Aids

Aizsāka meitene.... 

meitene....
Aids
05.03.2006 00:54
Nu tad lieta taada-maacos mediccinu un praxee bijaam Infektologijas centraa,tajaa nodalaa , kura skaitaas Aids slimniekiem,un njeemu nost sisteemu vienam slimniekam un kad nonjeemu sisteemu izteceeja no taas adatas skidrums kas bij sisteemaa un tad netiisaam ieduuru sev pirxtaa,vai man ir iemesls uztraukties,domaaju varbuut vajag iet paarbaudiities,gudrie mediki luudzu atbildiet..?
asd
Re: Aids
05.03.2006 01:09
Vispar ja. Es uzreiz jau ietu parbauditieeas:(
meitene....
Re: Aids
05.03.2006 01:35
bet ieduuru taa nedaudz asins neteceeja....
Re: Aids
05.03.2006 02:07
Paarbaudiities var bet nevis uzreiz bet peec kaada laika jo uzreiz analiizes neuzraada.
Matilde
Re: Aids
05.03.2006 02:49
meitene.... :

ja tieðs kontakts ar asinîm nebija, pârâk neuztraucies, bet droðîbas pçc pârbauîties vajadzçs...

Ceru, ka sadurtais pirksts tika dezinficçts...?
Moljers
Re: Aids
05.03.2006 08:12
Jânodod uzreiz, lai zinâtu, ka tagad neesi slima un pçc kâda laika, jo nevienam nekad citâdi nepierâdîsi, ka saslimi no dûriena.
Vispaº atradusi arî kur mâcîties apieties ar adatu
Re: Aids
05.03.2006 09:54
Ir dzirdçts, ka paðâs pirmajâs dienâs pçc inficçðanâs, lietojot kautkâdus medikamentus, var to hiv vîrusu pieveikt pavisam!!!
Re: Aids
05.03.2006 11:30
Klau! Vai tad jums LIC nepastâstîja, kâ jârîkojas tâdos gadîjumos? Jâraksta akts par negdîjumu darbâ, par to, ka Tu esi lietojusi visus droðîbas lîdzekïus (cimdus), ka pçc negadîjuma esi reîkojusies atbilstoði noteikumuiem, u.t.t. Paraksta liecinieks. Ja zinâms, ka cilvçks, ar kura adatu sadûries, ir HIV pozitîvs, tad tiek nozîmçta profilaktiska ârstçðana. Ârstçðana notiek arî, ja tas nav zinâms, kamçr tiek igûts analîþu rezultâts.
Tâ kâ tas viss ir nokavçts, iesaku vçrsties tur pat LIC un jautât pçc padoma. Òem vçrâ, ka AIDS slimniekiem parasti ir pilna buíete arî ar citâm transmisîvâm infekcijâm (piem., vîr. hepatîts B, C). Tas var bût nopietni.
Re: Aids
05.03.2006 12:37
Kurð tad pasniedzçjs ir atïâvis mâcîties sistçmas likt Infektoloìijas centrâ? Dîvaini...
Re: Aids
05.03.2006 12:41
uzrei jau antivielas nebûs
bet nu piekrîtu ieprieksçjiem padomiem par to, kas jâdara
Re: Aids
05.03.2006 12:48
puce - es arî ðito nevaru saprast. Pie tam cilvçkam nav ne jausmas, kâ rîkoties, ja notiek negadîjums :(
doctus
Re: Aids
05.03.2006 12:50
Diivaini vispaar. Mums pat vinju palaataa ar cimdiem bija jaaiet iekshaa. Varbuut kas mainiijies.
Re: Aids
05.03.2006 12:51
es taa isti neticu teemas autorei:)
doctus
Re: Aids
05.03.2006 12:53
Es arii . Aarstiem neviens nepiedaavaa taadaws manipulaacijas veikt. A ,maasaam infektol. centraa maz prakses. Un ne jau neprofesionaali laidiis Hiveniekam spriceet:)
Re: Aids
05.03.2006 12:53
Ezîti - mani arî mâc ðaubas ;)
doctus
Re: Aids
05.03.2006 12:57
Nu re,kaa mes atkodaam:))))
Re: Aids
05.03.2006 13:05
Man sitaas temas, par abortiem, narkomaniem, homoseksualiem un aids slimniekiem vienmeer likusas drusku provokatiivas. jo sitajas temaas ir baigi kategoriskie spriedumi un viedokli cilveekiem:) un diskusijas ir jo seviski karstas:)
Re: Aids
05.03.2006 14:47
Vispârçjai neticamîbai vçl varçtu piebilst, ka pçc rakstîtâ var saprast, ka meitenîte bez cimdiem strâdâjusi, kas ir pilnîgi impossible.
Otrkârt, nu nevar bût, ka savam prakces vadîtâjam/ pasniedzçjam ne vârda par starpgadîjumu un tagad nu forumâ atbildi gaida.
Lilina
Re: Aids
06.03.2006 09:31
Njaa, domaaju, ka taa ir stulba provokaacija... cilveeks maacaas mediciinu, bet jautaa taadas mulkjiibas forumaa! Nu, pat-ja tas buutu 1 kurss, tad taadas lietas tomeer zina visi, kam ir domaaju-vismaz 16 gadi. Taa kaa...

Driizaak autore vareetu buut narkomaane, kas saduurusies ar drauga/draudzenes, kas slimo, ðïirci...
Re: Aids
06.03.2006 09:40
1 kursâ uz infekèiem nevienu nelaiþ. un 2 arî. Ja pareizi atceros, infekèi ir 4-5-6 kursos, un tad jau cilvçkiem jâbût pietiekoði gudriem.
Un vçl - nezinu kâ tagad, bet kad es mâcîjos, mums nekâdas sistçmas nevienam nebija jâliek (tikai prakses laikâ!)
Meibî cilvçks par medmâsu top?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 25?
Ziņa: