man gribas oraalo!

Aizsāka herro 

herro
man gribas oraalo!
15.03.2006 12:07
mana draudzene to negrib...neskaka arii kapeec!
es gribu to izbaudiiit...bet kaa lai to izdaru?nopirkt mauku?
widzis
Re: man gribas oraalo!
15.03.2006 12:18
nu jaa...gruuti pateikt! dari kaa pasham liekaas pareizaak! es tawaa wietaa pirktu mauku!:D
ai...
Re: man gribas oraalo!
15.03.2006 12:20
Nju,vecît....izrunâjies ar savu draudzeni,pajautâ iemeslu,kâpçc viòa to nevçlas darît.Varbût nav nekad to darîjusi,tâpçc baidâs.Iedroðini,tad viòa varbût pameiìinâs.Un ja viòai nepatiks,tad bûs Tev jâpiecieð.Arî savâdâk var gût kâroto.Nju,zinu,ka vîrieðiem tas ir dikten svarîgi,bet, ja mîli ðo meiteni un viòa Tev daudz nozîmç,tad varçsi arî iztikt.
herro
Re: man gribas oraalo!
15.03.2006 12:23
nu ir wakars! es jau runaaju ar winju bet vinja neteica man iemeslu...varbuut vinjai ir nepatiiikamas atminjas no ieprieksheejaas draudziibas??:/
ai...
Re: man gribas oraalo!
15.03.2006 12:24
Varçtu bût arî tâ,vai arî vòa to nekad nav darîjusi,un baidâs vai liekas riebîgi.
Moljers
Re: man gribas oraalo!
15.03.2006 12:25
Pmçìini pats izdsrît
Neliels treniòð un uz priekðu
ai...
Re: man gribas oraalo!
15.03.2006 12:28
muïíîði
herro
Re: man gribas oraalo!
15.03.2006 13:03
blja, ka njemshu juus visus priekshaa, atsuukaasiet man ka nu tik!!!
ai...
Re: man gribas oraalo!
15.03.2006 13:04
dawai!! es arii!!!
una
Re: man gribas oraalo!
15.03.2006 15:55
herro-shis .... jau nu nemiil savu draudzeni spriezhot peec izteikuma-varbuut nopirkt mauku? Tu l***. Ir sievietes kuras suukaa peni un ir sievietes kuras nesuukaa peni. es arii piederu pie taam kuras nesuukaa! Jo man to dariit ir P R E T I I G I ! Un ja kaadu tas neapmierina tad lai tinaas!
Re: man gribas oraalo!
15.03.2006 16:24
Varbût problçma ir vîrieða higienâ? To meitene diez vai acîs pateiks.
i
Re: man gribas oraalo!
15.03.2006 17:38
ieej ar draudzeni kopâ duðâ,tad pamçìini viòu orâli pamîïot un pçc tam saki ka tu ar tâpat gribçtu...
ai...
Re: man gribas oraalo!
15.03.2006 17:40
nav smuki rakstît tâdu paðu vârdu.(es par to-dawai!! es arii!!!)
Anuðka
Re: man gribas oraalo!
16.03.2006 13:53
Tu herro esi galîgi izlaidies. Vai ta kauna nav ne mazdrusciòas?
Re: man gribas oraalo!
16.03.2006 14:00
una

Tas nav labi ka tev nepatiik suukaat peni. Tevi izkonkurees taas kuraam patiik.

Bet ja nopietni tad es nekad nelieku uzsvaru uz oraalo bet ja man klaji pasaka "es esmu no taam kas peni nesuukaa jo man to dariit ir PRETIIGI" tad es izveelos citu draudzeni kas vismaz nepasniedz to taadaa formaa.
Saule :D
Re: man gribas oraalo!
16.03.2006 16:16
Manupraat, visupirms ir atkariigs no abu partneru higieenas, varbuut arii shis bija tas moments, kamdeelj vinja atsakaas, kaut gan arii neatkariigi no taa, vai tas ir oraalais vai klasiskais, personiigo higieenu ir jaaieveerot tik vai taa.
Zini, pameegjini pats sekojoshu - panjem vinjas rokas pirkstus un pameegjini palaiziit, nu ne jau kaa suns, bet ar iekaari un tad lai vinja pameegjina to pashu ar tavas rokas pirkstiem. Un taa mazliet vairaak, ilgaak un taalak. ja no saakuma vinja baidaas vai kautreejas, tad ir veerts varbuut vinjai iedomaaties, ka penis ir tikai pirksts un tas nav nekas slikts vai pretiigs!
Klitoru vinjai neesi nekad ar meeli samiiljojis?!
una
Re: man gribas oraalo!
16.03.2006 16:38
ku! es arii tevi neizveeleetos...
Nekad nedariishu kaut ko taadu kas ir pret to ko uzskatu par pareizu taadeelj lai saglabaatu attieciibas, ja taadu siikumu deelj draugs buutu gatavs mani pamest tad vinjsh nav ne nieka veerts un lai tik skrien;)
Re: man gribas oraalo!
16.03.2006 18:55
Man kadu laiku atpakal ta likas nenormala problema. Bet draugs mani orali apmierinaja un neko preti neprasija. es pamazam ar vina iedrosinajumu, lai paspelejos.. pieradu pie vina locekla un tagad nav problemu.
Piebilde. Vienmer tikai pec dusas. Jautri kopa iet pirtina un tad var ari dusa.. superigas sajutas.
Re: man gribas oraalo!
16.03.2006 20:06
Starp citu, mute ir daudz netiraka vieta neka dzimumorgani...
Re: man gribas oraalo!
16.03.2006 20:12
una

Gruuti tiem kas savu viedokli nekad nemaina...


Bet runajot par higieenas prasiibaam, par to vajag ieprieksh vienoties jo man nemaz nepatiik paaraak tiiras sievietes un man ir bijushas divas sievietes kas teikushas lai es pirms seksinja neapmazgaatos un tresha kas gan taadu prasiibu neuzstaadija bet teica ka neiebilstu ja es buutu drusku netiirs. Taa luuk jociigi meedz buut ar to oraalo :)
bbbb
Re: man gribas oraalo!
16.03.2006 20:39
Nesaprotu kâ var patikt smirdoðs vîrietis
Re: man gribas oraalo!
16.03.2006 21:34
bbbb

To ir gruuti izskaidrot bet tas ir fakts :) Laikam jau uzbudina taa smarzha. Katraa zinjaa ja TO ruupiigi nomazgaa tad tas ir tas pats kas suukaat pirkstu. Nekaada kaifa :)

Bet runaajot par to smirdiigumu droshi vien ir starpiiba vai viirietis ir mazgaajies pirms 10 stundaam vai pirms nedeeljas.
ja tu miili to otru cilveeku, tad miili arii ikvienu vinja kjermenja daljinu un shis jautaajums vispar nesagada problemas. ja pretigi- nu tad probleema ir visticamaak kkur tevii, KAAPEEC ir pretiigi, jo tam nevajadzeetu buut pretiigi, ja vien dari to pilnigam sveshiniekam
Re: man gribas oraalo!
17.03.2006 03:54
visas gribas pasuukaat un visi grib palaiziit tikai ar vienu galveno nosaciijumu ka tur ir tiirs,noskuuts/apcirpts.
neviena sieviete nenjems mutee dzimimlocekli kas ir sasviidis vai kopsh dzimshanas nav bijis pie friziera.
taapat kaa viirietis tachu nelaiziit un neediis matus....
HIGIEENA!
una
Re: man gribas oraalo!
17.03.2006 13:36
arii tiko nomazgaatu locekli mutee nenjemtu!
1)Apzinja, ka tas ir kraaninsh
2)Neesmu nekaada mauka
3)varu guut baudu arii bez taa
4)no taa shljaacaas araa sperma
5)moraales, tikumiibas un eetikas normas
u.d.c.
,,,
Re: man gribas oraalo!
17.03.2006 13:38
Neesmu nekâda mauka ;-) Tas IR arguments ;-)
una
Re: man gribas oraalo!
17.03.2006 13:40
protams arguments-neesmu nekaads kakjis suns zirgs vai veel kas, esmu cilveeks! nelaizu dibenus un neviens man nepiespiediis to dariit un punkts.
,,,
Re: man gribas oraalo!
17.03.2006 13:46
Pret savu gribu jau nekas nav jâdara. Tik pçc ðitâ sanâk, ka es esmu ;-)
raspodiòa
Re: man gribas oraalo!
17.03.2006 14:16
Mauka, tas ir kompliments!
Re: man gribas oraalo!
17.03.2006 14:41
Vîrietis, kurð bûs ar tevi bûs îsts neveiksminieks!:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 9?
Ziņa: