masa, muskuli utt...

Aizsāka ozo 

masa, muskuli utt...
27.02.2006 17:58
Lieta taada: jau gadus 2 eju uz sporta zaali 3-4 reizes nedeeljaa, treneejos peec savas programmas vismaz 1 stundu... neskaitot to ka speeleeju hokeju un citus n-tos sporta veidus... Tacu tie 2 gadi relatiivi bez rezultaata... treneejos bez uztura bagaatinaataajiem vai kkaa tada... karoc jautaajums: Ko iesakat no masas, muskulu uzpumpeetaajiem par sakariigu ciparu...$$$
:"SD
Re: masa, muskuli utt...
27.02.2006 19:15
nahuij tev maksligos muskulus?
Gribeetos apskatiit to Tavu programmu. Ja Tu divus gadeus trenejies ber rezultaata :D nu nezinu. Iisteniibaa vairaak par 3 reizeem nevajag iet uz zaali. Un ja Tu vel hokji speelee.... man treninji ir 3x nedeeljaa un NEKAD nav ilgaaki par 1,5h bet ir dienas kad tikai 40min.

UB... nu peec treninja noteikti gaineri vaidzeetu kaadu palietot. Pasham jaatrod kursh labaaks prieksh Tevis. Es lietoju GainFast. Par paareejo.

Bet taadu massas uzpumpeetaaju NAV un NEKAD nav bijis. Pat uz steroiidiem seezhot: nepareizi guleesi, nepareizi eediisi, nepareizi dziivosi, nepareizi trenesies... da kaut vienaa no shiem punktiem pielaidiisi kljuudu-progresa nebuus (labaakajaa gadijumaa), bet tikpat labi var saakties regress.
:"SD
Re: masa, muskuli utt...
28.02.2006 00:42
Kas ir GainFast?
Re: masa, muskuli utt...
28.02.2006 02:49
www.steelfactor.ru/forum
http://bodybuilding.com/fun/index.html
www.kachok.lv

lai veicas.

un vai jaabuut tik debiilam ka google.com nevar ieraxtiit "gain fast" ?



Ziòojums rediìçts (28-02-2006 02:50)
Bloks
Re: masa, muskuli utt...
28.02.2006 11:39
Vai jâklausâs ðîs grupas mûzika?
Re: masa, muskuli utt...
28.02.2006 12:41
patiesiibaa es kluudijos un 2gadu vietaa patiesiibaa ir 1 gads taa no sirds un veel biki... Un es rakstiiju ka rezultaati ir RELATIIVI!!!
Lai nu kaa paldies...
:"SD
Re: masa, muskuli utt...
28.02.2006 12:51
paldies par linkiem, bet pats/pate tu esi debils/debila
es ari iisteniibaa gribeeju ieteikt googlingu.
GainFast ir Universal Nutrition razhotais gaineris. Bet vari izveeleeties un taa arii vajag: to kursh Tev labaak derees. Bet atceries.. gaineri ir TIKAI peec treninja.

www.kachok.com forums tieshaam ir laba izveele :)
èombe
Re: masa, muskuli utt...
28.02.2006 19:24
...treneejos peec savas programmas vismaz 1 stundu... neskaitot to ka speeleeju hokeju un citus n-tos sporta veidus... (C)
Izklausâs pçc jaunîbas maximâlisma. :)) Ar ðitâdu kapâðanu tev grûti bûs gaïu uz kauliem uzaudzçt. Tiec nu skaidrîbâ - hoko un n-tie sporti vai svaru zâle.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 2?
Ziņa: