Vairogdziedzeris

Aizsāka sone 

Vairogdziedzeris
12.03.2004 12:02
vai vairogdziedzerii var buut cista? ko tas nozîmç? Vai jâiet uzreiz pie onkologa vai kaa?
ineshuks
Re: Vairogdziedzeris
12.03.2004 12:26
var buut. tas toziimee, ka tur ir cista. jaasaak ar endokrinologu, pirms tam gjimenes aarstu.
Re: Vairogdziedzeris
26.04.2004 11:04
Sveiki.
Tâ, ka ar medicînu man ir tik daudz sakara, ka kâ jau daudzi citi bçrnîbâ biju nolçmis kïût par ârstu, tad, lûdzu, neuztveriet manu jautâjumu kâ pârâk nekompetentu.

Vçlçjos uzzinât, kâ vairogdziedzera darbîbas traucçjumi sievietei spçj ietekmçt tâs dzîvi.
Vai novçroto stresu, garastâvokïa maiòas, neziòa par to ko grib/negrib ir saistîts ar vairogdziedzera problçmu.
Vai var uzkraut vainu vairogdziedzerim, ja sievietei saasinoties ðai kaitei, tâ no optimista pârvçrðas par pesimistu, tai negribas neko darît un to nomâc patstâvîgas nogurumu lçkmes.
Vai palielinâs nervozitâte?

Ceru uz jûsu atsaucîbu.
Re: Vairogdziedzeris
26.04.2004 11:43
Tu pilnîgi raksti kâ ûdenî skatîdamies... Par cik man it kâ nekâdu objektîvu iemeslu stresainumam nav, (ja nerçíinâs ar globalizâciju, starptautisko terorismu un tamlîdzîgâm drausmâm), tad es visu to , ko Tu minçji norakstîju tikai uz savu vairogdziedzeri. Diemþçl - to izmeklçjot ( vai arî par laimi), atrada, ka tas ir maíenît palielinâts un ka esot kaut kâda miniatûra cista, no kuras nemirstot ( vismaz pagaidâm.) Aunalîzes normas robeþâs... bet Tevis aprakstîtais noteikti var noderçt vainojot vairogdziedzeri.
Re: Vairogdziedzeris
26.04.2004 11:53
Nu ir ta ka manam mi';lotajam cilvçkam (kâ noprotams sievietei) ðobrîd likvidç ar operâcijas palîdzîbu ðo problçmu.
Ir notisis tâ, ka nelielu laiku pirms operâcijas pçkðòi mûsu attiecîbas mazliet pavçrsâs citâ gultnç, mçs sastrîdçjâmies.
Un draudzene man sniedz mazliet nesaprotamu apgalvojumu, ka viss ir ok, bet vi;òai vajag paðai priekð sevis vajag laiku lai tiktu gala ar sevi.
Ka viòa nezin ko viòa grib un vai tas ko dara ir tas ko vçlâs. Vârdu sakot pilnîgâ neziòa. Atiecîbas ir garastâvíïa lieta palikusi un pilnîbâ nekontrolejamas.
Es jau ceru ka tas viss mainisies pec operacijas. Tadelj gribu zinat ka jutas sievietes, kad tam nav vioss karetiba ar vairogdziedzeri.]
Mazliet haotiski, bet nespeju aprakstit skaidrak. Jo tas viss kas notiek ir haotisks.
Re: Vairogdziedzeris
26.04.2004 12:03
Ja piebilde pie iepriekðçja, cita viòai nav. Milestiba nav nodzisusui, kopâ pavadîtais laiks pçc strîda ir tik pat mîlð un jauks kâ agrâk. Tiea gan viòð ir stipri mazâks nekâ agrâk, vairs nedzîvojam kopâ, bet kontaktçjamies katru dienu. Skûpsti, glâsti ar nav pazuduði. Kâ nekâ 3 gadus esam kopâ. Bet tai paðâ laik''a kaut kas nav tâ. Draudzene uzvedâs nesaprotami (ka pçdçjo dienu dzîvotu), satraucas, bet nesaka.

li
Re: Vairogdziedzeris
26.04.2004 14:55
Ja palasa par vairogdziedzera slimîbu simptomiem, tad to skaitâ ir gan depresijas, gan miegainums, gan raudulîgums, nemaz nerunâjot par fizioloìiska rakstura problçmâm.

Turlklât cilvçki pirms operâcijâm un ârtsçjot kâdas slimîbas ir nervozi. Gribas taèu bût veselai un skaistai, bet te kaut kâds problçmas, operâcijas u.tml. nelaimes, tas viss bojâ garstâvokli, pat ja blakus ir mîloðs cilvçks.

Katrâ ziòâ man ir vairogdziedzera problçmas un pçdçjâ laikâ esmu kïuvusi viegli saraudinâma un kreòíîga.
Turklât vairogdziedzera slimîbu gadîjumâ tîri fiziski ir daþâdas nepatîkamas sajûtas un tad gribas, lai liek mierâ.

Tiesa gan itin visu novelt uz vairogdziedzeri nevajadzçtu, bet vislabâkais bûtu pagâidît, ía zidosies operâcija un kâ viòa jutîsie s`pec tam, kad sadzîs brûces. Tad droði vien manîs vai ir labâk, vai nav, bet jâparunâjs bûs jebkurâ gadîjumâ.

Droði vien vislabâkais ko var darît, atbalstît to otru cilvçku un mierinât.
Re: Vairogdziedzeris
26.04.2004 15:03
Paldies par atbildi no zinoða sievieðu kârtas pârstâvja.
Vienkârði es nevarçju atrast nekadu citu izskaidrojumu notiekoðajam, jo vis bija ideâlâk par ideâlu. Kâ pasakâs.

Vienkarshi bija nesaprotams delj ka ta nervozitate un garastavoklja maijnjas ir. Sevi negribejas vainot.

Velreiz milzigs paldies!

Re: Vairogdziedzeris
01.10.2005 23:16
kaa arstee vairogdzidzeri??

ridaika
Re: Vairogdziedzeris
01.10.2005 23:40
ârstç ar hormoniem vai to antagonistiem, vai arî íirurìiski
Re: Vairogdziedzeris
02.10.2005 13:23
Arse, man tevi bûs jâsarûgtina. Esmu ievçrojusi, ka sievietes, kas ir nervozas pirms vairogdziedzera operâcijas, tieði tâdas paðas ir arî pçc. Man arî ir vairogdziedzera problçmas. Bet, cik sevi atceros, vienmçr esmu bijusi tâda pati, kâ paðlaik:-)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 16?
Ziņa: