Kâju pagarinâðana

Aizsāka diemzheel... 

diemzheel...
Kâju pagarinâðana
15.03.2006 22:15
Sveiki. Man ir ðâda problçma: aplûkojot sevi spogulî diemþçl nâcâs secinât, ka kâjas savâ attîstîbâ atpaliek no pârçjâm kermeòa daïâm un ir tâdas paîsas... Vai ir iespçjams kaut ko darît lietas labâ? Man 22, smçíçjis un dzçris savâ mûþâ neesmu, arî uztura ziòâ viss kârtîbâ. Spçlçju basketbolu jau kâdus 10 gadus, taèu visos vecuma posmos esmu bijis vidçjâ auguma (paðlaik ap 175 cm). Varbût ar vairogdziedzeri kaut kas nav kârtîbâ? Varbût derçtu iziet pârbaudi pie ârsta? Un vçl. Vai ir taisnîba, ka vingrinâjumi kâjâm trenaþieru zâlç (pietupieni ar stieni) samazina augumu?
Noela.
Re: Kâju pagarinâðana
15.03.2006 22:18
Varbût tagad es teikðu kauko stulbu, nezinu, bet es kautkad pa ausu galam dzirdçjusi esmu, ka testosterona pârbagâtîba rada îsâs kâjas un garo rumpi, arî sievietçm. A varbût ka tâ nav.
Re: Kâju pagarinâðana
15.03.2006 22:30
Aizbrauc uz Íînu. Tur kâju pagarinâðanas bizness aug un zeï. Salauþ kâjas, un , saaudzçjot lûzuma vietas, pagarina kâjas.
doctus
Re: Kâju pagarinâðana
15.03.2006 22:39
Teoreetiski var veikt osteosinteezi, bet skuju tev kaads to dariis
,,,
Re: Kâju pagarinâðana
15.03.2006 23:55
Par maksu darîs visu. Tâ vismaz sprieþu pçc USA jaunâs modes amputçt rûðu galus...


Varbût lîdz krievu teiciens "vesj uðol v koreò"? (latviski aptuveni (zinâtâji var palabot)- tiem kam îsas kâjas, brangs metamais)?. Kaut kur sasauktos ar to Noelas teicienu par testosteronu :-))
med med
Re: Kâju pagarinâðana
16.03.2006 00:13
Vingroðana ar smagumiem jaunîbâ saplacina starpskriemeïus un varçtu nedaudz samazinât augumu. Triecieni lçkâðana sports auguma mîïiem nebûtu vçlams..Man arî ir 175. Neesmu domâjis,ka esmu mazs.Seviðíi ja runâ par sievietçm. Tâs dzudzas ir mazâkas par mani.
Staipoðie vingrinâjumi ir vçlami. Kauli aug lçni.
To augðanai ir vajadzîgs:
-kalcijs;
-C vitamîns;
-saules gaisma;
-fosfors;
D vitamîns.
Skri`mðïus jeb mugurkaula starplikas arî spçlç savu lomu auguma veidoðanâ.Ed íirbjus.
Vispâr nespïauj Dievam sejâ. Tu patiksi meitençm tâds kâds esi,ja pârâk bieþi neskatîsies uz sevi spogulî. Meitenes mîl ar ausîm. Mâcies runât un puse pasaules bus pie tavâm kâjâm.
Re: Kâju pagarinâðana
16.03.2006 00:50
nu chaliit 175 jau nav tik traki.
saprotu ja tu buutu 165:)
neberz smadzenes sev pa tuksho,normaali viss tev ir.
baabas tachu anyway pamataa mazaakas par 175.
Kataly
Re: Kâju pagarinâðana
16.03.2006 01:02
Nu tads iss ari paliksi, ko tur daudz bedaties? Pienem un dzivo talak! Samierinies :-(
Klaudija
Re: Kâju pagarinâðana
16.03.2006 09:43
Jâ ar tâ saucamo zemo ðasiju,izskats ir tâds paèâbîgs
bazuka
Re: Kâju pagarinâðana
16.03.2006 10:21
íermeòa proporcija katram sava. Nedomâju gan, ka ar vitamîniem un vingrojumiem var selektîvi izaudzçt kâjas.
Lilanda
Re: Kâju pagarinâðana
16.03.2006 13:02
Nu gan proba. Man piemeeram patiik vechi ar tikai zemo shasiju un ne jau man vieniigajai. Probleema ir galva,a nevis kaajaas, chaliit.
Anuðka
Re: Kâju pagarinâðana
16.03.2006 13:14
Varbût kurpîtçm varçtu biezâku zolîti paðûdinât, tad arî kâjeles nebûtu jâstaipa.
diemzheel...
Re: Kâju pagarinâðana
16.03.2006 14:09
med med'am: Vai tas nozîmç, ka arî kâju kaèâðana treneþieru zâlç samazina augumu?

Lilandai un autoram: Vai tad es minçju, ka gribu kïût garâks sievietes dçï?
cik ir , ja apsçþas uz krçsla un atzîmç augumu no krçsla sçdekïa lîdz galvas virsai
ja pareizi atceros no 87 lîdz 92% ir normâli tas ir ja rumpis 1 metrs, tad augums no 187 liidz 192
whoa
Re: Kâju pagarinâðana
16.03.2006 17:59
cik nu es zinu, tad kaut kâda stiepðana un tableðu rîðana kaulus neietekmç. tad no osteosintçzes vai biezâkas zoles efekts bûs.
diemzheel...
Re: Kâju pagarinâðana
16.03.2006 18:21
raimondam: ap 89 cm. Bet diezin vai to var attiecinât uz vidçjâ auguma cilvçkiem.
med med
Re: Kâju pagarinâðana
16.03.2006 22:27
Domâts ka nevajag kompresiju (spiedienu) uz mugurkaula starpskriemeïiem. Tas placina.Ne jau daudz,bet tomçr. Karâjies stieòos.Râpo pa sienâm(trenaþieriem).
Un samierinies ar likteni. Cilvçks aug lîdz 25. Bet principâ kas ir 18 gados tas laikam arî bûs.Cik tev gadu?
diemzheel...
Re: Kâju pagarinâðana
16.03.2006 22:47
med med'am: drîz paliek 22. bet ko tu vari teikt par formulu auguma aprçíinam: tçva (augums+mâtes augums)*0.54 - 4.5? Vai tai vispâr var ticçt? Varbût skan pârâk sev glaimojoði, bet pçc tâs man kaut kur lîdz 180 cm jâizaug.
diemzheel...
Re: Kâju pagarinâðana
16.03.2006 22:52
ak jâ... un 17-18 gados biju kâdus 172-173 cm. un tâ precîzâk pamçroties paðlaik kâdi 176 cm varçtu bût, nu bet lietas bûtîbu tas nemaina...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 6?
Ziņa: