sex gruutnieciibas laikaa

Aizsāka autors 

sex gruutnieciibas laikaa
04.03.2006 00:05
apgaismojiet mani,skolaa anatomijaa shito nestaastiija.

es taa aizdomaajos.ja sieviete ir piemeeram staavoklii kautkaadaa 4 meenesii un ar viiru nodarbojas ar sexu un apaugljo vinju - kas ar vinju notiek to seeklu? nepaliek tachu staavoklii atkal un nesaak augt jauns siikais veederaa?
Re: sex gruutnieciibas laikaa
04.03.2006 00:28
Mda. Jus komatus saliktu. Citadi man sanaca ka sieviete apauglo virieti. )
Tomer atbildesu.

Saprotiet sievieti kura ir stavokli apauglot nevar. Jo vinai apstajas ovulacijas. Tas ir, nav ko apauglot ))) Ja stastit sikumos, tad bus ilgi :)

Ar sexu grutniecibas laik a nodarboties var. Ja tikai nav kadu draudoso veselibas momentu. Nerekomende pasas grutniecibas beigas.

Kad izaugsiet, jums to vissu izstastis, vai nu sieva, vai ginekologs ))) Atvainojet nesapratu jusu dzimumu.

Sekla iztek ara ))) Uz gultas ).
Re: sex gruutnieciibas laikaa
04.03.2006 08:58
Raimond - gjeniaala atbilde :)))
iipashi man patika "Sekla iztek ara. Uz gultas" - tagad beidzot autors ir apgaismots :))
Re: sex gruutnieciibas laikaa
04.03.2006 14:08
Nu ko lai dara. ) Nav stulbu jautajumu. Ir cilveku nespeja saprast otru. Jabut saprotosam. Vienigais kad no maza jautajumina uzpus problemu tas nav normali. Vel sliktak kad izsmej cilveku. Ne, ta nedrigst darit. ;)
Re: sex gruutnieciibas laikaa
16.03.2006 04:21
esmu viiriesha dzimuma :)
vienaa zinjaa ir pluss ka nevar apaugljot ja ir staavoklii.

paldies par atbildi.
Anuðka
Re: sex gruutnieciibas laikaa
16.03.2006 13:24
A kapçc ta daþreiz dzimst dvînîði vai trînîði? Tas ir tâpçc, ka grûtniecîbas laikâ mîlejas vçl kâdas divas vai trîs reizîtes un dabû tos dvînîðus trînîðus utt.
Re: sex gruutnieciibas laikaa
16.03.2006 13:39
Varbuut seks gruutnieciibas laikaa uzskataams par vienu no pedofiilijas formaam?
Anuðka
Re: sex gruutnieciibas laikaa
16.03.2006 13:58
Noteikti tâ nav pedofilijas forma, jo mîlç jau paðu mamiòu nevis bçrniòu, un berniòð mâtes miesâs nevar izjust mamiòas orgasmu, jo viòam taèu ir paðam sava nervu sistçma.
Re: sex gruutnieciibas laikaa
16.03.2006 14:01
Anuðka

Kaa lai saka. Domaaju ka vinjsh sajuut mammas dzemdes kontrakciju orgasma laikaa.
Re: sex gruutnieciibas laikaa
17.03.2006 04:01
es tagad domaaju vai tikai tas nav traumeejoshi pat nodarboties ar sexu gruutnieciibas laikaa?
tomeer orgasms ir speeciigs uzbudinaajums,emocijas,fiziska slodze - un to visu juut arii beerns tomeer.
Nevar tas kaitçt. Ja varçtu, tad pie grûtniecîbas iestâðanâs sieviete kïûtu frigida...
Re: sex gruutnieciibas laikaa
17.03.2006 14:36
Autors: Anuðka
Datums: 16-03-2006 13:24

A kapçc ta daþreiz dzimst dvînîði vai trînîði? Tas ir tâpçc, ka grûtniecîbas laikâ mîlejas vçl kâdas divas vai trîs reizîtes un dabû tos dvînîðus trînîðus utt.


Anuðka, Tu taèu to nedomâji nopietni, vaine?
,,,
Re: sex gruutnieciibas laikaa
17.03.2006 14:48
Atceros reiz bçrnîbâ mamma pârnâca mâjâs dziïi pârsteigta un stâstîja tçtim (mçs to oficiâli nedzirdçjâm), ka medmâsiòa, ar ko strâdâ kopâ, vaicâjusi- vai dvîòi rodas tad, kad 2 x pçc kârtas ;-)
Re: sex gruutnieciibas laikaa
17.03.2006 14:54
Bet ja grûtniecîbas laikâ mîlçjas nûûû.. pieòemsim 3x nedçïâ? oi kas tur sadzimtu :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 20?
Ziņa: