Kâ var visâtrâk, visnesâpîgâk....

Aizsāka liliana 

liliana
Kâ var visâtrâk, visnesâpîgâk....
05.03.2006 12:39
izdarît PAÐNÂVÎBU?
Tabletes? Bet tad veel pa vidu pamodiisies un paardomaasi. Vari veenas paargriezt- bet tikai vannaa un griez elkonja lociitavaa, tas aatraak. Nolecot no jumta? Ja buusi pie samanjas, tad saapees. Ja ir pistole, tad labaak noshaujies, bet teemee caur muti uz smadzeneem, a to veel dziiva paliksi. Pakaarties it kaa aatri, bet tad notiek spontaana mikcija un defekaacija, jo sfinkteri atslaabst- nebuus smuki. Kas veel paliek?
piezvani psiholoìiskâs palîdzîbas dienestiem
ja runa ir par nelaimîgu mîlesti'bu, tad pçc gadiem pâris sapratîsi, ka iespçjams, nebija par ko uztraukties
ja runa ir par to, ka kâds kaut ko nesapratîs- grûtniecîba, sex transmisîvâs slimîbas- lai tie, tuvinieki, kas nesaprot un neatbalsta iet uz poda, atrodi, kas sapratîs
Runa ir par nebeidzamaam cieðanâm slimîbas dçï...
zilo uzpirksteniishu teeja bet nu taada ljoti stipra un daudz... mirsi ar sirdi... laikam... a varbuut jaucu
Aaa, zini, ja tiec klaat narkotikaam, paardozee heroiinu. Tad vismaz kaifaa atstiepsies, hehe
Bet, ja taa nopietni, gan jau visas taas siikaas probleemas,kas tevi shajaa briidii nomaac, ir atrisinaamas. Tieshaam pazvani uz psihologiskaas paliidziibas dienestiem
+ kas taa par slimiibu?
Re: Kâ var visâtrâk, visnesâpîgâk....
05.03.2006 12:49
ja butu liels sals, tad es ieteiktu meeginaat nosalt, bet tad janolien kaut kur dzili mezaa, lai neatrod. Pirms tam vajadzetu sadzerties alkaholu. bet velams nevienam pirms tam neko neteikt, un seit forumaa arii par to nerunaat, jo pastav iespeja, ka atrunaas, vai izjauks tavus plaanus. ja tomeer gribas seedet pirms naves internetaa, tad ir specialas lapas panaavniekiem, kuraas var ieguut visu vajadziigo informaaciju un uzkurinaat sev i veel vairaak.
kas par slimîbu, vai vçzis
ir taèu paliatîvâ aprûpe
P.S. Padomdevçji varbût varçtu nedaudz pieklust?
Aii, eziiti, tagad gruuti toch nosalt. Tad jaalien mezhaa. Nedo dies, kaads veel atradiis taadu pusnemanjaa, veel amputees kaajas
Re: Kâ var visâtrâk, visnesâpîgâk....
05.03.2006 12:53
nu, kad rakstiiju, tad veel nebija komenta par slimiibu:( Paliidziibas kvalitaate buus atkariiga no informaacijas apjoma:) Vajag mos kada psihologa paliidziibu?
Slimîba izraisa stipras sâpes,bet nav nâvçjoða!! Negribâs visu laiku apgrûtinât tuviniekus.......jûtos lieka,te jau laikam prasâs pçc psiholog,bet zinu ka vinjs atrunâs mani,bet pçc neilga laika atkal bûs ðîs uzmâcîgâs domas...
artrîts?
Re: Kâ var visâtrâk, visnesâpîgâk....
05.03.2006 12:54
liliana - vai paliatîva aprûpe nepalîdz? :(
Skumji, ka 21.gadsimtâ pastâv nebeidzamas cieðanas... Ir neârstçjamas slimîbas, tomçr katram cilvçkam ir tiesîbas nodzîvot atlikuðo Dieva doto mûþu ar cieòu. Tâpçc cînies par ðîm tiesîbâm. Ir taèu medikamenti, kas atvieglo sâpes...
Re: Kâ var visâtrâk, visnesâpîgâk....
05.03.2006 12:55
Vai nepastav iespeja no siis slimiibas ar laiku izarsteties?
Psihologs un morfijs
Aaa, taa ir taa, kam veel 4meen liidz oper. jaagaida?
Nu, ja taa, tad beidz vienreiz chiiksteet. Uztaisiis tev to operaaciju un dziivosi taalaak laimiiga.
Ja neesi taa, tad sorry
Diemzçl neesmu tâ,un arii artriits tas nav un vispar es prasiju padomus ka vieglak izdarit pasnavibu
kas par kaiti, lûdzu, pasaki diagnozi
Nu, mees jau tev ieteicaam dazhus variantinjus;)
Kas tad tev par slimiibu?
Re: Kâ var visâtrâk, visnesâpîgâk....
05.03.2006 13:03
Vispâr sitaada teema te bija kadu laiku atpakl un arii izraisiija diezgan lielu atsauciibu. Bet es neticu, ka tu tiesam gribi nomirt, driizaak tu centies seit dbuut atbalstu un sapratni. tas ir normaali, taa paliidziba tev buutu daudz iedarbiigaaka, ja to sniegtu profesionals cilveeks klaatienee. Nav jakaunaas pateikt, ka tev ir slikti un tu vairs negribi dziivot.
vai var palugt tavu e pastu???
Aj,man vienkarshi ir depresija,laikam sii nebija iistaa vieta kur rakstiit...
Viss eziiti, tev tagad draudzene pasnaavniece
e pastu luudzu raimondam
Re: Kâ var visâtrâk, visnesâpîgâk....
05.03.2006 13:07
Mans epasts ir kenzoo@inbox.lv


to doctus: tas ir tizls apziimeejums-pasnaavniece, baigi mediciiniski tizls:)
vari teikt arii publiski... :)
nu, ja depresija, tad vajag tâ arî teikt
iesaku apmeklçt psihoterapeitu vai arî psihiatru, zâles jâdzer regulâri un pareizi
jâ, rme inboxâ
labi viss aizmirstat......
Re: Kâ var visâtrâk, visnesâpîgâk....
05.03.2006 13:21
ezîti, kâpçc vairs nav lukaskleins@inbox.lv?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 11?
Ziņa: