re: krûðu samazinâðana
28.02.2006 02:54
stulbs jautaajums ja godiigi.aizej pie aarsta un tev pateiks visu.

zinu ka kruushu samazinaashana maxaaja 1800ls, Aadazhos privaatajaa kliinikaa.
Skats bija pabriesmiigs peec tam.... es to savai sievai nelautu dariit,tas nav normaali.
ïaut vai neïaut tas nav tas îstais risinâjums, jo daþíârt krûðu samazinâðana ir viens no veidiem ka izvairîties no turpmâkâs mugurkaula deforâcijas kakla un krûðu daïâ. tas ir ïoti nopietni apsverams jautâjums. uztaisît jau var daþâdi. tas arî ir gaumes jautâjums. galu galâ ja sievietei ir 75 E vaiF izmçrs, pajautâ vai viòai ir lielas iespçjas iegâdâties normâla paskata apakðveïu un paskaties kâ viòa soïo paielu - tâda nedaudz salîkusi uz priekðu.
benita
Re: krûðu samazinâðana
28.02.2006 11:44
runâjot par skatu- diez vai pabriesmiigaak veel vareetu buut.taa arii ir kaa dzheina saka vienkaarshi lauzh muguru, naktiis nevaru paguleet
autors- tu vispaar nesaproti ko runaa, vai zini kaa ir tad kad nevari guleet uz veedera jo kruutis neljauj, vai zini kaa ir nodarboties ar sportu, vai primitiivi- izbraukt ar velosipeedu, vai zini kaa ir ieiet veikalaa un nopirkt apgjeerbu un to pashu kruushturi?
un man ir dzilji vienalga kaa tas izskataas. es gribu lai man ir vieglaak. re cik primitiivas manas veelmes
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 21?
Ziņa: