man patiik cilveeks, kuram es nee!

Aizsāka dadzis:)) 

man patiik zeens, vinjsh taa shkiet par mani neliekas ne zinis, es par vinju biezhi domaaju, agraak mees saraxtiijaamies caur sms, bet tad vinjsh atbrauca ciemos pie mana braalja un tad braalis atstaaja mani un to puisi divataa, bet es aizmuku...
tajaa reizee visi mana bralja draugi muus kjircinaaja : " Juus buusiet paariitis?" utt, es esmu ljoti kautriiga un tam nepieveersu uzmaniibu, izlikoska nedzirdu! tagad es nozheeloju, ka toreiz nepaliku ar vinju divataa...:( man gribaas buut ar vinju kopaa, bet ko man iesaakt? es baidos, ka vinjam nepatiiku, taadeelj es winjam neuzroshinaatos paprasiit kas vinjam patiik, vai es? nezinu ko iesaakt! luudzu iesakiet KAUT KAADAS REAALAS IDEJAS...tieshaam!;) (esmu kautriiga!)
nu luudzu paliidziet man!!:(
Re: man patiik cilveeks, kuram es nee!
08.03.2006 18:02
Aizsuuti vinjam sms.
ir taa, ka vinjam mainiic numurs un man tas jauzprasa braalim, jo redzeeju, ka vinjam tas ir..bet braalis par mani smiezies!:(( baac...
paliigaa!!!
nu tad kad bralis neredz, ieskaties vina telefona un daboni to numuru. Vai ari pasaki, ka kadai tavai draudzenei traki vajag to nr. Nu ja jau neko nedarisi, tad ciet vien talak...
Re: man patiik cilveeks, kuram es nee!
08.03.2006 18:30
dadzis:))

Zini, es paskatijos kaa tu uzvedies, padomaaju un noleemu ka tev nevajag to telefona numuru jo tu taapat nezinaasi ko ar puisi dariit. Tev veel attiistiities vajag.
ok, paldies...bet wai warat ieteikt ko man vinjam uzraxtii? nu taa lai nebuutu paaraak uzmaaciigi, un lai uzreiz nebuutu jaajautaa kas vinjam patiik...?!
un kaa vinjsh zinaas, ka taa esmu es, jo esmu paarliecinaata, ka vinjam naw mana nr..
...un kaa vinjsh zinaas, ka taa esmu es, jo esmu paarliecinaata, ka vinjam naw mana nr..
nu tad, ja tu vinam pateiksi ka taa esi tu, tad ari zinaas. Nu tiesham, neuztver to visu tik paniski...doma, puisim patiks, ka tu tik nervoza un runasi tikai citu saceretus tekstus? Esi tu pati, un tad jau redzes, vai tu vinam patic vai nee. Aktiermaksla tev nelidzes..
tas gan, es gribu buut es pati, bet tieshi vinja klaatbuutnee un ar vinju runaajot es biki uztraucos..:((
tad ta ari pasaki, ka uztraucies, jo vins tev liekas simpatisks. Un tad jau katies. Ja tu vinam nepatic, tad nav verts sev likt ciest. Ir daudzas citas lietas ko darit...
laikam vieglaak paetikt kaa izdariit...:(
man tiesham nepatiik neviens cits, ja nu vieniigi kaads peec skata, bet taa...varbuut tas ir tikai manaa praata, bet newaru paweeleet sawai sirdij....
baac, cik dziivee viss sarezhgiiti...:((((((
Cik tev gadu,cik puisim?
man ir 14 vinjam arii!
priecâjies, ka nav otrâdi
Atslaabsti Dadziit. Laika veel gana- satiekot to puisi liec vinjam saprast ka neesi vienaldziiga- parunaajies utt.
grr..bet kaa lai runaaju ar vinju jau kautreejos! un suudi tadi, ka vinja pat draugos naw...:(((
zâlîte
Re: man patiik cilveeks, kuram es nee!
09.03.2006 20:12
Man klasç bija veseli 2 tâdi, kas nenogurstoði skatîjâs lielâm, sapòainâm acîm un nerunâja :) No tikai klasesbiedriem uzzinâju, ka viòi bija manî iemîlçjuðies :)
klaus, tas viss ir loti jauki, bet wai kaads man var ietekt ko labu?
shodien visu dienu domaaju par to, vai kaads buus pakomenteejis sho ieraxtu un wai buus kaadas deriigas idejas...aatraak tikt pie neta lai wareetu izlasiit...bet diemzheel nekaa...nju luudzu paliidzziet...
Re: man patiik cilveeks, kuram es nee!
10.03.2006 04:49
blje tev shitas bija jaaraxta beernu zhurnaalaa "Ziiliite" nevis mediciinas forumaa siikaa stulbeniite!
ei karites,,,taa ir iista probleema,...un es priecaajos, ka man naw lielaaka!!!
lasîtâja
Re: man patiik cilveeks, kuram es nee!
10.03.2006 17:13
Dadzi, tev tas tâds sapòoðanas periods. Te viens puisis, tad cits, galvenais ka ir par ko sapòot. Problçma ir tevî iekðâ, ne jau kâdâ puisî. Vari mçìinât novirzît kaut kur enerìiju - kâdas dejas, sports un kâdas nodarboðanâs. Un puiði tam visam pa virsu, kâ saldais çdiens.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 3?
Ziņa: