par grûtniecîbu

Aizsāka Mmm 

Mmm
par grûtniecîbu
27.02.2006 14:56
Esmu grutniecibas pirmajaa meenesii, iespeejams grûtniecîbas saakumaa biju slima ar gripu. Man ir ari hroniskas kakla saapes... Vai tas var negatîvi ietekmet grutniecibu????
Signe
Re: par grûtniecîbu
27.02.2006 15:02
Jâ var ietekmçt, it îpaði ja esi lietojusi antibiotikas un citus medikamentus, kas var bût kaitîgi augïa attîstîbai. Bet var arî neietekmçt! izbeidz stresot! Ârsts nozîmçs daþâdas analîzes, pçc kurâm tad arî varçs noteikt vai viss ir o.k.
Re: par grûtniecîbu
27.02.2006 15:32
Nesatraucies,viss ir un bûs labi.Tagad gan seko lîdzi savai veselîbai-kâ nekâ atbildi par diviem.
Mmm
Re: par grûtniecîbu
27.02.2006 16:44
Es zinu, ka stresoju nezheeliigi un ari tas nenaak par labu... Bet nezinu kaa lai tieku valjaa no kakla saapeem. Man saap kakls kopsh vispaar sevi atceros un angina man vienmer bijusi jau kaa kaut kas pats par sevii saprotams.... Bet tagad tas mani reaali uztrauc...
Re: par grûtniecîbu
27.02.2006 22:01
Praktiski nevar ietekmçt. Pirmâs 4 nedçïas apaugïotâ olðûniòa dzîvo pati par sevi un nav atkarîga no jaunâs mâmiòas asinsrites.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 12?
Ziņa: